CHEF FOOD SOLUTION MMM S.R.L.
- CHEF FOOD SOLUTION S.R.L.documentat in 2025
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
parter
bl. F1, parter
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.491.253 RON | 20.039 RON | 299.609 RON | 49.279 RON | 341.046 RON | 90.716 RON | 4 |
| 2024 | 111.391 RON | 70.477 RON | 241.851 RON | 206.143 RON | 106.385 RON | 70.677 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.491.253 RON | 111.391 RON |
| Venituri totale | 1.650.967 RON | 234.749 RON |
| Cheltuieli totale | 1.627.774 RON | 147.953 RON |
| Profit brut | 23.193 RON | 86.796 RON |
| Profit net | 20.039 RON | 70.477 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 49.279 RON | 206.143 RON |
| Active circulante | 341.046 RON | 106.385 RON |
| Stocuri | 14.460 RON | 36.174 RON |
| Creante | 164.973 RON | 53.297 RON |
| Casa si conturi la banci | 161.613 RON | 16.914 RON |
| Datorii totale | 299.609 RON | 241.851 RON |
| Capitaluri proprii | 90.716 RON | 70.677 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 3 |