| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 139.608 RON | 75.149 RON | 39.510 RON | 0 RON | 114.779 RON | 75.269 RON | 1 |
| 2024 | 40.500 RON | 29.400 RON | 6.030 RON | 222 RON | 35.308 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 139.608 RON | 40.500 RON |
| Venituri totale | 139.783 RON | 40.600 RON |
| 29.500 RON |
| — |
| Cheltuieli totale | 49.039 RON | 5.370 RON |
| Profit brut | 90.744 RON | 35.230 RON |
| Profit net | 75.149 RON | 29.400 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 222 RON |
| Active circulante | 114.779 RON | 35.308 RON |
| Creante | 80.000 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 34.779 RON | 35.308 RON |
| Datorii totale | 39.510 RON | 6.030 RON |
| Capitaluri proprii | 75.269 RON | 29.500 RON |
| Capital subscris varsat | 100 RON | 100 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 45,45% |
| persoană |
| persoană | 9,1% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.