ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sat Cordun, com. Cordun
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 485.341 RON | 63.981 RON | 72.906 RON | 12.085 RON | 174.229 RON | 114.713 RON | 1 |
| 2024 | 433.527 RON | 53.367 RON | 114.053 RON | 13.097 RON | 203.698 RON | 104.066 RON | 1 |
| 2023 | 455.576 RON | 60.081 RON | 122.356 RON | 22.419 RON | 210.717 RON | 110.780 RON | 1 |
| 2022 | 414.135 RON | 52.833 RON | 69.170 RON | 35.896 RON | 136.806 RON | 103.532 RON | 1 |
| 2021 | 394.334 RON | 50.822 RON | 96.989 RON | 49.372 RON | 149.138 RON | 101.521 RON | 1 |
| 2020 | 355.733 RON | 49.003 RON | 60.850 RON | 62.849 RON | 101.003 RON | 103.002 RON | 1 |
| 2019 | 319.038 RON | 29.617 RON | 89.618 RON | 18.160 RON | 151.773 RON | 80.315 RON | 1 |
| 2018 | 353.321 RON | 14.113 RON | 56.496 RON | 19.172 RON | 107.504 RON | 70.180 RON | 1 |
| 2017 | 333.744 RON | -8.583 RON | 55.231 RON | 25.657 RON | 106.694 RON | 77.120 RON | 2 |
| 2016 | 300.351 RON | 516 RON | 56.177 RON | 36.052 RON | 105.828 RON | 85.703 RON | 1 |
| 2015 | 309.965 RON | 2.938 RON | 86.070 RON | 46.446 RON | 124.535 RON | 85.188 RON | 1 |
| 2014 | 397.093 RON | 12.840 RON | 118.914 RON | 56.841 RON | 144.160 RON | 82.250 RON | 1 |
| 2013 | 301.435 RON | 1.895 RON | 96.309 RON | 22.922 RON | 141.180 RON | 67.812 RON | 1 |
| 2012 | 308.308 RON | 3.099 RON | 121.319 RON | 22.000 RON | 163.469 RON | 65.918 RON | 1 |
| 2011 | 316.181 RON | 13.719 RON | 74.631 RON | 21.373 RON | 115.926 RON | 62.819 RON | 1 |
| 2010 | 263.107 RON | 16.721 RON | 108.732 RON | 18.848 RON | 135.804 RON | 45.920 RON | 1 |
| 2009 | 261.110 RON | 6.143 RON | 151.333 RON | 19.502 RON | 161.030 RON | 29.199 RON | 1 |
| 2008 | 259.479 RON | 904 RON | 114.746 RON | 25.745 RON | 112.057 RON | 23.056 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 485.341 RON | 433.527 RON | 455.576 RON | 414.135 RON | 394.334 RON | 355.733 RON | 319.038 RON | 353.321 RON | 333.744 RON | 300.351 RON | 309.965 RON | 397.093 RON | 301.435 RON | 308.308 RON | 316.181 RON | 263.107 RON | 261.110 RON | 259.479 RON |
| Venituri totale | 499.860 RON | 456.508 RON | 474.693 RON | 436.550 RON | 413.994 RON | 375.547 RON | 329.386 RON | 370.126 RON | 344.820 RON | 321.527 RON | 338.712 RON | 428.745 RON | 307.849 RON | 317.669 RON | 319.513 RON | 263.112 RON | 261.116 RON | 259.485 RON |
| Cheltuieli totale | 423.866 RON | 391.804 RON | 409.865 RON | 379.351 RON | 359.115 RON | 323.133 RON | 296.475 RON | 352.312 RON | 349.955 RON | 314.580 RON | 334.903 RON | 411.616 RON | 305.323 RON | 312.980 RON | 302.128 RON | 241.516 RON | 249.265 RON | 257.920 RON |
| Profit brut | 75.994 RON | 64.704 RON | 64.828 RON | 57.199 RON | 54.879 RON | 52.414 RON | 32.911 RON | 17.814 RON | 0 RON | 6.947 RON | 3.809 RON | 17.129 RON | 2.526 RON | 4.689 RON | 17.385 RON | 21.596 RON | 11.851 RON | 1.565 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.135 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 63.981 RON | 53.367 RON | 60.081 RON | 52.833 RON | 50.822 RON | 49.003 RON | 29.617 RON | 14.113 RON | 0 RON | 516 RON | 2.938 RON | 12.840 RON | 1.895 RON | 3.099 RON | 13.719 RON | 16.721 RON | 6.143 RON | 904 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.583 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 12.085 RON | 13.097 RON | 22.419 RON | 35.896 RON | 49.372 RON | 62.849 RON | 18.160 RON | 19.172 RON | 25.657 RON | 36.052 RON | 46.446 RON | 56.841 RON | 22.922 RON | 22.000 RON | 21.373 RON | 18.848 RON | 19.502 RON | 25.745 RON |
| Active circulante | 174.229 RON | 203.698 RON | 210.717 RON | 136.806 RON | 149.138 RON | 101.003 RON | 151.773 RON | 107.504 RON | 106.694 RON | 105.828 RON | 124.535 RON | 144.160 RON | 141.180 RON | 163.469 RON | 115.926 RON | 135.804 RON | 161.030 RON | 112.057 RON |
| Stocuri | 132.637 RON | 190.708 RON | 172.992 RON | 128.179 RON | 131.989 RON | 91.733 RON | 131.667 RON | 90.873 RON | 99.042 RON | 95.965 RON | 107.470 RON | 134.401 RON | 137.562 RON | 160.466 RON | 114.888 RON | 129.307 RON | 152.744 RON | 111.334 RON |
| Creante | 40.439 RON | 9.570 RON | 31.093 RON | 5.300 RON | 8.803 RON | 5.194 RON | 7.801 RON | 11.771 RON | 5.718 RON | 2.521 RON | 9.822 RON | 3.165 RON | 2.481 RON | 2.968 RON | 983 RON | 6.435 RON | 7.965 RON | 348 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.153 RON | 3.420 RON | 6.507 RON | 3.327 RON | 8.346 RON | 4.076 RON | 12.305 RON | 4.860 RON | 1.934 RON | 7.342 RON | 7.243 RON | 6.594 RON | 1.137 RON | 35 RON | 55 RON | 62 RON | 321 RON | 375 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.305 RON | 1.324 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 277 RON | 163 RON | 19 RON | 1.768 RON | 151 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 72.906 RON | 114.053 RON | 122.356 RON | 69.170 RON | 96.989 RON | 60.850 RON | 89.618 RON | 56.496 RON | 55.231 RON | 56.177 RON | 86.070 RON | 118.914 RON | 96.309 RON | 121.319 RON | 74.631 RON | 108.732 RON | 151.333 RON | 114.746 RON |
| Capitaluri proprii | 114.713 RON | 104.066 RON | 110.780 RON | 103.532 RON | 101.521 RON | 103.002 RON | 80.315 RON | 70.180 RON | 77.120 RON | 85.703 RON | 85.188 RON | 82.250 RON | 67.812 RON | 65.918 RON | 62.819 RON | 45.920 RON | 29.199 RON | 23.056 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
1 contract atribuit, in valoare de 69 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
69 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 12:02).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.