ONRC
ONRC
ANAF
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Telefon:
Afisate primele 10 din 110.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 486.113 RON | 392.030 RON | 24.206 RON | 0 RON | 416.476 RON | 392.270 RON | 1 |
| 2024 | 470.613 RON | 355.154 RON | 9.639 RON | — | 365.033 RON | 355.394 RON | 1 |
| 2023 | 186.755 RON | 119.274 RON | 27.698 RON | — | 147.172 RON | 119.474 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 486.113 RON | 470.613 RON | 186.755 RON |
| Venituri totale | 487.686 RON | 471.394 RON | 187.067 RON |
| Cheltuieli totale | 81.365 RON | 102.386 RON | 66.156 RON |
| Profit brut | 406.321 RON | 369.008 RON | 120.911 RON |
| Profit net | 392.030 RON | 355.154 RON | 119.274 RON |
| Active circulante | 416.476 RON | 365.033 RON | 147.172 RON |
| Creante | 396.549 RON | 364.987 RON | 75.907 RON |
| Casa si conturi la banci | 19.927 RON | 46 RON | 71.265 RON |
| Datorii totale | 24.206 RON | 9.639 RON | 27.698 RON |
| Capitaluri proprii | 392.270 RON | 355.394 RON | 119.474 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 |