Sari la continut BAHRY FORSTBETRIEB S.R.L. CUI 49398422 Nr. Reg. Com. J24/53/2024 · EUID ROONRC.J24/53/2024 · Infiintata 12.01.2024
Adresa: POIENILE DE SUB MUNTE nr. 1464, Poienile de sub Munte, jud. Maramureș, 437220
BAHRY FORSTBETRIEB S.R.L. , CUI 49398422
Adrese 1 adresa identificata POIENILE DE SUB MUNTE 1464, Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, Maramureș, 437220 sediu actual ONRC
vezi adresa → Perioada: 12.01.2024 – prezent Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme , in tabul „Adrese".
Denumiri o singura denumire cunoscuta
Coduri CAEN un singur cod 2024 – 2025 0220 — Exploatarea forestieră CAEN Rev. 2
Procedura de insolventa / Publicari in BPI Nu am gasit nicio publicare in Buletinul Procedurilor de Insolventa pentru firma BAHRY FORSTBETRIEB S.R.L.
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 27.08.2026
MFP · 19.08.2026
MO IV · 29.08.2026
BPI · 31.08.2026
In functiune
ONRC · 22.08.2026
Activa fiscal
ANAF · 19.08.2026
Platitor TVA din 15.01.2024
La incasare Nu
Split TVA Nu ANAF · 19.08.2026
Datorii la stat nu figureaza pe lista ANAF din 30.06.2026
ANAF · 30.06.2026
Constatator negativ se verifica… conform SEAP
Cifra de afaceri (2025) 1.249.089 RON ↑ +182.6%
Profit / Pierdere 22.281 RON ↓ -4.7%
Nr. mediu salariati 4 ↑ +100.0%
2024–2025 MFP · 19.08.2026 An Cifra de afaceri Profit / Pierdere Datorii totale Active fixe Active circulante Capitaluri proprii Nr. salariati 2025 1.249.089 RON 22.281 RON 203.220 RON 6.722 RON 242.364 RON 45.866 RON 4 2024 441.980 RON 23.385 RON 67.409 RON 13.444 RON 77.550 RON
Vezi bilantul detaliat Indicator 2025 2024 Cifra de afaceri 1.249.089 RON 441.980 RON Venituri totale 1.250.254 RON 441.980 RON
ONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon —
Email —
Website —
Activitate Cod CAEN principal 0220 — Exploatarea forestieră CAEN Rev. 2 (evidența ANAF, văzut la 06.07.2026) Coduri CAEN secundare 0210 — Silvicultură și alte activități forestiere CAEN Rev. 2 0230 — Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană CAEN Rev. 2 0240 — Activități de servicii anexe silviculturii CAEN Rev. 2 Vezi inca 24 de coduri CAEN secundare → ↑ Ascunde
Sediu Sediu principal POIENILE DE SUB MUNTE 1464, Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, Maramureș, 437220 vezi adresa → Sedii secundare si puncte de lucru — Sucursale UE — Cheltuieli totale 1.201.137 RON 410.969 RON
Profit brut 49.117 RON 31.011 RON
Profit net 22.281 RON 23.385 RON
Active fixe (imobilizate) 6.722 RON 13.444 RON
Active circulante 242.364 RON 77.550 RON
Creante 199.956 RON 74.180 RON
Casa si conturi la banci 42.170 RON 2.998 RON
Datorii totale 203.220 RON 67.409 RON
Capitaluri proprii 45.866 RON 23.585 RON
Capital subscris varsat 200 RON 200 RON
CAEN Rev. 2
4291 — Construcții hidrotehnice CAEN Rev. 2
4299 — Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a CAEN Rev. 2
4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor CAEN Rev. 2
4312 — Lucrări de pregătire a terenului CAEN Rev. 2
4321 — Lucrări de instalații electrice CAEN Rev. 2
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat CAEN Rev. 2
4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții CAEN Rev. 2
4331 — Lucrări de ipsoserie CAEN Rev. 2
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie CAEN Rev. 2
4333 — Lucrări de pardosire și placare a pereților CAEN Rev. 2
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri CAEN Rev. 2
4391 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții CAEN Rev. 2
4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. CAEN Rev. 2
4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții CAEN Rev. 2
4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare CAEN Rev. 2
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri CAEN Rev. 2
4942 — Servicii de mutare CAEN Rev. 2
5210 — Depozitări CAEN Rev. 2
8130 — Activități de întreținere peisagistică CAEN Rev. 2
un act publicat MO IV · 29.08.2026 Persoane identificate in actele publicate (1) in firma (MO IV)
asociat 12.01.2024 administrator 12.01.2024
Acte publicate 09.02.2024 Încheiere MO IV nr. 689/2024 (13/7.859.815)
(fondator, administrator)
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 Nume Cotă Capital persoană administrator procent dedus, nu scris în act 100% 1 deținător în act 100%
nicio oferta depusa in SICAP Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
Litigii / Dosare in instanta ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
portal.just.ro · 16.08.2026
Nu am identificat achizitii publice pentru aceasta firma in platforma e-licitatie.ro.
Evolutie financiara 2024–2025 SICAP / e-licitatie.ro · 02.09.2026
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 Administratori și acționari Telefon Adrese (1)
Nu am gasit niciun administrator al acestei firme care sa apara si la alta firma.
POIENILE DE SUB MUNTE 1464, Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, Maramureș, 437220 sediu actual
vezi adresa → Perioada: 12.01.2024 – prezent Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.