ADEPLAST S.R.L.
- J05/191/1994BIHORdin 11.01.1994
- J2012001794291PRAHOVAdin 22.11.2012in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| firmă | 0% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea de suspendare provizorie a executării silite, ca neîntemeiată. Cau?iunea depusă de contestatoare rămâne indisponibilizată, potrivit art. 719 alin. (7) C.pr.civ. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 22.06.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 560.465.328 RON | 59.846.629 RON | 52.111.721 RON | 204.586.867 RON | 232.954.377 RON | 383.834.332 RON | 398 |
| 2024 | 546.638.483 RON | 28.684.586 RON | 25.367.843 RON | 116.118.213 RON | 195.233.765 RON | 285.040.116 RON | 511 |
| 2023 | 540.226.166 RON | 49.769.815 RON | 31.666.871 RON | 133.504.967 RON | 203.372.806 RON | 304.206.642 RON | 473 |
| 2022 | 646.613.814 RON | 79.622.779 RON | 26.914.616 RON | 152.357.318 RON | 210.983.525 RON | 335.171.960 RON | 467 |
| 2021 | 604.267.608 RON | 58.132.814 RON | 45.864.664 RON | 172.199.161 RON | 179.148.046 RON | 305.077.680 RON | 475 |
| 2020 | 509.887.062 RON | 21.011.485 RON | 165.548.094 RON | 173.678.064 RON | 109.623.321 RON | 117.262.778 RON | 458 |
| 2019 | 495.605.598 RON | 26.746.112 RON | 236.484.760 RON | 216.388.158 RON | 174.507.739 RON | 154.187.816 RON | 456 |
| 2018 | 473.905.808 RON | 34.369.352 RON | 256.969.544 RON | 246.082.631 RON | 165.737.144 RON | 154.704.861 RON | 410 |
| 2017 | 420.899.961 RON | 30.424.364 RON | 200.425.252 RON | 167.711.490 RON | 136.719.483 RON | 103.823.804 RON | 351 |
| 2016 | 346.117.308 RON | 25.153.864 RON | 187.091.356 RON | 165.300.386 RON | 118.313.542 RON | 96.819.843 RON | 325 |
| 2015 | 306.505.484 RON | 13.686.425 RON | 143.747.680 RON | 184.279.254 RON | 98.125.396 RON | 138.991.472 RON | 282 |
| 2014 | 300.597.685 RON | 12.542.297 RON | 168.824.296 RON | 176.969.429 RON | 98.517.041 RON | 106.756.446 RON | 270 |
| 2013 | 253.424.221 RON | 9.099.722 RON | 184.956.116 RON | 194.934.951 RON | 83.835.581 RON | 94.072.321 RON | 245 |
| 2012 | 184.445.875 RON | 14.730.827 RON | 135.633.990 RON | 157.622.520 RON | 62.569.321 RON | 84.710.362 RON | 166 |
| 2011 | 142.478.126 RON | 6.435.768 RON | 103.016.507 RON | 110.245.615 RON | 60.528.719 RON | 67.879.875 RON | 155 |
| 2010 | 127.523.001 RON | 13.070.887 RON | 87.738.280 RON | 95.893.947 RON | 55.775.363 RON | 63.825.061 RON | 145 |
| 2009 | 113.589.375 RON | 5.822.226 RON | 99.828.367 RON | 101.710.917 RON | 52.344.843 RON | 54.144.651 RON | 135 |
| 2008 | 114.113.719 RON | 8.634.154 RON | 90.061.960 RON | 105.336.650 RON | 32.425.135 RON | 47.594.365 RON | 127 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 560.465.328 RON | 546.638.483 RON | 540.226.166 RON | 646.613.814 RON | 604.267.608 RON | 509.887.062 RON | 495.605.598 RON | 473.905.808 RON | 420.899.961 RON | 346.117.308 RON | 306.505.484 RON | 300.597.685 RON | 253.424.221 RON | 184.445.875 RON | 142.478.126 RON | 127.523.001 RON | 113.589.375 RON | 114.113.719 RON |
| Venituri totale | 576.247.947 RON | 556.049.252 RON | 539.100.588 RON | 653.105.085 RON | 613.774.283 RON | 509.501.763 RON | 500.043.378 RON | 481.165.405 RON | 423.640.728 RON | 353.346.073 RON | 313.145.748 RON | 308.510.049 RON | 265.266.371 RON | 194.435.005 RON | 152.738.686 RON | 135.553.315 RON | 119.091.869 RON | 120.641.115 RON |
| Cheltuieli totale | 504.552.477 RON | 520.657.771 RON | 480.028.491 RON | 559.671.423 RON | 546.569.045 RON | 477.235.107 RON | 467.024.745 RON | 440.657.436 RON | 387.518.014 RON | 323.145.205 RON | 296.418.381 RON | 293.512.432 RON | 254.668.553 RON | 177.615.282 RON | 145.299.472 RON | 120.057.132 RON | 112.349.887 RON | 110.390.138 RON |
| Profit brut | 71.695.470 RON | 35.391.481 RON | 59.072.097 RON | 93.433.662 RON | 67.205.238 RON | 32.266.656 RON | 33.018.633 RON | 40.507.969 RON | 36.122.714 RON | 30.200.868 RON | 16.727.367 RON | 14.997.617 RON | 10.597.818 RON | 16.819.723 RON | 7.439.214 RON | 15.496.183 RON | 6.741.982 RON | 10.250.977 RON |
