| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | -42.683 RON | -58.173 RON | 67.268 RON | 0 RON | 12.224 RON | -55.044 RON | 1 |
| 2024 | 103.292 RON | 2.929 RON | 54.507 RON | — | 57.636 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | -42.683 RON | 103.292 RON |
| Venituri totale | -42.683 RON | 118.293 RON |
| 3.129 RON |
| 1 |
| Cheltuieli totale | 15.490 RON | 114.204 RON |
| Profit brut | 0 RON | 4.089 RON |
| Pierdere bruta | 58.173 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 2.929 RON |
| Pierdere neta | 58.173 RON | 0 RON |
| Active circulante | 12.224 RON | 57.636 RON |
| Creante | 5.152 RON | 50.386 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.072 RON | 7.250 RON |
| Datorii totale | 67.268 RON | 54.507 RON |
| Capitaluri proprii | -55.044 RON | 3.129 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.