ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Telefon:
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 477.073 RON | 294.676 RON | 523.381 RON | 66.880 RON | 751.624 RON | 295.421 RON | 1 |
| 2024 | 442.087 RON | 289.348 RON | 149.020 RON | 89.173 RON | 348.017 RON | 289.938 RON | 1 |
| 2023 | 345.269 RON | 228.071 RON | 40.099 RON | — | 268.361 RON | 228.271 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 477.073 RON | 442.087 RON | 345.269 RON |
| Venituri totale | 477.326 RON | 442.088 RON | 345.269 RON |
| Cheltuieli totale | 174.024 RON | 144.344 RON | 113.814 RON |
| Profit brut | 303.302 RON | 297.744 RON | 231.455 RON |
| Profit net | 294.676 RON | 289.348 RON | 228.071 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 66.880 RON | 89.173 RON | — |
| Active circulante | 751.624 RON | 348.017 RON | 268.361 RON |
| Creante | 332.919 RON | 44.503 RON | 107.268 RON |
| Casa si conturi la banci | 418.705 RON | 303.514 RON | 161.093 RON |
| Cheltuieli in avans | 298 RON | 1.768 RON | 9 RON |
| Datorii totale | 523.381 RON | 149.020 RON | 40.099 RON |
| Capitaluri proprii | 295.421 RON | 289.938 RON | 228.271 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.