ONRC
ONRC
ANAF
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Telefon:
Afisate primele 10 din 185.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge opoziţia formulată de reclamanta DGRFP – ADMINISTRAŢIA SECTORULUI 4 A FINANŢELOR PUBLICE în contradictoriu cu pârâta PLASTIC & ESTETICAC SRL ca rămasă fără obiect. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. În caz de exercitare a căii de atac, cererea de apel se depune la Tribunalul Municipiului Bucureşti – Secţia a-VI-a Civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 23 aprilie 2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 264.600 RON | 159.354 RON | 49.400 RON | 301 RON | 208.693 RON | 159.594 RON | 1 |
| 2024 | 269.881 RON | 111.831 RON | 23.841 RON | 64 RON | 135.848 RON | 112.071 RON | 1 |
| 2023 | 267.795 RON | 232.245 RON | 4.370 RON | 183 RON | 236.632 RON | 232.445 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 264.600 RON | 269.881 RON | 267.795 RON |
| Venituri totale | 264.600 RON | 269.881 RON | 267.795 RON |
| Cheltuieli totale | 73.343 RON | 126.615 RON | 32.872 RON |
| Profit brut | 191.257 RON | 143.266 RON | 234.923 RON |
| Profit net | 159.354 RON | 111.831 RON | 232.245 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 301 RON | 64 RON | 183 RON |
| Active circulante | 208.693 RON | 135.848 RON | 236.632 RON |
| Creante | 91.564 RON | 113.000 RON | 220.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 117.129 RON | 22.848 RON | 16.632 RON |
| Datorii totale | 49.400 RON | 23.841 RON | 4.370 RON |
| Capitaluri proprii | 159.594 RON | 112.071 RON | 232.445 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 |