ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 509.267 RON | 6.865 RON | 34.963 RON | 138.152 RON | 207.876 RON | 311.065 RON | 3 |
| 2024 | 509.774 RON | 23.791 RON | 37.920 RON | 153.703 RON | 188.417 RON | 304.200 RON | 4 |
| 2023 | 487.635 RON | -11.916 RON | 36.057 RON | 166.408 RON | 149.657 RON | 280.408 RON | 4 |
| 2022 | 421.484 RON | 96.497 RON | 27.753 RON | 105.757 RON | 212.411 RON | 292.325 RON | 4 |
| 2021 | 384.240 RON | -4.612 RON | 19.491 RON | 171.353 RON | 43.966 RON | 195.828 RON | 5 |
| 2020 | 294.792 RON | -10.402 RON | 30.280 RON | 198.605 RON | 32.115 RON | 200.440 RON | 5 |
| 2019 | 315.000 RON | 27.419 RON | 18.453 RON | 193.671 RON | 35.625 RON | 210.843 RON | 4 |
| 2018 | 248.691 RON | 824 RON | 23.902 RON | 173.508 RON | 33.818 RON | 183.424 RON | 3 |
| 2017 | 120.462 RON | 11.950 RON | 27.593 RON | 186.838 RON | 23.354 RON | 182.599 RON | 2 |
| 2016 | 130.438 RON | -8.102 RON | 34.039 RON | 187.900 RON | 16.787 RON | 170.648 RON | 2 |
| 2015 | 144.557 RON | -4.326 RON | 27.194 RON | 196.926 RON | 9.018 RON | 178.750 RON | 3 |
| 2014 | 134.949 RON | 5.060 RON | 37.254 RON | 207.598 RON | 12.732 RON | 183.076 RON | 3 |
| 2013 | 129.870 RON | -14.596 RON | 46.580 RON | 214.510 RON | 7.373 RON | 175.303 RON | 3 |
| 2012 | 110.924 RON | -14.042 RON | 48.891 RON | 224.157 RON | 14.633 RON | 189.899 RON | 4 |
| 2011 | 106.795 RON | -21.104 RON | 39.578 RON | 233.296 RON | 10.224 RON | 203.942 RON | 4 |
| 2010 | 103.406 RON | -27.938 RON | 31.666 RON | 300.105 RON | 11.999 RON | 280.438 RON | 4 |
| 2009 | 139.510 RON | -38.250 RON | 32.601 RON | 311.651 RON | 29.325 RON | 308.375 RON | 4 |
| 2008 | 174.996 RON | 6.032 RON | 34.196 RON | 298.814 RON | 82.007 RON | 346.625 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 509.267 RON | 509.774 RON | 487.635 RON | 421.484 RON | 384.240 RON | 294.792 RON | 315.000 RON | 248.691 RON | 120.462 RON | 130.438 RON | 144.557 RON | 134.949 RON | 129.870 RON | 110.924 RON | 106.795 RON | 103.406 RON | 139.510 RON | 174.996 RON |
| Venituri totale | 512.684 RON | 514.094 RON | 492.087 RON | 626.898 RON | 384.242 RON | 300.212 RON | 336.929 RON | 312.704 RON | 195.470 RON | 130.444 RON | 144.557 RON | 134.952 RON | 129.873 RON | 111.000 RON | 106.797 RON | 104.469 RON | 149.214 RON | 356.010 RON |
| Cheltuieli totale | 504.361 RON | 485.576 RON | 499.820 RON | 524.037 RON | 386.048 RON | 308.650 RON | 306.360 RON | 309.393 RON | 181.000 RON | 137.242 RON | 144.546 RON | 125.843 RON | 140.882 RON | 125.042 RON | 127.901 RON | 129.182 RON | 183.131 RON | 349.559 RON |
| Profit brut | 8.323 RON | 28.518 RON | 0 RON | 102.861 RON | 0 RON | 0 RON | 30.569 RON | 3.311 RON | 14.470 RON | 0 RON | 11 RON | 9.109 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 6.451 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 7.733 RON | 0 RON | 1.806 RON | 8.438 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.798 RON | — | 0 RON | 11.009 RON | 14.042 RON | 21.104 RON | 24.713 RON | 33.917 RON | — |
| Profit net | 6.865 RON | 23.791 RON | 0 RON | 96.497 RON | 0 RON | 0 RON | 27.419 RON | 824 RON | 11.950 RON | 0 RON | 0 RON | 5.060 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 6.032 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 11.916 RON | 0 RON | 4.612 RON | 10.402 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.102 RON | 4.326 RON | 0 RON | 14.596 RON | 14.042 RON | 21.104 RON | 27.938 RON | 38.250 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 138.152 RON | 153.703 RON | 166.408 RON | 105.757 RON | 171.353 RON | 198.605 RON | 193.671 RON | 173.508 RON | 186.838 RON | 187.900 RON | 196.926 RON | 207.598 RON | 214.510 RON | 224.157 RON | 233.296 RON | 300.105 RON | 311.651 RON | 298.814 RON |
| Active circulante | 207.876 RON | 188.417 RON | 149.657 RON | 212.411 RON | 43.966 RON | 32.115 RON | 35.625 RON | 33.818 RON | 23.354 RON | 16.787 RON | 9.018 RON | 12.732 RON | 7.373 RON | 14.633 RON | 10.224 RON | 11.999 RON | 29.325 RON | 82.007 RON |
| Stocuri | 38.578 RON | 35.442 RON | 35.099 RON | 33.875 RON | 20.690 RON | 15.270 RON | 14.583 RON | 14.123 RON | 8.112 RON | 15.261 RON | 5.926 RON | 4.756 RON | 3.939 RON | 6.697 RON | 6.683 RON | 5.169 RON | 4.293 RON | 7.996 RON |
| Creante | 2.074 RON | 4.391 RON | 1.387 RON | 589 RON | 272 RON | 3.491 RON | 873 RON | 2.622 RON | 5.680 RON | 724 RON | 1.742 RON | 1.317 RON | 664 RON | 2.653 RON | 2.383 RON | 1.283 RON | — | 17.324 RON |
| Casa si conturi la banci | 167.224 RON | 148.584 RON | 113.171 RON | 177.947 RON | 23.004 RON | 13.354 RON | 20.169 RON | 17.073 RON | 9.562 RON | 802 RON | 1.350 RON | 6.659 RON | 2.770 RON | 5.283 RON | 1.158 RON | 5.547 RON | 25.032 RON | 56.687 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 400 RON | 1.910 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 34.963 RON | 37.920 RON | 36.057 RON | 27.753 RON | 19.491 RON | 30.280 RON | 18.453 RON | 23.902 RON | 27.593 RON | 34.039 RON | 27.194 RON | 37.254 RON | 46.580 RON | 48.891 RON | 39.578 RON | 31.666 RON | 32.601 RON | 34.196 RON |
| Capitaluri proprii | 311.065 RON | 304.200 RON | 280.408 RON | 292.325 RON | 195.828 RON | 200.440 RON | 210.843 RON | 183.424 RON | 182.599 RON | 170.648 RON | 178.750 RON | 183.076 RON | 175.303 RON | 189.899 RON | 203.942 RON | 280.438 RON | 308.375 RON | 346.625 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
6 contracte atribuite, in valoare de 27.498 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
27.498 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 10:56).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.