ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
sectorul 2, bloc 440, parter
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128.030 RON | -32.596 RON | 82.537 RON | 1.933 RON | 22.250 RON | -52.454 RON | 1 |
| 2024 | 56.588 RON | -54.228 RON | 38.334 RON | 3.867 RON | 8.708 RON | -19.859 RON | 1 |
| 2023 | 111.045 RON | 47.293 RON | 10.532 RON | 5.800 RON | 52.265 RON | 47.533 RON | 1 |
| 2022 | 10.756 RON | 6.456 RON | 15.305 RON | 10.000 RON | 10.961 RON | 6.656 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 128.030 RON | 56.588 RON | 111.045 RON | 10.756 RON |
| Venituri totale | 129.041 RON | 58.701 RON | 111.045 RON | 10.756 RON |
| Cheltuieli totale | 161.637 RON | 112.558 RON | 62.663 RON | 4.194 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 48.382 RON | 6.562 RON |
| Pierdere bruta | 32.596 RON | 53.857 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 47.293 RON | 6.456 RON |
| Pierdere neta | 32.596 RON | 54.228 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.933 RON | 3.867 RON | 5.800 RON | 10.000 RON |
| Active circulante | 22.250 RON | 8.708 RON | 52.265 RON | 10.961 RON |
| Stocuri | 1.908 RON | 4.666 RON | — | — |
| Creante | 6.024 RON | 3.229 RON | 30.851 RON | 10.356 RON |
| Casa si conturi la banci | 14.318 RON | 813 RON | 21.414 RON | 605 RON |
| Cheltuieli in avans | 5.900 RON | 5.900 RON | — | 1.000 RON |
| Datorii totale | 82.537 RON | 38.334 RON | 10.532 RON | 15.305 RON |
| Capitaluri proprii | -52.454 RON | -19.859 RON | 47.533 RON | 6.656 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 |