Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -211.353 RON | 391.780 RON | 11.987 RON | 28.752 RON | -360.731 RON | 2 |
| 2024 | — | -149.578 RON | 297.622 RON | 122.675 RON | 35.259 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cheltuieli totale | 211.353 RON | 149.578 RON |
| Pierdere bruta | 211.353 RON | 149.578 RON |
| -149.378 RON |
| 2 |
| Pierdere neta | 211.353 RON | 149.578 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 11.987 RON | 122.675 RON |
| Active circulante | 28.752 RON | 35.259 RON |
| Stocuri | 25.141 RON | 25.141 RON |
| Creante | 2.875 RON | 2.874 RON |
| Casa si conturi la banci | 736 RON | 7.244 RON |
| Datorii totale | 391.780 RON | 297.622 RON |
| Venituri in avans | 9.690 RON | 9.690 RON |
| Capitaluri proprii | -360.731 RON | -149.378 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.