ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
comuna Bod, satul Bod, pe amplasamentul şantierului Complexului Rezidenţial „Maurer Village Bod“
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 57% |
| persoanăadministrator | 43% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.783.074 RON | 556.086 RON | 13.290.245 RON | 32.800 RON | 13.306.734 RON | 557.286 RON | 1 |
| 2024 | — | 72.593 RON | 13.195.865 RON | 24.632 RON | 13.243.989 RON | 73.253 RON | 1 |
| 2023 | — | -240 RON | 4.615.505 RON | — | 4.615.779 RON | 660 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.783.074 RON | — | — |
| Venituri totale | 7.767.112 RON | 3.439.604 RON | 34.643 RON |
| Cheltuieli totale | 7.127.454 RON | 3.354.626 RON | 34.883 RON |
| Profit brut | 639.658 RON | 84.978 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 240 RON |
| Profit net | 556.086 RON | 72.593 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 240 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 32.800 RON | 24.632 RON | — |
| Active circulante | 13.306.734 RON | 13.243.989 RON | 4.615.779 RON |
| Stocuri | 12.060.890 RON | 10.255.299 RON | 3.172.822 RON |
| Creante | 728.733 RON | 44.137 RON | 3.362 RON |
| Casa si conturi la banci | 517.111 RON | 344.553 RON | 539.595 RON |
| Cheltuieli in avans | 507.997 RON | 497 RON | 386 RON |
| Datorii totale | 13.290.245 RON | 13.195.865 RON | 4.615.505 RON |
| Capitaluri proprii | 557.286 RON | 73.253 RON | 660 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — |