COMPEXIT AUTOMOTIVE S.R.L.
- COMPEXIT IMOBILIARE S.R.L.documentat 2023 – 2024
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
spaţiu comercial I, spaţiu comercial 2, spaţiu comercial 3 şi spaţiu comercial 4
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanănu mai e administrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.573.413 RON | -209.085 RON | 6.161.559 RON | 1.240.458 RON | 4.560.993 RON | -325.539 RON | 4 |
| 2024 | 342.980 RON | -123.540 RON | 2.661.198 RON | 327.759 RON | 2.198.919 RON | -116.453 RON | 1 |
| 2023 | — | -2.913 RON | 1.467 RON | — | 8.554 RON | 7.087 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.573.413 RON | 342.980 RON | — |
| Venituri totale | 7.896.239 RON | 454.106 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 8.105.324 RON | 577.646 RON | 2.913 RON |
| Pierdere bruta | 209.085 RON | 123.540 RON | 2.913 RON |
| Pierdere neta | 209.085 RON | 123.540 RON | 2.913 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.240.458 RON | 327.759 RON | — |
| Active circulante | 4.560.993 RON | 2.198.919 RON | 8.554 RON |
| Stocuri | 2.421.378 RON | 1.108.751 RON | — |
| Creante | -273.186 RON | 394.723 RON | 495 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.412.801 RON | 695.445 RON | 8.059 RON |
| Cheltuieli in avans | 34.569 RON | 18.067 RON | — |
| Datorii totale | 6.161.559 RON | 2.661.198 RON | 1.467 RON |
| Capitaluri proprii | -325.539 RON | -116.453 RON | 7.087 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 1 | 0 |