ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Telefon:
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 278.593 RON | -27.223 RON | 56.724 RON | 117.176 RON | 274.278 RON | 334.730 RON | 1 |
| 2024 | 325.670 RON | -12.854 RON | 54.325 RON | 57.996 RON | 289.056 RON | 292.727 RON | 1 |
| 2023 | 379.571 RON | 6.191 RON | 52.068 RON | 62.926 RON | 294.723 RON | 305.581 RON | 1 |
| 2022 | 353.700 RON | 9.935 RON | 70.032 RON | 67.855 RON | 301.567 RON | 299.390 RON | 1 |
| 2021 | 303.457 RON | 18.622 RON | 73.149 RON | 72.785 RON | 289.818 RON | 289.454 RON | 1 |
| 2020 | 264.798 RON | 10.504 RON | 91.088 RON | 77.715 RON | 284.205 RON | 270.832 RON | 1 |
| 2019 | 310.303 RON | -1.812 RON | 100.337 RON | 68.669 RON | 278.090 RON | 246.422 RON | 2 |
| 2018 | 281.347 RON | -7.272 RON | 101.474 RON | 72.760 RON | 276.948 RON | 248.234 RON | 2 |
| 2017 | 317.157 RON | 23.796 RON | 98.092 RON | 76.850 RON | 276.748 RON | 255.506 RON | 2 |
| 2016 | 301.642 RON | 32.671 RON | 102.842 RON | 45.121 RON | 253.913 RON | 196.192 RON | 2 |
| 2015 | 213.718 RON | 21.471 RON | 109.548 RON | 47.396 RON | 225.674 RON | 163.522 RON | 1 |
| 2014 | 162.502 RON | 14.596 RON | 106.885 RON | 49.671 RON | 199.265 RON | 142.051 RON | 1 |
| 2013 | 151.332 RON | 16.870 RON | 105.703 RON | 51.946 RON | 181.212 RON | 127.455 RON | 2 |
| 2012 | 155.520 RON | -5.760 RON | 105.151 RON | 67.126 RON | 160.358 RON | 122.333 RON | 2 |
| 2011 | 152.873 RON | 3.155 RON | 109.291 RON | 69.282 RON | 168.101 RON | 128.092 RON | 2 |
| 2010 | 170.260 RON | 14.814 RON | 110.054 RON | 71.034 RON | 163.957 RON | 124.937 RON | 2 |
| 2009 | 179.569 RON | 12.082 RON | 110.316 RON | 72.786 RON | 147.653 RON | 110.123 RON | 2 |
| 2008 | 223.583 RON | 21.367 RON | 106.450 RON | 74.539 RON | 129.952 RON | 98.041 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 278.593 RON | 325.670 RON | 379.571 RON | 353.700 RON | 303.457 RON | 264.798 RON | 310.303 RON | 281.347 RON | 317.157 RON | 301.642 RON | 213.718 RON | 162.502 RON | 151.332 RON | 155.520 RON | 152.873 RON | 170.260 RON | 179.569 RON | 223.583 RON |
| Venituri totale | 278.933 RON | 326.445 RON | 381.312 RON | 354.674 RON | 306.238 RON | 268.835 RON | 310.965 RON | 281.704 RON | 318.936 RON | 302.765 RON | 214.498 RON | 163.390 RON | 152.949 RON | 156.666 RON | 152.875 RON | 170.262 RON | 180.553 RON | 225.505 RON |
| Cheltuieli totale | 306.156 RON | 334.383 RON | 371.689 RON | 341.582 RON | 285.656 RON | 255.782 RON | 309.667 RON | 286.158 RON | 291.951 RON | 266.586 RON | 186.593 RON | 143.893 RON | 131.795 RON | 162.426 RON | 149.119 RON | 150.335 RON | 164.059 RON | 199.942 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 9.623 RON | 13.092 RON | 20.582 RON | 13.053 RON | 1.298 RON | 0 RON | 26.985 RON | 36.179 RON | 27.905 RON | 19.497 RON | 21.154 RON | 0 RON | 3.756 RON | 19.927 RON | 16.494 RON | 25.563 RON |
| Pierdere bruta | 27.223 RON | 7.938 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.454 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 5.760 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 6.191 RON | 9.935 RON | 18.622 RON | 10.504 RON | 0 RON | 0 RON | 23.796 RON | 32.671 RON | 21.471 RON | 14.596 RON | 16.870 RON | 0 RON | 3.155 RON | 14.814 RON | 12.082 RON | 21.367 RON |
| Pierdere neta | 27.223 RON | 12.854 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.812 RON | 7.272 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.760 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 117.176 RON | 57.996 RON | 62.926 RON | 67.855 RON | 72.785 RON | 77.715 RON | 68.669 RON | 72.760 RON | 76.850 RON | 45.121 RON | 47.396 RON | 49.671 RON | 51.946 RON | 67.126 RON | 69.282 RON | 71.034 RON | 72.786 RON | 74.539 RON |
| Active circulante | 274.278 RON | 289.056 RON | 294.723 RON | 301.567 RON | 289.818 RON | 284.205 RON | 278.090 RON | 276.948 RON | 276.748 RON | 253.913 RON | 225.674 RON | 199.265 RON | 181.212 RON | 160.358 RON | 168.101 RON | 163.957 RON | 147.653 RON | 129.952 RON |
| Stocuri | 266.756 RON | 279.990 RON | 282.803 RON | 295.336 RON | 286.444 RON | 272.896 RON | 274.249 RON | 264.658 RON | 264.136 RON | 237.233 RON | 218.965 RON | 193.517 RON | 178.131 RON | 153.402 RON | 162.498 RON | 157.472 RON | 146.725 RON | 128.636 RON |
| Creante | 197 RON | 50 RON | 50 RON | 50 RON | 50 RON | 50 RON | 85 RON | 83 RON | 87 RON | 424 RON | 1.278 RON | 217 RON | 19 RON | 45 RON | 89 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 7.325 RON | 9.016 RON | 11.870 RON | 6.181 RON | 3.324 RON | 11.259 RON | 3.756 RON | 12.207 RON | 12.525 RON | 16.256 RON | 5.431 RON | 5.531 RON | 3.062 RON | 6.911 RON | 5.514 RON | 6.485 RON | 928 RON | 1.316 RON |
| Datorii totale | 56.724 RON | 54.325 RON | 52.068 RON | 70.032 RON | 73.149 RON | 91.088 RON | 100.337 RON | 101.474 RON | 98.092 RON | 102.842 RON | 109.548 RON | 106.885 RON | 105.703 RON | 105.151 RON | 109.291 RON | 110.054 RON | 110.316 RON | 106.450 RON |
| Capitaluri proprii | 334.730 RON | 292.727 RON | 305.581 RON | 299.390 RON | 289.454 RON | 270.832 RON | 246.422 RON | 248.234 RON | 255.506 RON | 196.192 RON | 163.522 RON | 142.051 RON | 127.455 RON | 122.333 RON | 128.092 RON | 124.937 RON | 110.123 RON | 98.041 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 1.862 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
1.862 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 10:17).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.