ADH RACING S.R.L.
- TECH CONSULTING SOLUTIONS BY NDIT S.R.L.documentat 2023 – 2025
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.454.971 RON | 1.045.240 RON | 132.481 RON | 20.164 RON | 1.168.479 RON | 925.391 RON | 1 |
| 2024 | 13.500 RON | -58.206 RON | 127.597 RON | — | 7.748 RON | -119.849 RON | 1 |
| 2023 | 4.202 RON | -61.185 RON | 64.311 RON | — | 2.668 RON | -61.643 RON | 1 |
| 2022 | — | -658 RON | 4.153 RON | — | 3.695 RON | -458 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.454.971 RON | 13.500 RON | 4.202 RON | — |
| Venituri totale | 1.457.362 RON | 13.500 RON | 4.202 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 213.256 RON | 71.706 RON | 65.345 RON | 658 RON |
| Profit brut | 1.244.106 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 58.206 RON | 61.143 RON | 658 RON |
| Profit net | 1.045.240 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 58.206 RON | 61.185 RON | 658 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 20.164 RON | — | — | — |
| Active circulante | 1.168.479 RON | 7.748 RON | 2.668 RON | 3.695 RON |
| Stocuri | 4.132 RON | — | — | — |
| Creante | 478.754 RON | 4.339 RON | 475 RON | 200 RON |
| Casa si conturi la banci | 685.593 RON | 3.409 RON | 2.193 RON | 3.495 RON |
| Cheltuieli in avans | 21.535 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 132.481 RON | 127.597 RON | 64.311 RON | 4.153 RON |
| Venituri in avans | 152.306 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 925.391 RON | -119.849 RON | -61.643 RON | -458 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 |