RVN FUTURE S.R.L.
- REBECA & VLAD CONSTRUCTION S.R.L.documentat din 2024
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 154.798 RON | 39.896 RON | 80.526 RON | 79.225 RON | 36.838 RON | 35.537 RON | 1 |
| 2024 | 22.500 RON | -4.559 RON | 4.703 RON | — | 344 RON | -4.359 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 154.798 RON | 22.500 RON |
| Venituri totale | 154.798 RON | 22.500 RON |
| Cheltuieli totale | 106.366 RON | 27.059 RON |
| Profit brut | 48.432 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 4.559 RON |
| Profit net | 39.896 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 4.559 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 79.225 RON | — |
| Active circulante | 36.838 RON | 344 RON |
| Stocuri | 32.998 RON | — |
| Creante | 0 RON | 4 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.840 RON | 340 RON |
| Datorii totale | 80.526 RON | 4.703 RON |
| Capitaluri proprii | 35.537 RON | -4.359 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 |