| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.136.019 RON | 154.348 RON | 511.549 RON | 660.287 RON | 996.909 RON | 693.975 RON | 6 |
| 2024 | 1.011.474 RON | 29.439 RON | 135.587 RON | 724.233 RON | 460.147 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 539.627 RON |
| 6 |
| 2023 | 895.647 RON | 117.299 RON | 158.598 RON | 824.797 RON | 410.649 RON | 510.188 RON | 6 |
| 2022 | 991.785 RON | 147.392 RON | 152.262 RON | 925.066 RON | 244.239 RON | 392.889 RON | 6 |
| 2021 | 858.500 RON | 3.579 RON | 264.173 RON | 1.037.756 RON | 153.562 RON | 245.497 RON | 9 |
| 2020 | 739.717 RON | 7.107 RON | 230.118 RON | 1.056.347 RON | 154.831 RON | 241.918 RON | 9 |
| 2019 | 788.524 RON | 71.905 RON | 324.400 RON | 1.166.718 RON | 189.129 RON | 234.811 RON | 9 |
| 2018 | 916.318 RON | 23.977 RON | 453.739 RON | 1.272.765 RON | 198.010 RON | 162.906 RON | 9 |
| 2017 | 776.132 RON | 24.363 RON | 324.483 RON | 241.661 RON | 1.114.891 RON | 138.929 RON | 7 |
| 2016 | 654.822 RON | 41.167 RON | 268.019 RON | 222.100 RON | 160.485 RON | 114.566 RON | 6 |
| 2015 | 577.851 RON | 48.575 RON | 108.109 RON | 163.327 RON | 119.488 RON | 174.706 RON | 6 |
| 2014 | 542.768 RON | 44.878 RON | 108.662 RON | 149.183 RON | 85.610 RON | 126.131 RON | 6 |
| 2013 | 441.537 RON | 1.638 RON | 214.496 RON | 173.445 RON | 122.304 RON | 81.253 RON | 6 |
| 2012 | 487.055 RON | -26.766 RON | 231.674 RON | 192.601 RON | 118.688 RON | 79.615 RON | 7 |
| 2011 | 455.402 RON | 17.194 RON | 159.094 RON | 146.888 RON | 118.587 RON | 106.381 RON | 6 |
| 2010 | 379.140 RON | 9.364 RON | 124.093 RON | 81.408 RON | 121.872 RON | 79.187 RON | 5 |
| 2009 | 453.161 RON | 13.602 RON | 65.772 RON | 1.747 RON | 133.848 RON | 69.823 RON | 5 |
| 2008 | 630.612 RON | -7.178 RON | 113.067 RON | 7.195 RON | 162.093 RON | 56.221 RON | 9 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.136.019 RON | 1.011.474 RON | 895.647 RON | 991.785 RON | 858.500 RON | 739.717 RON | 788.524 RON | 916.318 RON | 776.132 RON | 654.822 RON | 577.851 RON | 542.768 RON | 441.537 RON | 487.055 RON | 455.402 RON | 379.140 RON | 453.161 RON | 630.612 RON |
| Venituri totale | 1.201.363 RON | 1.073.330 RON | 954.217 RON | 1.050.790 RON | 916.602 RON | 859.240 RON | 849.559 RON | 955.330 RON | 776.689 RON | 655.416 RON | 578.163 RON | 542.819 RON | 442.881 RON | 487.631 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.021.097 RON | 1.017.418 RON | 827.977 RON | 893.480 RON | 904.438 RON | 844.735 RON | 769.734 RON | 922.199 RON | 745.053 RON | 606.408 RON | 520.336 RON | 491.178 RON | 440.931 RON | 514.397 RON | ||||
| Profit brut | 180.266 RON | 55.912 RON | 126.240 RON | 157.310 RON | 12.164 RON | 14.505 RON | 79.825 RON | 33.131 RON | 31.636 RON | 49.008 RON | 57.827 RON | 51.641 RON | 1.950 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 26.766 RON | ||||
| Profit net | 154.348 RON | 29.439 RON | 117.299 RON | 147.392 RON | 3.579 RON | 7.107 RON | 71.905 RON | 23.977 RON | 24.363 RON | 41.167 RON | 48.575 RON | 44.878 RON | 1.638 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.766 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 660.287 RON | 724.233 RON | 824.797 RON | 925.066 RON | 1.037.756 RON | 1.056.347 RON | 1.166.718 RON | 1.272.765 RON | 241.661 RON | 222.100 RON | 163.327 RON | 149.183 RON | 173.445 RON | 192.601 RON | ||||
| Active circulante | 996.909 RON | 460.147 RON | 410.649 RON | 244.239 RON | 153.562 RON | 154.831 RON | 189.129 RON | 198.010 RON | 1.114.891 RON | 160.485 RON | 119.488 RON | 85.610 RON | 122.304 RON | 118.688 RON | ||||
