FINANCE ONE ARF S.R.L.
- FINANCE ONE PETROLEUM S.R.L.documentat 2024 – 2025
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45.793 RON | -182.867 RON | 457.294 RON | 10.000 RON | 40.323 RON | -406.342 RON | 3 |
| 2024 | — | -217.872 RON | 230.245 RON | — | 6.770 RON | -223.475 RON | 5 |
| 2023 | — | -5.803 RON | 5.803 RON | — | 200 RON | -5.603 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 45.793 RON | — | — |
| Venituri totale | 53.988 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 236.855 RON | 217.872 RON | 5.803 RON |
| Pierdere bruta | 182.867 RON | 217.872 RON | 5.803 RON |
| Pierdere neta | 182.867 RON | 217.872 RON | 5.803 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 10.000 RON | — | — |
| Active circulante | 40.323 RON | 6.770 RON | 200 RON |
| Stocuri | 17.603 RON | — | — |
| Creante | 10.011 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 12.709 RON | 6.770 RON | 200 RON |
| Cheltuieli in avans | 629 RON | — | — |
| Datorii totale | 457.294 RON | 230.245 RON | 5.803 RON |
| Capitaluri proprii | -406.342 RON | -223.475 RON | -5.603 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 5 | 2 |