ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 733.769 RON | 156.360 RON | 78.967 RON | 153.072 RON | 156.074 RON | 230.179 RON | 1 |
| 2024 | 241.687 RON | 6.130 RON | 18.887 RON | 29.649 RON | 63.057 RON | 73.819 RON | 1 |
| 2023 | 318.645 RON | 67.763 RON | 50.706 RON | 8.725 RON | 109.360 RON | 67.379 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 733.769 RON | 241.687 RON | 318.645 RON |
| Venituri totale | 733.769 RON | 241.687 RON | 318.645 RON |
| Cheltuieli totale | 550.516 RON | 234.417 RON | 238.281 RON |
| Profit brut | 183.253 RON | 7.270 RON | 80.364 RON |
| Profit net | 156.360 RON | 6.130 RON | 67.763 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 153.072 RON | 29.649 RON | 8.725 RON |
| Active circulante | 156.074 RON | 63.057 RON | 109.360 RON |
| Stocuri | 705 RON | — | 4.132 RON |
| Creante | 121.030 RON | 5.206 RON | 40.237 RON |
| Casa si conturi la banci | 34.339 RON | 57.851 RON | 64.991 RON |
| Datorii totale | 78.967 RON | 18.887 RON | 50.706 RON |
| Capitaluri proprii | 230.179 RON | 73.819 RON | 67.379 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 |