ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
com. Căşeiu, satul Urişor
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea formulată de reclamant în contradictoriu cu pârâta . Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 20.529,26 lei reprezentând debit restant. Obligă pârâta la plata dobânzii legale penalizatoare la nivelul ratei dobânzii de referinţă plus 8 puncte procentuale, de la data scadenţei fiecărei facturi şi până la data plăţii efective. Obligă pârâta la plata cheltuielilor de judecată în valoare de 200 lei. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Dej. Pronunţată astăzi, 07.05.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.775.340 RON | 87.014 RON | 171.849 RON | 82.776 RON | 185.581 RON | 96.508 RON | 3 |
| 2023 | 222.161 RON | 9.294 RON | 115.078 RON | 4.350 RON | 120.222 RON | 9.494 RON | 1 |
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.775.340 RON | 222.161 RON |
| Venituri totale | 1.798.810 RON | 222.161 RON |
| Cheltuieli totale | 1.666.971 RON | 210.689 RON |
| Profit brut | 131.839 RON | 11.472 RON |
| Profit net | 87.014 RON | 9.294 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 82.776 RON | 4.350 RON |
| Active circulante | 185.581 RON | 120.222 RON |
| Stocuri | 74.788 RON | 87.535 RON |
| Creante | 53.489 RON | 4.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 57.304 RON | 28.687 RON |
| Datorii totale | 171.849 RON | 115.078 RON |
| Capitaluri proprii | 96.508 RON | 9.494 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 1 |