Sari la continut DYNAMIC VENTURE S.R.L. CUI 47912011 GI DESTOCAGE S.R.L. documentat in 2023
Nr. Reg. Com. J2023001096221 · EUID ROONRC.J2023001096221 · Infiintata 30.03.2023
Adresa: PĂCURARI nr. 116B, Iași
DYNAMIC VENTURE S.R.L. , CUI 47912011
In functiune
ONRC · 22.08.2026
Activa fiscal
ANAF · 19.08.2026
Platitor TVA din 19.06.2023
La incasare Nu
Split TVA Nu ANAF · 19.08.2026
Datorii la stat nu figureaza pe lista ANAF din 30.06.2026
ANAF · 30.06.2026
Constatator negativ se verifica… conform SEAP
Cifra de afaceri (2025) 152.472.380 RON ↑ +59.7%
Profit / Pierdere 7.213.635 RON ↑ +5.7%
Nr. mediu salariati 43 ↓ -4.4%
2023–2025 MFP · 19.08.2026 An Cifra de afaceri Profit / Pierdere Datorii totale Active fixe Active circulante Capitaluri proprii Nr. salariati 2025 152.472.380 RON 7.213.635 RON 27.090.300 RON 2.801 RON 40.305.972 RON 13.234.654 RON 43 2024 95.493.025 RON 6.824.660 RON 8.375.885 RON — 18.112.416 RON
Vezi bilantul detaliat Indicator 2025 2024 2023 Cifra de afaceri 152.472.380 RON 95.493.025 RON 1.149.578 RON Venituri totale
Adrese 1 adresa identificata PĂCURARI 116B, Et. 1, Municipiul Iași, Iași sediu actual ONRC
vezi adresa → Perioada: 30.03.2023 – prezent Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme , in tabul „Adrese".
2023 1.149.578 RON -852.811 RON 2.481.056 RON — 1.677.415 RON -803.641 RON —
Cheltuieli totale 146.560.776 RON 89.635.515 RON 2.049.141 RON
Profit brut 8.171.724 RON 7.686.407 RON 0 RON
Pierdere bruta 0 RON 0 RON 852.811 RON
Profit net 7.213.635 RON 6.824.660 RON 0 RON
Pierdere neta 0 RON 0 RON 852.811 RON
Active fixe (imobilizate) 2.801 RON — —
Active circulante 40.305.972 RON 18.112.416 RON 1.677.415 RON
Stocuri 1.918.411 RON 374.029 RON —
Creante 28.680.401 RON 11.172.492 RON 701.532 RON
Casa si conturi la banci 9.707.160 RON 6.565.895 RON 975.883 RON
Cheltuieli in avans 15.143.092 RON 19.617.058 RON 1.640.474 RON
Datorii totale 27.090.300 RON 8.375.885 RON 2.481.056 RON
Provizioane 8.722 RON 1.091 RON —
Venituri in avans 15.118.189 RON 23.331.479 RON 1.640.474 RON
Capitaluri proprii 13.234.654 RON 6.021.019 RON -803.641 RON
Capital subscris varsat 49.170 RON 49.170 RON 49.170 RON
Denumiri 2 denumiri cunoscute GI DESTOCAGE - S.R.L. 30.03.2023 – 11.12.2023 DYNAMIC VENTURE - S.R.L. denumire actuala din 11.12.2023
Coduri CAEN un singur cod 2023 – 2025 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat CAEN Rev. 2 ONRC · 08.07.2026
ANAF · 27.08.2026
MFP · 19.08.2026
MO IV · 29.08.2026
Procedura de insolventa / Publicari in BPI BPI · 31.08.2026 Nu am gasit nicio publicare in Buletinul Procedurilor de Insolventa pentru firma DYNAMIC VENTURE S.R.L.
ONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon —
Email —
Website —
Activitate Cod CAEN principal 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat CAEN Rev. 2 (evidența ANAF, văzut la 06.07.2026) Coduri CAEN secundare 4611 — Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate CAEN Rev. 2 4612 — Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie CAEN Rev. 2 4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții CAEN Rev. 2 Vezi inca 53 de coduri CAEN secundare → ↑ Ascunde
Sediu Sediu principal Sedii secundare si puncte de lucru — Sucursale UE —
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse CAEN Rev. 2
4622 — Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor CAEN Rev. 2
4632 — Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne CAEN Rev. 2
4633 — Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile CAEN Rev. 2
4634 — Comerț cu ridicata al băuturilor CAEN Rev. 2
4635 — Comerț cu ridicata al produselor din tutun CAEN Rev. 2
4636 — Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase CAEN Rev. 2
4637 — Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente CAEN Rev. 2
4638 — Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște CAEN Rev. 2
4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun CAEN Rev. 2
4641 — Comerț cu ridicata al produselor textile CAEN Rev. 2
4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei CAEN Rev. 2
4643 — Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor CAEN Rev. 2
4644 — Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere CAEN Rev. 2
4645 — Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie CAEN Rev. 2
4647 — Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat CAEN Rev. 2
4648 — Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor CAEN Rev. 2
4649 — Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc CAEN Rev. 2
4651 — Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului CAEN Rev. 2
4652 — Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații CAEN Rev. 2
4661 — Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor CAEN Rev. 2
4662 — Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte CAEN Rev. 2
4663 — Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții CAEN Rev. 2
4664 — Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat CAEN Rev. 2
4665 — Comerț cu ridicata al mobilei de birou CAEN Rev. 2
4666 — Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou CAEN Rev. 2
4669 — Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente CAEN Rev. 2
4675 — Comerț cu ridicata al produselor chimice CAEN Rev. 2
4676 — Comerț cu ridicata al altor produse intermediare CAEN Rev. 2
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet CAEN Rev. 2
4799 — Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor CAEN Rev. 2
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri CAEN Rev. 2
5210 — Depozitări CAEN Rev. 2
5224 — Manipulări CAEN Rev. 2
5229 — Alte activități anexe transporturilor CAEN Rev. 2
6810 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii CAEN Rev. 2
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate CAEN Rev. 2
6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract CAEN Rev. 2
7010 — Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate CAEN Rev. 2
7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management CAEN Rev. 2
7320 — Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice CAEN Rev. 2
7711 — Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare CAEN Rev. 2
7733 — Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) CAEN Rev. 2
8110 — Activități de servicii suport combinate CAEN Rev. 2
8211 — Activități combinate de secretariat CAEN Rev. 2
8220 — Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) CAEN Rev. 2
8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor CAEN Rev. 2
8292 — Activități de ambalare CAEN Rev. 2
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. CAEN Rev. 2
nicio oferta depusa in SICAP Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
11 acte publicate MO IV · 29.08.2026 Persoane identificate in actele publicate (2) in firma (MO IV)
administrator 30.03.2023 · ultima mențiune în acte 10.12.2024
in firma (MO IV)
administrator 09.09.2024 · ultima mențiune în acte 10.12.2024
Acte publicate 27.05.2026 Notificare MO IV nr. 3164/2026 (64/9.026.095)
27.05.2026 Hotărâre MO IV nr. 3164/2026 (63/9.026.094)
(asociat unic) · (auditor financiar) · (reprezentant)
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 Nume Cotă Capital firmă procent dedus, nu scris în act 100% persoană administrator
· (reprezentant)
24.02.2025 Hotărâre MO IV nr. 913/2025 (7/8.371.018)
(asociat unic) · (administrator) · (administrator)
21.02.2025 Notificare MO IV nr. 885/2025 (49/8.371.019)
27.11.2024 Notificare MO IV nr. 4997/2024 (119/8.260.269)
—
Litigii / Dosare in instanta 1 dosar portal.just.ro · 16.08.2026 ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
23.03.2026 1599/118/2026 Reclamant detalii ▸ inchide ▾
acţiune în răspundere patrimonială
Tribunalul Constanta Fond Litigii de muncă
Parti (2)
DYNAMIC VENTURE SRL Reclamant TEMUR CHIUNER Pârât Termene si solutii (1)
09.10.2026 09:30 termen
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nu am identificat achizitii publice pentru aceasta firma in platforma e-licitatie.ro.
Evolutie financiara 2023–2025 SICAP / e-licitatie.ro · 02.09.2026
2 persoane MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 Administratori și acționari (2) Telefon Adrese (1)
(3 firme)
administrator 30.03.2023 · ultima mențiune în acte 10.12.2024 Arata firmele → ↑ Ascunde firmele (6 firme)
administrator 09.09.2024 · ultima mențiune în acte 10.12.2024
PĂCURARI 116B, Et. 1, Municipiul Iași, Iași sediu actual
vezi adresa → Perioada: 30.03.2023 – prezent 22 alte firme la aceasta adresa (22 la aceasta adresa) → ↑ 22 alte firme la aceasta adresa (22 la aceasta adresa) Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Arata firmele → ↑ Ascunde firmele