ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
bl. 4, sc. B, parter
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 1.429 RON | -426.540 RON | 3.293.573 RON | 1.147.743 RON | 2.135.832 RON | -9.998 RON | — |
| 2017 | 0 RON | 13.701 RON | 3.229.080 RON | 3.686.059 RON | 1.825.161 RON | 2.282.140 RON | 0 |
| 2016 | 0 RON | -3.518 RON | 3.232.197 RON | 3.736.169 RON | 1.813.718 RON | 2.317.690 RON | — |
| 2011 | 4.479.020 RON | -834.608 RON | 3.725.366 RON | 2.053.500 RON | 2.124.529 RON | 452.663 RON | 13 |
| 2010 | 4.513.589 RON | 5.573 RON | 4.909.299 RON | 2.458.397 RON | 3.489.027 RON | 1.194.005 RON | 28 |
| 2009 | 5.356.904 RON | 10.093 RON | 4.680.175 RON | 2.612.522 RON | 3.129.063 RON | 1.076.098 RON | 29 |
| 2008 | 6.795.355 RON | 49.988 RON | 3.769.715 RON | 2.575.894 RON | 2.251.881 RON | 1.066.005 RON | 36 |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.429 RON | 0 RON | 0 RON | 4.479.020 RON | 4.513.589 RON | 5.356.904 RON | 6.795.355 RON |
| Venituri totale | 259.794 RON | 14.963 RON | 0 RON | 4.837.184 RON | 4.697.350 RON | 6.010.096 RON | 7.151.867 RON |
| Cheltuieli totale | 674.287 RON | 813 RON | 3.518 RON | 5.671.788 RON | 4.683.180 RON | 5.994.063 RON | 7.091.056 RON |
| Profit brut | 0 RON | 14.150 RON | 0 RON | 0 RON | 14.170 RON | 16.033 RON | 60.811 RON |
| Pierdere bruta | 414.493 RON | 0 RON | 3.518 RON | 834.604 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 13.701 RON | 0 RON | 0 RON | 5.573 RON | 10.093 RON | 49.988 RON |
| Pierdere neta | 426.540 RON | 0 RON | 3.518 RON | 834.608 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.147.743 RON | 3.686.059 RON | 3.736.169 RON | 2.053.500 RON | 2.458.397 RON | 2.612.522 RON | 2.575.894 RON |
| Active circulante | 2.135.832 RON | 1.825.161 RON | 1.813.718 RON | 2.124.529 RON | 3.489.027 RON | 3.129.063 RON | 2.251.881 RON |
| Stocuri | 2.080.908 RON | 1.767.706 RON | 1.767.706 RON | 2.004.274 RON | 3.351.718 RON | 2.747.875 RON | 1.981.283 RON |
| Creante | 23.325 RON | 27.400 RON | 27.400 RON | 112.049 RON | 84.797 RON | 336.421 RON | 266.117 RON |
| Casa si conturi la banci | 31.599 RON | 30.055 RON | 18.612 RON | 8.206 RON | 52.512 RON | 44.767 RON | 4.481 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | 155.880 RON | 14.688 RON | 7.945 RON |
| Datorii totale | 3.293.573 RON | 3.229.080 RON | 3.232.197 RON | 3.725.366 RON | 4.909.299 RON | 4.680.175 RON | 3.769.715 RON |
| Capitaluri proprii | -9.998 RON | 2.282.140 RON | 2.317.690 RON | 452.663 RON | 1.194.005 RON | 1.076.098 RON | 1.066.005 RON |
| Capital subscris varsat | 125.000 RON | 125.500 RON | 125.000 RON | 125.000 RON | 125.000 RON | 125.000 RON | 125.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 0 | — | 13 | 28 | 29 | 36 |