| Profit net | 59.846.629 RON | 28.684.586 RON | 49.769.815 RON | 79.622.779 RON | 58.132.814 RON | 21.011.485 RON | 26.746.112 RON | 34.369.352 RON | 30.424.364 RON | 25.153.864 RON | 13.686.425 RON | 12.542.297 RON | 9.099.722 RON | 14.730.827 RON | 6.435.768 RON | 13.070.887 RON | 5.822.226 RON | 8.634.154 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 204.586.867 RON | 116.118.213 RON | 133.504.967 RON | 152.357.318 RON | 172.199.161 RON | 173.678.064 RON | 216.388.158 RON | 246.082.631 RON | 167.711.490 RON | 165.300.386 RON | 184.279.254 RON | 176.969.429 RON | 194.934.951 RON | 157.622.520 RON | 110.245.615 RON | 95.893.947 RON | 101.710.917 RON | 105.336.650 RON |
| Active circulante | 232.954.377 RON | 195.233.765 RON | 203.372.806 RON | 210.983.525 RON | 179.148.046 RON | 109.623.321 RON | 174.507.739 RON | 165.737.144 RON | 136.719.483 RON | 118.313.542 RON | 98.125.396 RON | 98.517.041 RON | 83.835.581 RON | 62.569.321 RON | 60.528.719 RON | 55.775.363 RON | 52.344.843 RON | 32.425.135 RON |
| Stocuri | 57.631.019 RON | 63.712.695 RON | 61.359.478 RON | 77.116.008 RON | 75.901.471 RON | 48.815.401 RON | 53.597.156 RON | 48.892.019 RON | 41.665.555 RON | 32.466.468 RON | 26.617.313 RON | 30.058.064 RON | 28.236.314 RON | 16.543.829 RON | 17.371.857 RON | 12.265.599 RON | 9.287.283 RON | 6.836.025 RON |
| Creante | 173.553.795 RON | 129.322.536 RON | 141.757.955 RON | 132.583.309 RON | 98.849.221 RON | 52.133.379 RON | 81.041.625 RON | 83.718.587 RON | 74.847.983 RON | 66.397.449 RON | 53.395.275 RON | 42.282.023 RON | 42.012.444 RON | 41.752.364 RON | 23.974.809 RON | 22.293.711 RON | 30.291.775 RON | 22.435.800 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.769.563 RON | 2.198.534 RON | 255.373 RON | 1.284.208 RON | 4.397.354 RON | 8.674.541 RON | 39.868.958 RON | 33.126.538 RON | 20.205.945 RON | 19.449.625 RON | 18.112.808 RON | 26.176.954 RON | 13.586.823 RON | 4.273.128 RON | 19.182.053 RON | 21.216.053 RON | 12.765.785 RON | 3.153.310 RON |
| Cheltuieli in avans | 541.206 RON | 662.011 RON | 616.742 RON | 550.662 RON | 410.315 RON | 327.592 RON | 357.515 RON | 338.426 RON | 253.138 RON | 297.271 RON | 334.502 RON | 149.850 RON | 257.905 RON | 154.230 RON | 136.456 RON | 171.027 RON | 206.943 RON | 196.913 RON |
| Datorii totale | 52.111.721 RON | 25.367.843 RON | 31.666.871 RON | 26.914.616 RON | 45.864.664 RON | 165.548.094 RON | 236.484.760 RON | 256.969.544 RON | 200.425.252 RON | 187.091.356 RON | 143.747.680 RON | 168.824.296 RON | 184.956.116 RON | 135.633.990 RON | 103.016.507 RON | 87.738.280 RON | 99.828.367 RON | 90.061.960 RON |
| Provizioane | 2.114.445 RON | 1.487.769 RON | 1.618.904 RON | 1.801.344 RON | 751.190 RON | 707.653 RON | 569.150 RON | 478.205 RON | 435.055 RON | — | — | 55.578 RON | — | — | — | — | — | — |
| Venituri in avans | 21.952 RON | 118.261 RON | 2.098 RON | 3.585 RON | 63.988 RON | 110.452 RON | 11.686 RON | 5.591 RON | — | — | — | — | — | 1.719 RON | 14.408 RON | 276.996 RON | 289.685 RON | 302.373 RON |
| Capitaluri proprii | 383.834.332 RON | 285.040.116 RON | 304.206.642 RON | 335.171.960 RON | 305.077.680 RON | 117.262.778 RON | 154.187.816 RON | 154.704.861 RON | 103.823.804 RON | 96.819.843 RON | 138.991.472 RON | 106.756.446 RON | 94.072.321 RON | 84.710.362 RON | 67.879.875 RON | 63.825.061 RON | 54.144.651 RON | 47.594.365 RON |
| Capital subscris varsat | 157.631.953 RON | 157.631.953 RON | 157.631.953 RON | 157.631.953 RON | 157.631.953 RON | 30.000.000 RON | 30.000.000 RON | 30.000.000 RON | 30.000.000 RON | 30.000.000 RON | 30.000.000 RON | 30.000.000 RON | 30.000.000 RON | 3.300.000 RON | 3.300.000 RON | 3.300.000 RON | 3.300.000 RON | 3.300.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 398 | 511 | 473 | 467 | 475 | 458 | 456 | 410 | 351 | 325 | 282 | 270 | 245 | 166 | 155 | 145 | 135 | 127 |
14 contracte atribuite, in valoare de 37.226 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 10.991 lei.
Achizitii directe
11 contracte
10.980 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
26.246 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 16:15).