ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
satul Hanu Conachi, comuna Fundeni, cvartal 12, parcela 177, Lot 1/1
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 973.819 RON | 196.953 RON | 1.612.211 RON | 1.206.769 RON | 723.159 RON | 335.660 RON | 4 |
| 2024 | 190.529 RON | 51.479 RON | 129.318 RON | 147.220 RON | 116.138 RON | 138.707 RON | 1 |
| 2023 | 172.950 RON | 87.028 RON | 147.535 RON | 189.220 RON | 45.543 RON | 87.228 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 973.819 RON | 190.529 RON | 172.950 RON |
| Venituri totale | 1.215.164 RON | 190.529 RON | 172.950 RON |
| Cheltuieli totale | 983.303 RON | 127.746 RON | 84.192 RON |
| Profit brut | 231.861 RON | 62.783 RON | 88.758 RON |
| Profit net | 196.953 RON | 51.479 RON | 87.028 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.206.769 RON | 147.220 RON | 189.220 RON |
| Active circulante | 723.159 RON | 116.138 RON | 45.543 RON |
| Creante | 634.111 RON | 77.286 RON | 2.151 RON |
| Casa si conturi la banci | 89.048 RON | 38.852 RON | 43.392 RON |
| Cheltuieli in avans | 17.943 RON | 4.667 RON | 0 RON |
| Datorii totale | 1.612.211 RON | 129.318 RON | 147.535 RON |
| Capitaluri proprii | 335.660 RON | 138.707 RON | 87.228 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 1 | 1 |