ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 616.436 RON | -28.509 RON | 76.533 RON | 52.411 RON | 353.896 RON | 329.774 RON | 4 |
| 2024 | 662.934 RON | -7.730 RON | 74.477 RON | 96.695 RON | 336.066 RON | 358.284 RON | 4 |
| 2023 | 664.325 RON | 15.754 RON | 99.310 RON | 139.037 RON | 325.771 RON | 366.014 RON | 3 |
| 2022 | 630.115 RON | -19.759 RON | 104.392 RON | 94.445 RON | 380.859 RON | 370.912 RON | 5 |
| 2021 | 649.376 RON | 33.411 RON | 132.792 RON | 122.096 RON | 411.562 RON | 401.198 RON | 4 |
| 2020 | 607.567 RON | 41.993 RON | 69.547 RON | 18.177 RON | 429.683 RON | 378.313 RON | 4 |
| 2019 | 670.956 RON | 2.992 RON | 63.256 RON | 33.210 RON | 392.456 RON | 362.635 RON | 4 |
| 2018 | 637.217 RON | 26.504 RON | 54.445 RON | 70.764 RON | 367.253 RON | 383.852 RON | 5 |
| 2017 | 579.774 RON | 47.052 RON | 74.442 RON | 85.997 RON | 366.347 RON | 378.400 RON | 4 |
| 2016 | 558.471 RON | 40.609 RON | 65.270 RON | 47.209 RON | 348.860 RON | 331.349 RON | 5 |
| 2015 | 569.337 RON | 16.327 RON | 101.378 RON | 43.794 RON | 348.089 RON | 290.739 RON | 6 |
| 2014 | 512.660 RON | 1.237 RON | 165.669 RON | 44.962 RON | 395.119 RON | 274.412 RON | 7 |
| 2013 | 488.204 RON | 833 RON | 170.680 RON | 46.183 RON | 397.622 RON | 273.125 RON | 8 |
| 2012 | 531.221 RON | 4.975 RON | 186.580 RON | 48.420 RON | 410.452 RON | 272.292 RON | 8 |
| 2011 | 590.273 RON | 1.442 RON | 170.968 RON | 40.831 RON | 397.454 RON | 267.317 RON | 8 |
| 2010 | 461.347 RON | 1.417 RON | 141.903 RON | 45.900 RON | 361.878 RON | 265.875 RON | 6 |
| 2009 | 511.125 RON | 4.986 RON | 128.614 RON | 36.780 RON | 356.291 RON | 264.457 RON | 9 |
| 2008 | 669.083 RON | 59.944 RON | 128.608 RON | 58.834 RON | 329.245 RON | 259.471 RON | 8 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 616.436 RON | 662.934 RON | 664.325 RON | 630.115 RON | 649.376 RON | 607.567 RON | 670.956 RON | 637.217 RON | 579.774 RON | 558.471 RON | 569.337 RON | 512.660 RON | 488.204 RON | 531.221 RON | 590.273 RON | 461.347 RON | 511.125 RON | 669.083 RON |
| Venituri totale | 663.387 RON | 668.037 RON | 666.359 RON | 643.422 RON | 653.539 RON | 620.581 RON | 676.306 RON | 641.417 RON | 589.751 RON | 558.882 RON | 572.663 RON | 515.402 RON | 492.069 RON | 538.150 RON | 592.276 RON | 462.067 RON | 511.591 RON | 686.617 RON |
| Cheltuieli totale | 691.896 RON | 675.506 RON | 646.251 RON | 657.728 RON | 614.787 RON | 573.232 RON | 667.011 RON | 608.535 RON | 537.126 RON | 510.419 RON | 553.353 RON | 513.960 RON | 491.051 RON | 532.310 RON | 590.371 RON | 453.930 RON | 500.383 RON | 615.077 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 20.108 RON | 0 RON | 38.752 RON | 47.349 RON | 9.295 RON | 32.882 RON | 52.625 RON | 48.463 RON | 19.310 RON | 1.442 RON | 1.018 RON | 5.840 RON | 1.905 RON | 8.137 RON | 11.208 RON | 71.540 RON |
| Pierdere bruta | 28.509 RON | 7.469 RON | 0 RON | 14.306 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 15.754 RON | 0 RON | 33.411 RON | 41.993 RON | 2.992 RON | 26.504 RON | 47.052 RON | 40.609 RON | 16.327 RON | 1.237 RON | 833 RON | 4.975 RON | 1.442 RON | 1.417 RON | 4.986 RON | 59.944 RON |
| Pierdere neta | 28.509 RON | 7.730 RON | 0 RON | 19.759 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 52.411 RON | 96.695 RON | 139.037 RON | 94.445 RON | 122.096 RON | 18.177 RON | 33.210 RON | 70.764 RON | 85.997 RON | 47.209 RON | 43.794 RON | 44.962 RON | 46.183 RON | 48.420 RON | 40.831 RON | 45.900 RON | 36.780 RON | 58.834 RON |
| Active circulante | 353.896 RON | 336.066 RON | 325.771 RON | 380.859 RON | 411.562 RON | 429.683 RON | 392.456 RON | 367.253 RON | 366.347 RON | 348.860 RON | 348.089 RON | 395.119 RON | 397.622 RON | 410.452 RON | 397.454 RON | 361.878 RON | 356.291 RON | 329.245 RON |
| Stocuri | 254.241 RON | 283.087 RON | 295.305 RON | 329.956 RON | 344.437 RON | 351.860 RON | 331.729 RON | 316.453 RON | 328.402 RON | 319.832 RON | 325.206 RON | 387.502 RON | 393.190 RON | 401.370 RON | 386.352 RON | 360.224 RON | 352.713 RON | 320.040 RON |
| Creante | 35.430 RON | 25.241 RON | 7.559 RON | 9.591 RON | 24.078 RON | 5.396 RON | 5.458 RON | 8.199 RON | 8.593 RON | 7.180 RON | 9.277 RON | 6.272 RON | — | 81 RON | 104 RON | 911 RON | 599 RON | 579 RON |
| Casa si conturi la banci | 64.225 RON | 27.738 RON | 22.907 RON | 41.312 RON | 43.047 RON | 72.427 RON | 55.269 RON | 42.601 RON | 29.352 RON | 21.848 RON | 13.606 RON | 1.345 RON | 4.432 RON | 9.001 RON | 10.998 RON | 743 RON | 2.979 RON | 8.626 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 516 RON | — | 332 RON | — | 225 RON | 280 RON | 498 RON | 550 RON | 234 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 76.533 RON | 74.477 RON | 99.310 RON | 104.392 RON | 132.792 RON | 69.547 RON | 63.256 RON | 54.445 RON | 74.442 RON | 65.270 RON | 101.378 RON | 165.669 RON | 170.680 RON | 186.580 RON | 170.968 RON | 141.903 RON | 128.614 RON | 128.608 RON |
| Capitaluri proprii | 329.774 RON | 358.284 RON | 366.014 RON | 370.912 RON | 401.198 RON | 378.313 RON | 362.635 RON | 383.852 RON | 378.400 RON | 331.349 RON | 290.739 RON | 274.412 RON | 273.125 RON | 272.292 RON | 267.317 RON | 265.875 RON | 264.457 RON | 259.471 RON |
| Capital subscris varsat | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | — | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 8 | 8 | 6 | 9 | 8 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
6 contracte atribuite, in valoare de 3.844 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 3.557 lei.
Achizitii directe
5 contracte
3.552 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
292 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 11:02).