| Stocuri | 227.610 RON | 200.146 RON | 129.078 RON | 90.719 RON | 45.543 RON | 43.260 RON | 57.884 RON | 57.309 RON | 49.459 RON | 28.287 RON | 30.328 RON | 18.155 RON | 45.418 RON | 50.530 RON | ||||
| Creante | 608.084 RON | 64.447 RON | 85.087 RON | 58.716 RON | 34.145 RON | 16.662 RON | 16.281 RON | 29.933 RON | 955.226 RON | 20.937 RON | 17.169 RON | 14.030 RON | 23.419 RON | 18.059 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 161.215 RON | 195.554 RON | 196.484 RON | 94.804 RON | 73.874 RON | 94.909 RON | 114.964 RON | 110.768 RON | 110.206 RON | 111.261 RON | 71.991 RON | 53.425 RON | 53.467 RON | 50.099 RON | ||||
| Datorii totale | 511.549 RON | 135.587 RON | 158.598 RON | 152.262 RON | 264.173 RON | 230.118 RON | 324.400 RON | 453.739 RON | 324.483 RON | 268.019 RON | 108.109 RON | 108.662 RON | 214.496 RON | 231.674 RON | ||||
| Venituri in avans | 451.672 RON | 509.166 RON | 566.660 RON | 624.154 RON | 681.648 RON | 739.142 RON | 796.636 RON | 854.130 RON | 893.140 RON | — | — | — | — | — | ||||
| Capitaluri proprii | 693.975 RON | 539.627 RON | 510.188 RON | 392.889 RON | 245.497 RON | 241.918 RON | 234.811 RON | 162.906 RON | 138.929 RON | 114.566 RON | 174.706 RON | 126.131 RON | 81.253 RON | 79.615 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 10.200 RON | 10.200 RON | 10.200 RON | 10.200 RON | 10.200 RON | 10.200 RON | 10.200 RON | 10.200 RON | 10.200 RON | 10.200 RON | — | 10.200 RON | 10.200 RON | 10.200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 6 | 6 | 9 | 9 | 9 | 9 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 459.148 RON |
| 379.500 RON |
| 456.710 RON |
| 653.069 RON |
| 438.679 RON |
| 361.728 RON |
| 437.375 RON |
| 660.247 RON |
| 20.469 RON |
| 17.772 RON |
| 19.335 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 7.178 RON |
| 17.194 RON |
| 9.364 RON |
| 13.602 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 7.178 RON |
| 146.888 RON |
| 81.408 RON |
| 1.747 RON |
| 7.195 RON |
| 118.587 RON |
| 121.872 RON |
| 133.848 RON |
| 162.093 RON |
| 51.885 RON |
| 60.667 RON |
| 62.918 RON |
| 93.859 RON |
| 17.150 RON |
| 19.012 RON |
| 7.283 RON |
| 10.105 RON |
| 49.552 RON |
| 42.193 RON |
| 63.647 RON |
| 58.129 RON |
| 159.094 RON |
| 124.093 RON |
| 65.772 RON |
| 113.067 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 106.381 RON |
| 79.187 RON |
| 69.823 RON |
| 56.221 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 5 |
| 5 |
| 9 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Admite cererea având ca obiect ordonanţă de plată, formulată de creditoarea SC GEAMURI SERV SRL în contradictoriu cu debitoarea HD CONCEPTS RMB SRL. Obligă debitoarea HD CONCEPTS RMB SRL, să plătească către creditoarea SC GEAMURI SERV SRL, suma de 16.861,58 lei reprezentând contravaloare factură neachitată, în termen de 20 de zile de la data comunicării prezentei. Obligă debitoarea HD CONCEPTS RMB SRL, să plătească către creditoarea SC GEAMURI SERV SRL, suma de 210,88 lei reprezentând cheltuieli de judecată, respectiv 200 lei taxă judiciară de timbru ?i 10,88 lei contravaloare expediere factură fiscală, în termen de 20 de zile de la data comunicării prezentei. Executorie. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 de zile de la comunicare. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, astăzi 20.01.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
18 contracte atribuite, in valoare de 13.848 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 946 lei.
Achizitii directe
2 contracte
944 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
16 contracte
12.904 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 01:41).
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.