ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.123.748 RON | 247.465 RON | 1.198.109 RON | 647.719 RON | 797.219 RON | 246.829 RON | 6 |
| 2024 | — | -836 RON | 893 RON | — | 57 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.123.748 RON | — |
| Venituri totale | 2.224.832 RON | 0 RON |
| -836 RON |
| — |
| Cheltuieli totale |
| 1.935.016 RON |
| 836 RON |
| Profit brut | 289.816 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 836 RON |
| Profit net | 247.465 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 836 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 647.719 RON | — |
| Active circulante | 797.219 RON | 57 RON |
| Creante | 718.489 RON | 57 RON |
| Casa si conturi la banci | 78.730 RON | — |
| Datorii totale | 1.198.109 RON | 893 RON |
| Capitaluri proprii | 246.829 RON | -836 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 6 | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.