Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 367.745 RON | 48.716 RON | 25.221 RON | 0 RON | 97.679 RON | 72.458 RON | 1 |
| 2024 | 96.040 RON | 23.542 RON | 24.489 RON | — | 48.231 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 367.745 RON | 96.040 RON |
| Venituri totale | 367.745 RON | 96.040 RON |
| 23.742 RON |
| 1 |
| Cheltuieli totale | 310.813 RON | 68.120 RON |
| Profit brut | 56.932 RON | 27.920 RON |
| Profit net | 48.716 RON | 23.542 RON |
| Active circulante | 97.679 RON | 48.231 RON |
| Stocuri | 240 RON | 240 RON |
| Casa si conturi la banci | 97.439 RON | 47.991 RON |
| Datorii totale | 25.221 RON | 24.489 RON |
| Capitaluri proprii | 72.458 RON | 23.742 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.