ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite excepţia lipsei calităţii de reprezentant a semnatarului cererii în anulare, invocată din oficiu. Respinge cererea în anulare formulată de reclamanta xxxx, în contradictoriu cu intimata xxxx, faţă de lipsa calităţii de reprezentant a semnatarului cererii în anulare. Definitivă. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 12.06.2026.
Admite excepţia netimbrării cererii de chemare în judecată, invocată de instanţă, din oficiu. Anulează cererea de chemare în judecată având ca obiect „ordonanţă de plată”, formulată de creditoarea x, în contradictoriu cu debitoarea x, ca netimbrată. Cu drept de a formula cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Constan?a. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 06.02.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 172.027 RON | -71.391 RON | 252.350 RON | 0 RON | 346.638 RON | 94.288 RON | 1 |
| 2024 | 953.788 RON | 166.874 RON | 313.983 RON | — | 479.391 RON | 165.679 RON | 1 |
| 2023 | — | -1.395 RON | 2.371 RON | — | 901 RON | -1.195 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 172.027 RON | 953.788 RON | — |
| Venituri totale | 172.186 RON | 955.939 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 243.577 RON | 756.667 RON | 1.395 RON |
| Profit brut | 0 RON | 199.272 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 71.391 RON | 0 RON | 1.395 RON |
| Profit net | 0 RON | 166.874 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 71.391 RON | 0 RON | 1.395 RON |
| Active circulante | 346.638 RON | 479.391 RON | 901 RON |
| Stocuri | 262.056 RON | 281.854 RON | — |
| Creante | 84.269 RON | 181.798 RON | 410 RON |
| Casa si conturi la banci | 313 RON | 15.739 RON | 491 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 271 RON | 275 RON |
| Datorii totale | 252.350 RON | 313.983 RON | 2.371 RON |
| Capitaluri proprii | 94.288 RON | 165.679 RON | -1.195 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 |