Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 645.195 RON | 202.657 RON | 46.768 RON | 4.281 RON | 245.180 RON | 202.693 RON | 7 |
| 2024 | 122.140 RON | 39.759 RON | 42.372 RON | 6.514 RON | 75.617 RON | 39.759 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 645.195 RON | 122.140 RON |
| Venituri totale | 645.195 RON | 122.140 RON |
| Cheltuieli totale | 426.696 RON | 81.184 RON |
| Profit brut | 218.499 RON | 40.956 RON |
| Profit net | 202.657 RON | 39.759 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.281 RON | 6.514 RON |
| Active circulante | 245.180 RON | 75.617 RON |
| Creante | 249.151 RON | 76.608 RON |
| Casa si conturi la banci | -3.971 RON | -991 RON |
| Datorii totale | 46.768 RON | 42.372 RON |
| Capitaluri proprii | 202.693 RON | 39.759 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 5 |
bl. 60, ap. 1, spaţiu comercial PROFI
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.