Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 154.593 RON | 90.247 RON | 8.582 RON | 0 RON | 124.214 RON | 90.487 RON | 1 |
| 2024 | 299.393 RON | 238.898 RON | 32.434 RON | 0 RON | 271.532 RON | 239.098 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 154.593 RON | 299.393 RON |
| Venituri totale | 154.596 RON | 299.394 RON |
| Cheltuieli totale | 62.802 RON | 57.511 RON |
| Profit brut | 91.794 RON | 241.883 RON |
| Profit net | 90.247 RON | 238.898 RON |
| Active circulante | 124.214 RON | 271.532 RON |
| Creante | 38.708 RON | 241.058 RON |
| Casa si conturi la banci | 85.506 RON | 30.474 RON |
| Datorii totale | 8.582 RON | 32.434 RON |
| Venituri in avans | 25.145 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 90.487 RON | 239.098 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.