Sari la continut CONSTRUCT VASY SOLUTION S.R.L. CUI 50541452 Nr. Reg. Com. J2024022069001 · EUID ROONRC.J2024022069001 · Infiintata 12.09.2024
Adresa: Păcii nr. 10, Balș, jud. Iași
CONSTRUCT VASY SOLUTION S.R.L. , CUI 50541452
Procedura de insolventa / Publicari in BPI BPI · 31.08.2026 Nu am gasit nicio publicare in Buletinul Procedurilor de Insolventa pentru firma CONSTRUCT VASY SOLUTION S.R.L.
ONRC · 08.07.2026 ANAF · 27.08.2026 MFP · 19.08.2026 MO IV · 29.08.2026
Adrese 1 adresa identificata Păcii 10, Sat Balș, Comuna Balș, Iași sediu actual ONRC
vezi adresa → Perioada: 12.09.2024 – prezent Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme , in tabul „Adrese".
Denumiri o singura denumire cunoscuta
Coduri CAEN un singur cod 2024 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale CAEN Rev. 2 In functiune
ONRC · 22.08.2026
Inactiva fiscal din 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
TVA anulat din 01.08.2026
La incasare Nu
Split TVA Nu ANAF · 19.08.2026
Datorii la stat 308.924 RON la 30.06.2026
Principal 284.132 RON
Accesorii 24.792 RON ANAF · 30.06.2026
Constatator negativ se verifica… conform SEAP
Cifra de afaceri (2024) 247.303 RON
Profit / Pierdere 189.988 RON
2024–2024 MFP · 19.08.2026 An Cifra de afaceri Profit / Pierdere Datorii totale Active fixe Active circulante Capitaluri proprii Nr. salariati 2024 247.303 RON 189.988 RON 55.334 RON — 245.522 RON 190.188 RON 1
Vezi bilantul detaliat Indicator 2024 Cifra de afaceri 247.303 RON Venituri totale 247.303 RON Cheltuieli totale 54.842 RON
Informatii firma Vizibil după autentificareONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon
Email —
Website —
Activitate Cod CAEN principal 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale CAEN Rev. 2 (evidența ANAF, văzut la 19.08.2026) Coduri CAEN secundare 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară CAEN Rev. 2 4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor CAEN Rev. 2 4212 — Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane CAEN Rev. 2 Vezi inca 40 de coduri CAEN secundare → ↑ Ascunde
Sediu Sediu principal Sedii secundare si puncte de lucru — Sucursale UE — Persoane identificate in actele publicate (1) in firma (MO IV)
Active circulante 245.522 RON
Casa si conturi la banci 11.317 RON
Capitaluri proprii 190.188 RON
Capital subscris varsat 200 RON
CAEN Rev. 2
4291 — Construcții hidrotehnice CAEN Rev. 2
4299 — Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a CAEN Rev. 2
4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor CAEN Rev. 2
4312 — Lucrări de pregătire a terenului CAEN Rev. 2
4313 — Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții CAEN Rev. 2
4321 — Lucrări de instalații electrice CAEN Rev. 2
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat CAEN Rev. 2
4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții CAEN Rev. 2
4331 — Lucrări de ipsoserie CAEN Rev. 2
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie CAEN Rev. 2
4333 — Lucrări de pardosire și placare a pereților CAEN Rev. 2
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri CAEN Rev. 2
4339 — Alte lucrări de finisare CAEN Rev. 2
4391 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții CAEN Rev. 2
4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. CAEN Rev. 2
4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții CAEN Rev. 2
4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. CAEN Rev. 2
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse CAEN Rev. 2
4662 — Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte CAEN Rev. 2
4663 — Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții CAEN Rev. 2
4672 — Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice CAEN Rev. 2
4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare CAEN Rev. 2
4674 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire CAEN Rev. 2
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat CAEN Rev. 2
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet CAEN Rev. 2
4939 — Alte transporturi terestre de călători n.c.a CAEN Rev. 2
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri CAEN Rev. 2
4942 — Servicii de mutare CAEN Rev. 2
5210 — Depozitări CAEN Rev. 2
5224 — Manipulări CAEN Rev. 2
7732 — Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții CAEN Rev. 2
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor CAEN Rev. 2
8122 — Activități specializate de curățenie CAEN Rev. 2
8129 — Alte activități de curățenie CAEN Rev. 2
8130 — Activități de întreținere peisagistică CAEN Rev. 2
8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor CAEN Rev. 2
9609 — Alte activități de servicii n.c.a. CAEN Rev. 2
asociat 12.09.2024 administrator 12.09.2024
Acte publicate 12.11.2024 Încheiere MO IV nr. 4745/2024 (75/8.226.416)
(fondator, administrator)
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
persoană administrator procent dedus, nu scris în act 100% 1 deținător în act 100%
MO IV · 29.08.2026
MO IV · 29.08.2026
ONRC · 08.07.2026
Nu am identificat achizitii publice pentru aceasta firma in platforma e-licitatie.ro.
SICAP / e-licitatie.ro · 02.09.2026
nicio oferta depusa in SICAP Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
Litigii / Dosare in instanta 1 dosar portal.just.ro · 16.08.2026 ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
09.10.2025 4389/239/2025 Terţ poprit detalii ▸ inchide ▾
validare poprire
Judecatoria Harlau Fond Civil Admite cererea (19.11.2025)
Parti (4)
BIROUL EXECUTORULUI JUDECĂTORESC RĂDULESCU ANDREI LIVIU Petent ECOSALUBRIS HÂRLĂU S.R.L. Creditor Lungu Ioan Debitor CONSTRUCT VASY SOLUTION S.R.L. Terţ poprit Termene si solutii (1)
19.11.2025 9:00 Admite cererea _Hotarare
Admite cererea
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 Administratori și acționari Telefon (0) Adrese (1)
Nu am gasit niciun administrator al acestei firme care sa apara si la alta firma.
Perioada: 12.09.2024 – prezent 1 alta firma la aceasta adresa (1 la aceasta adresa) → ↑ 1 alta firma la aceasta adresa (1 la aceasta adresa) Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.