ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 34% |
| persoanăadministrator | 33% |
| persoanăadministrator | 33% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
administrarea probelor propuse
imposibilitate prezentare avocat
Preschimbă termenul fixat pentru judecată în dosarul nr. 1398/86/2025 al Tribunalului Suceava din data de 13.01.2026 ora 09:00 în data de 19.01.2026 ora 9:00, pentru când vor fi citate părţile, cu menţiunea preschimbării termenului de judecată. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 31.10.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.887.460 RON | 51.430 RON | 957.846 RON | 679.792 RON | 341.538 RON | 63.484 RON | 18 |
| 2024 | 2.914.184 RON | 231.867 RON | 405.438 RON | 752.390 RON | 360.007 RON | 706.959 RON | 17 |
| 2023 | 2.734.378 RON | 78.207 RON | 524.695 RON | 496.672 RON | 503.115 RON | 475.092 RON | 17 |
| 2022 | 2.691.222 RON | 384.831 RON | 536.031 RON | 535.755 RON | 397.161 RON | 396.885 RON | 17 |
| 2021 | 1.923.867 RON | 134.870 RON | 741.978 RON | 558.833 RON | 647.668 RON | 386.938 RON | 14 |
| 2020 | 1.286.788 RON | 74.365 RON | 680.382 RON | 666.433 RON | 266.017 RON | 252.068 RON | 17 |
| 2019 | 2.362.334 RON | 165.649 RON | 744.340 RON | 697.289 RON | 224.754 RON | 177.703 RON | 17 |
| 2018 | 2.384.883 RON | 581.803 RON | 509.483 RON | 781.414 RON | 321.926 RON | 593.857 RON | 18 |
| 2017 | 2.551.516 RON | 702.169 RON | 217.125 RON | 693.433 RON | 237.915 RON | 714.223 RON | 18 |
| 2016 | 2.538.440 RON | 687.141 RON | 212.682 RON | 783.873 RON | 128.004 RON | 699.195 RON | 17 |
| 2015 | 1.959.974 RON | 348.112 RON | 312.273 RON | 895.605 RON | 86.167 RON | 669.499 RON | 16 |
| 2014 | 1.449.898 RON | 148.407 RON | 752.559 RON | 974.930 RON | 71.758 RON | 294.129 RON | 15 |
| 2013 | 1.168.271 RON | 30.204 RON | 980.253 RON | 1.065.609 RON | 60.366 RON | 145.722 RON | 16 |
| 2012 | 1.082.334 RON | 41.912 RON | 919.542 RON | 881.342 RON | 153.718 RON | 115.518 RON | 16 |
| 2011 | 1.201.355 RON | 101.727 RON | 954.011 RON | 981.890 RON | 45.727 RON | 73.606 RON | 16 |
| 2010 | 933.706 RON | 4.571 RON | 1.105.138 RON | 1.057.131 RON | 18.814 RON | -28.121 RON | 16 |
| 2009 | 956.515 RON | 27.416 RON | 1.042.474 RON | 965.108 RON | 40.791 RON | -32.692 RON | 18 |
| 2008 | 693.204 RON | -5.069 RON | 1.131.872 RON | 835.462 RON | 296.480 RON | 70 RON | 15 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.887.460 RON | 2.914.184 RON | 2.734.378 RON | 2.691.222 RON | 1.923.867 RON | 1.286.788 RON | 2.362.334 RON | 2.384.883 RON | 2.551.516 RON | 2.538.440 RON | 1.959.974 RON | 1.449.898 RON | 1.168.271 RON | 1.082.334 RON | 1.201.355 RON | 933.706 RON | 956.515 RON | 693.204 RON |
| Venituri totale | 2.954.984 RON | 3.018.022 RON | 2.777.027 RON | 2.897.743 RON | 1.950.736 RON | 1.437.059 RON | 2.392.571 RON | 2.403.415 RON | 2.577.342 RON | 2.546.298 RON | 1.965.389 RON | 1.459.452 RON | 1.177.752 RON | 1.235.489 RON | 1.217.107 RON | 945.965 RON | 985.451 RON | 778.278 RON |
| Cheltuieli totale | 2.880.026 RON | 2.743.631 RON | 2.682.845 RON | 2.487.301 RON | 1.802.599 RON | 1.350.141 RON | 2.206.814 RON | 1.800.145 RON | 1.799.240 RON | 1.733.997 RON | 1.551.707 RON | 1.282.882 RON | 1.139.141 RON | 1.185.832 RON | 1.094.581 RON | 933.361 RON | 947.092 RON | 781.317 RON |
