ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Anulează cererea, având ca obiect „pretenţii”, formulată de reclamanta DENION DETAIL FAMILY SRL în contradictoriu cu pârâta SEVEN TIR SRL. Cu drept de cerere de reexaminare pentru reclamantă în termen de 15 zile de la comunicare ce se va depune la Judecătoria Buzău. Pronunţată azi, 10.06.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Anulează cererea de chemare în judecată având ca obiect plângere contravenţională formulată de petentul SC DENION DETAIL FAMILY SRL în contradictoriu cu intimata C.N.A.I.R.- Cestrin. Cu drept de cerere de reexaminare pentru petent în termen de 15 zile de la comunicare. Cererea de reexaminare se depune la Judecătoria Buzău. Pronunţată astăzi, 19.11.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Anulează cererea de chemare în judecată.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.954.368 RON | 46.146 RON | 257.500 RON | 21.799 RON | 289.064 RON | 53.363 RON | 1 |
| 2024 | 191.784 RON | 7.017 RON | 60.282 RON | 24.375 RON | 43.124 RON | 7.217 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.954.368 RON | 191.784 RON |
| Venituri totale | 1.958.705 RON | 193.502 RON |
| Cheltuieli totale | 1.883.874 RON | 184.606 RON |
| Profit brut | 74.831 RON | 8.896 RON |
| Profit net | 46.146 RON | 7.017 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 21.799 RON | 24.375 RON |
| Active circulante | 289.064 RON | 43.124 RON |
| Stocuri | 330 RON | 21.336 RON |
| Creante | 179.114 RON | 9.692 RON |
| Casa si conturi la banci | 109.620 RON | 12.096 RON |
| Datorii totale | 257.500 RON | 60.282 RON |
| Capitaluri proprii | 53.363 RON | 7.217 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 |