ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
oraşul Bragadiru
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În baza art. 406 C.proc.civ., ia act de renunţarea creditoarei INVESTCAPITAL LTD, (date), la judecarea cererii formulată în contradictoriu cu debitorul ZAMFIR GHEORGHE BOCIU, (date), ?i ter?ul poprit CYP INTER CONSTRUCT S.R.L., (date). Ia act de faptul că debitorul ?i ter?ul poprit nu au solicitat plata cheltuielilor de judecată. Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare care se va introduce la Judecătoria Sectorului 5 Bucure?ti. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 09.06.2026.
Stabileste termen de judecata la data de 09.06.2026.
Pentru a formula întâmpinare, acorda termen la data de 29.01.2026. Termen administrativ, fara prezenta partilor
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.261.735 RON | 165.609 RON | 1.518.542 RON | 141.672 RON | 1.968.666 RON | 791.241 RON | 3 |
| 2024 | 2.482.484 RON | 532.197 RON | 980.136 RON | 262.620 RON | 1.300.426 RON | 625.632 RON | 2 |
| 2023 | 1.395.705 RON | 37.986 RON | 617.096 RON | 6.520 RON | 571.937 RON | 37.415 RON | 2 |
| 2022 | 501 RON | -771 RON | 1.495 RON | — | 924 RON | -571 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.261.735 RON | 2.482.484 RON | 1.395.705 RON | 501 RON |
| Venituri totale | 4.270.691 RON | 2.484.750 RON | 1.395.849 RON | 501 RON |
| Cheltuieli totale | 4.083.653 RON | 1.874.861 RON | 1.344.183 RON | 1.257 RON |
| Profit brut | 187.038 RON | 609.889 RON | 51.666 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 756 RON |
| Profit net | 165.609 RON | 532.197 RON | 37.986 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 771 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 141.672 RON | 262.620 RON | 6.520 RON | — |
| Active circulante | 1.968.666 RON | 1.300.426 RON | 571.937 RON | 924 RON |
| Stocuri | 1.265.000 RON | 974.466 RON | 429.101 RON | 30 RON |
| Creante | 530.308 RON | 213.992 RON | 55.470 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 173.358 RON | 111.968 RON | 87.366 RON | 894 RON |
| Cheltuieli in avans | 210.372 RON | 53.190 RON | 77.808 RON | — |
| Datorii totale | 1.518.542 RON | 980.136 RON | 617.096 RON | 1.495 RON |
| Venituri in avans | 10.927 RON | 10.468 RON | 1.754 RON | — |
| Capitaluri proprii | 791.241 RON | 625.632 RON | 37.415 RON | -571 RON |
| Capital subscris varsat | 56.220 RON | 56.220 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 2 | 1 |