Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 281.258 RON | 211.719 RON | 4.456 RON | 0 RON | 216.225 RON | 211.959 RON | 1 |
| 2024 | 125.080 RON | 97.917 RON | 5.876 RON | — | 103.993 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 281.258 RON | 125.080 RON |
| Venituri totale | 281.258 RON | 125.080 RON |
| 98.117 RON |
| 1 |
| Cheltuieli totale | 66.782 RON | 25.937 RON |
| Profit brut | 214.476 RON | 99.143 RON |
| Profit net | 211.719 RON | 97.917 RON |
| Active circulante | 216.225 RON | 103.993 RON |
| Creante | 178.572 RON | 56.325 RON |
| Casa si conturi la banci | 37.653 RON | 47.668 RON |
| Cheltuieli in avans | 190 RON | — |
| Datorii totale | 4.456 RON | 5.876 RON |
| Capitaluri proprii | 211.959 RON | 98.117 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.