| Profit brut | 74.958 RON | 274.391 RON | 94.182 RON | 410.442 RON | 148.137 RON | 86.918 RON | 185.757 RON | 603.270 RON | 778.102 RON | 812.301 RON | 413.682 RON | 176.570 RON | 38.611 RON | 49.657 RON | 122.526 RON | 12.604 RON | 38.359 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 3.039 RON |
| Profit net | 51.430 RON | 231.867 RON | 78.207 RON | 384.831 RON | 134.870 RON | 74.365 RON | 165.649 RON | 581.803 RON | 702.169 RON | 687.141 RON | 348.112 RON | 148.407 RON | 30.204 RON | 41.912 RON | 101.727 RON | 4.571 RON | 27.416 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 5.069 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 679.792 RON | 752.390 RON | 496.672 RON | 535.755 RON | 558.833 RON | 666.433 RON | 697.289 RON | 781.414 RON | 693.433 RON | 783.873 RON | 895.605 RON | 974.930 RON | 1.065.609 RON | 881.342 RON | 981.890 RON | 1.057.131 RON | 965.108 RON | 835.462 RON |
| Active circulante | 341.538 RON | 360.007 RON | 503.115 RON | 397.161 RON | 647.668 RON | 266.017 RON | 224.754 RON | 321.926 RON | 237.915 RON | 128.004 RON | 86.167 RON | 71.758 RON | 60.366 RON | 153.718 RON | 45.727 RON | 18.814 RON | 40.791 RON | 296.480 RON |
| Stocuri | 55.484 RON | 57.949 RON | 27.454 RON | 39.751 RON | 88.910 RON | 19.176 RON | 27.278 RON | 78.612 RON | 45.573 RON | 56.965 RON | 10.884 RON | 63.955 RON | 49.118 RON | 30.689 RON | 37.724 RON | 17.459 RON | 27.372 RON | 205.413 RON |
| Creante | 99.162 RON | 57.649 RON | 91.515 RON | 172.841 RON | 132.218 RON | 75.903 RON | 96.561 RON | 110.347 RON | 97.379 RON | 51.461 RON | 37.106 RON | 530 RON | 7.120 RON | — | — | 238 RON | 10.817 RON | 86.133 RON |
| Casa si conturi la banci | 186.892 RON | 244.409 RON | 384.146 RON | 184.569 RON | 426.540 RON | 170.938 RON | 100.915 RON | 132.967 RON | 94.963 RON | 19.578 RON | 38.177 RON | 7.273 RON | 4.128 RON | 123.029 RON | 8.003 RON | 1.117 RON | 2.602 RON | 4.934 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.072 RON | 3.883 RON | — |
| Datorii totale | 957.846 RON | 405.438 RON | 524.695 RON | 536.031 RON | 741.978 RON | 680.382 RON | 744.340 RON | 509.483 RON | 217.125 RON | 212.682 RON | 312.273 RON | 752.559 RON | 980.253 RON | 919.542 RON | 954.011 RON | 1.105.138 RON | 1.042.474 RON | 1.131.872 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 77.585 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 63.484 RON | 706.959 RON | 475.092 RON | 396.885 RON | 386.938 RON | 252.068 RON | 177.703 RON | 593.857 RON | 714.223 RON | 699.195 RON | 669.499 RON | 294.129 RON | 145.722 RON | 115.518 RON | 73.606 RON | -28.121 RON | -32.692 RON | 70 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | — | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 7.305 RON |
| Nr. mediu salariati | 18 | 17 | 17 | 17 | 14 | 17 | 17 | 18 | 18 | 17 | 16 | 15 | 16 | 16 | 16 | 16 | 18 | 15 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 23.053 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
23.053 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 17:47).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.