ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.501.014 RON | 78.726 RON | 404.587 RON | 90.466 RON | 678.450 RON | 364.329 RON | 14 |
| 2024 | 7.241.836 RON | 186.051 RON | 385.972 RON | 48.623 RON | 666.952 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
satul Focuri, comuna Focuri
| 340.603 RON |
| 15 |
| 2023 | 7.235.010 RON | 227.839 RON | 372.401 RON | 61.893 RON | 869.060 RON | 569.552 RON | 15 |
| 2022 | 3.319.776 RON | 101.102 RON | 125.028 RON | 46.851 RON | 443.890 RON | 365.713 RON | 11 |
| 2021 | 2.849.477 RON | 93.655 RON | 126.698 RON | 34.682 RON | 356.627 RON | 264.611 RON | 10 |
| 2020 | 3.104.038 RON | 146.532 RON | 234.767 RON | 43.861 RON | 401.862 RON | 210.956 RON | 10 |
| 2019 | 2.837.535 RON | 159.826 RON | 236.633 RON | 53.041 RON | 398.016 RON | 214.424 RON | 10 |
| 2018 | 2.082.288 RON | 81.222 RON | 113.454 RON | 1.881 RON | 327.171 RON | 215.598 RON | 11 |
| 2017 | 1.655.357 RON | 36.934 RON | 114.992 RON | 2.121 RON | 247.247 RON | 134.376 RON | 11 |
| 2016 | 1.395.637 RON | 45.364 RON | 124.195 RON | 2.361 RON | 219.276 RON | 97.442 RON | 11 |
| 2015 | 805.160 RON | 18.663 RON | 107.442 RON | — | 179.520 RON | 72.078 RON | 9 |
| 2014 | 603.211 RON | 17.910 RON | 85.972 RON | — | 139.386 RON | 53.414 RON | 8 |
| 2013 | 513.171 RON | 1.911 RON | 79.178 RON | — | 114.682 RON | 35.504 RON | 9 |
| 2012 | 594.611 RON | 9.685 RON | 82.743 RON | 526 RON | 115.810 RON | 33.593 RON | 8 |
| 2011 | 775.689 RON | 14.708 RON | 88.172 RON | 1.786 RON | 110.294 RON | 23.908 RON | 5 |
| 2010 | 549.462 RON | 12.100 RON | 81.387 RON | 2.521 RON | 88.067 RON | 9.201 RON | 12 |
| 2009 | 528.494 RON | 4.125 RON | 71.365 RON | 2.521 RON | 65.945 RON | -2.899 RON | 8 |
| 2008 | 524.074 RON | -359 RON | 73.710 RON | 2.521 RON | 64.165 RON | -7.024 RON | 10 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 7.501.014 RON | 7.241.836 RON | 7.235.010 RON | 3.319.776 RON | 2.849.477 RON | 3.104.038 RON | 2.837.535 RON | 2.082.288 RON | 1.655.357 RON | 1.395.637 RON | 805.160 RON | 603.211 RON | 513.171 RON | 594.611 RON | 775.689 RON | 549.462 RON | 528.494 RON | 524.074 RON |
| Venituri totale | 7.503.259 RON | 7.243.525 RON | 7.235.591 RON | 3.320.419 RON | 2.850.470 RON | 3.104.282 RON | 2.839.604 RON | 2.086.261 RON | 1.661.858 RON | 1.395.983 RON | 808.859 RON | 608.575 RON | 517.957 RON | 594.611 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 7.408.214 RON | 7.019.762 RON | 6.963.676 RON | 3.186.101 RON | 2.728.307 RON | 2.928.388 RON | 2.651.382 RON | 1.984.209 RON | 1.609.165 RON | 1.341.911 RON | 786.548 RON | 587.226 RON | 515.681 RON | 582.865 RON | ||||
| Profit brut | 95.045 RON | 223.763 RON | 271.915 RON | 134.318 RON | 122.163 RON | 175.894 RON | 188.222 RON | 102.052 RON | 52.693 RON | 54.072 RON | 22.311 RON | 21.349 RON | 2.276 RON | 11.746 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 78.726 RON | 186.051 RON | 227.839 RON | 101.102 RON | 93.655 RON | 146.532 RON | 159.826 RON | 81.222 RON | 36.934 RON | 45.364 RON | 18.663 RON | 17.910 RON | 1.911 RON | 9.685 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 90.466 RON | 48.623 RON | 61.893 RON | 46.851 RON | 34.682 RON | 43.861 RON | 53.041 RON | 1.881 RON | 2.121 RON | 2.361 RON | — | — | — | 526 RON | ||||
| Active circulante | 678.450 RON | 666.952 RON | 869.060 RON | 443.890 RON | 356.627 RON | 401.862 RON | 398.016 RON | 327.171 RON | 247.247 RON | 219.276 RON | 179.520 RON | 139.386 RON | 114.682 RON | 115.810 RON | ||||
| Stocuri | 409.088 RON | 316.959 RON | 420.422 RON | 292.394 RON | 253.876 RON | 216.230 RON | 235.714 RON | 250.949 RON | 218.977 RON | 209.105 RON | 172.403 RON | 134.429 RON | 110.975 RON | 110.427 RON | ||||
| Creante | 41.451 RON | 29.209 RON | 25.856 RON | 658 RON | 804 RON | 2.024 RON | 22 RON | 3.952 RON | 1.368 RON | 595 RON | 1.994 RON | 966 RON | 2.021 RON | — | ||||
| Casa si conturi la banci | 227.911 RON | 320.784 RON | 422.782 RON | 150.838 RON | 101.947 RON | 183.608 RON | 162.280 RON | 72.270 RON | 26.902 RON | 9.576 RON | 5.123 RON | 3.991 RON | 1.686 RON | 5.383 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 404.587 RON | 385.972 RON | 372.401 RON | 125.028 RON | 126.698 RON | 234.767 RON | 236.633 RON | 113.454 RON | 114.992 RON | 124.195 RON | 107.442 RON | 85.972 RON | 79.178 RON | 82.743 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 364.329 RON | 340.603 RON | 569.552 RON | 365.713 RON | 264.611 RON | 210.956 RON | 214.424 RON | 215.598 RON | 134.376 RON | 97.442 RON | 72.078 RON | 53.414 RON | 35.504 RON | 33.593 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 14 | 15 | 15 | 11 | 10 | 10 | 10 | 11 | 11 | 11 | 9 | 8 | 9 | 8 | 5 |
| 781.716 RON |
| 550.292 RON |
| 529.858 RON |
| 533.240 RON |
| 763.803 RON |
| 530.564 RON |
| 519.919 RON |
| 533.599 RON |
| 17.913 RON |
| 19.728 RON |
| 9.939 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 359 RON |
| 14.708 RON |
| 12.100 RON |
| 4.125 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 359 RON |
| 1.786 RON |
| 2.521 RON |
| 2.521 RON |
| 2.521 RON |
| 110.294 RON |
| 88.067 RON |
| 65.945 RON |
| 64.165 RON |
| 103.284 RON |
| 85.730 RON |
| 63.746 RON |
| 60.428 RON |
| 1.943 RON |
| 448 RON |
| 328 RON |
| 1.201 RON |
| 5.067 RON |
| 1.889 RON |
| 1.871 RON |
| 2.536 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 88.172 RON |
| 81.387 RON |
| 71.365 RON |
| 73.710 RON |
| 23.908 RON |
| 9.201 RON |
| -2.899 RON |
| -7.024 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 12 |
| 8 |
| 10 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.