ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 156.565 RON | -22.762 RON | 98.484 RON | 9.100 RON | 79.820 RON | -9.294 RON | 2 |
| 2024 | 35.591 RON | 13.168 RON | 17.573 RON | 10.400 RON | 20.341 RON | 13.168 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 156.565 RON | 35.591 RON |
| Venituri totale | 156.565 RON | 35.591 RON |
| Cheltuieli totale | 179.327 RON | 20.594 RON |
| Profit brut | 0 RON | 14.997 RON |
| Pierdere bruta | 22.762 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 13.168 RON |
| Pierdere neta | 22.762 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 9.100 RON | 10.400 RON |
| Active circulante | 79.820 RON | 20.341 RON |
| Stocuri | 40.222 RON | 412 RON |
| Creante | 15.831 RON | 11.341 RON |
| Casa si conturi la banci | 23.767 RON | 8.588 RON |
| Cheltuieli in avans | 270 RON | — |
| Datorii totale | 98.484 RON | 17.573 RON |
| Capitaluri proprii | -9.294 RON | 13.168 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 2 | — |