Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 79.136 RON | 13.817 RON | 4.619 RON | 25.056 RON | 276.676 RON | 298.444 RON | 0 |
| 2024 | 94.616 RON | 44.141 RON | 3.740 RON | 22.652 RON | 292.271 RON | 312.627 RON | 1 |
| 2023 | 91.210 RON | 29.996 RON | 14.777 RON | 12.706 RON | 291.383 RON | 289.552 RON | 1 |
| 2022 | 134.142 RON | 74.724 RON | 18.133 RON | 15.978 RON | 260.982 RON | 259.556 RON | 1 |
| 2021 | 103.330 RON | 51.059 RON | 19.196 RON | 21.474 RON | 241.388 RON | 244.379 RON | 1 |
| 2020 | 97.411 RON | 44.747 RON | 11.444 RON | 11.844 RON | 192.205 RON | 193.320 RON | 1 |
| 2019 | 102.687 RON | 42.435 RON | 34.383 RON | 24.022 RON | 158.573 RON | 148.573 RON | 1 |
| 2018 | 136.127 RON | 30.361 RON | 29.991 RON | 40.495 RON | 95.466 RON | 106.138 RON | 2 |
| 2017 | 116.084 RON | -17.382 RON | 47.043 RON | 57.770 RON | 64.201 RON | 75.777 RON | 2 |
| 2016 | 136.137 RON | 20.980 RON | 40.130 RON | 73.749 RON | 58.387 RON | 93.159 RON | 2 |
| 2015 | 100.250 RON | 33.621 RON | 25.851 RON | 8.575 RON | 109.881 RON | 93.232 RON | 1 |
| 2014 | 48.632 RON | 2.700 RON | 17.607 RON | 10.983 RON | 64.734 RON | 59.611 RON | 1 |
| 2013 | 75.940 RON | -23.513 RON | 7.203 RON | 13.168 RON | 49.333 RON | 56.911 RON | 2 |
| 2012 | 106.316 RON | 890 RON | 6.925 RON | 13.009 RON | 67.674 RON | 80.424 RON | 3 |
| 2011 | 73.472 RON | -11.612 RON | 16.716 RON | 16.167 RON | 78.492 RON | 79.534 RON | 3 |
| 2010 | 77.898 RON | -17.950 RON | 25.113 RON | 19.147 RON | 96.329 RON | 91.146 RON | 3 |
| 2009 | 98.585 RON | -7.050 RON | 19.730 RON | 27.617 RON | 100.178 RON | 109.096 RON | 3 |
| 2008 | 202.359 RON | 76.864 RON | 11.466 RON | 36.173 RON | 118.756 RON | 146.146 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 79.136 RON | 94.616 RON | 91.210 RON | 134.142 RON | 103.330 RON | 97.411 RON | 102.687 RON | 136.127 RON | 116.084 RON | 136.137 RON | 100.250 RON | 48.632 RON | 75.940 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 106.316 RON |
| 73.472 RON |
| 77.898 RON |
| 98.585 RON |
| 202.359 RON |
| Venituri totale | 79.136 RON | 94.616 RON | 97.461 RON | 134.143 RON | 103.330 RON | 97.414 RON | 102.688 RON | 136.128 RON | 116.085 RON | 136.147 RON | 101.058 RON | 48.843 RON | 76.629 RON | 107.886 RON | 75.355 RON | 80.256 RON | 103.879 RON | 203.278 RON |
| Cheltuieli totale | 61.324 RON | 42.472 RON | 62.276 RON | 55.595 RON | 49.543 RON | 49.914 RON | 57.172 RON | 103.028 RON | 132.306 RON | 113.806 RON | 64.405 RON | 44.678 RON | 97.843 RON | 103.759 RON | 84.706 RON | 94.981 RON | 107.379 RON | 121.332 RON |
| Profit brut | 17.812 RON | 52.144 RON | 35.185 RON | 78.548 RON | 53.787 RON | 47.500 RON | 45.516 RON | 33.100 RON | 0 RON | 22.341 RON | 36.653 RON | 4.165 RON | 0 RON | 4.127 RON | 0 RON | — | — | 81.946 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.221 RON | 0 RON | — | — | 21.214 RON | 0 RON | 9.351 RON | 14.725 RON | 3.500 RON | — |
| Profit net | 13.817 RON | 44.141 RON | 29.996 RON | 74.724 RON | 51.059 RON | 44.747 RON | 42.435 RON | 30.361 RON | 0 RON | 20.980 RON | 33.621 RON | 2.700 RON | 0 RON | 890 RON | 0 RON | — | — | 76.864 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.382 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.513 RON | 0 RON | 11.612 RON | 17.950 RON | 7.050 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 25.056 RON | 22.652 RON | 12.706 RON | 15.978 RON | 21.474 RON | 11.844 RON | 24.022 RON | 40.495 RON | 57.770 RON | 73.749 RON | 8.575 RON | 10.983 RON | 13.168 RON | 13.009 RON | 16.167 RON | 19.147 RON | 27.617 RON | 36.173 RON |
| Active circulante | 276.676 RON | 292.271 RON | 291.383 RON | 260.982 RON | 241.388 RON | 192.205 RON | 158.573 RON | 95.466 RON | 64.201 RON | 58.387 RON | 109.881 RON | 64.734 RON | 49.333 RON | 67.674 RON | 78.492 RON | 96.329 RON | 100.178 RON | 118.756 RON |
| Creante | 22.324 RON | 14.974 RON | 20.151 RON | 46.965 RON | 14.845 RON | 16.552 RON | 39.288 RON | 20.891 RON | 9.102 RON | 9.143 RON | 27.818 RON | 24.186 RON | 9.108 RON | 6.847 RON | 16.892 RON | 24.915 RON | 37.759 RON | 31.537 RON |
| Casa si conturi la banci | 254.352 RON | 277.297 RON | 271.232 RON | 214.017 RON | 226.543 RON | 175.653 RON | 119.285 RON | 74.575 RON | 55.099 RON | 49.244 RON | 82.063 RON | 40.548 RON | 40.225 RON | 60.827 RON | 61.600 RON | 71.414 RON | 62.419 RON | 87.219 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.331 RON | 1.444 RON | 240 RON | 729 RON | 713 RON | 715 RON | 361 RON | 168 RON | 849 RON | 1.153 RON | 627 RON | 1.501 RON | 1.613 RON | 6.666 RON | 1.591 RON | 783 RON | 1.031 RON | 2.683 RON |
| Datorii totale | 4.619 RON | 3.740 RON | 14.777 RON | 18.133 RON | 19.196 RON | 11.444 RON | 34.383 RON | 29.991 RON | 47.043 RON | 40.130 RON | 25.851 RON | 17.607 RON | 7.203 RON | 6.925 RON | 16.716 RON | 25.113 RON | 19.730 RON | 11.466 RON |
| Capitaluri proprii | 298.444 RON | 312.627 RON | 289.552 RON | 259.556 RON | 244.379 RON | 193.320 RON | 148.573 RON | 106.138 RON | 75.777 RON | 93.159 RON | 93.232 RON | 59.611 RON | 56.911 RON | 80.424 RON | 79.534 RON | 91.146 RON | 109.096 RON | 146.146 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | — | — | — | — | — | 220 RON | 220 RON | 220 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 95,45% |
| persoanăadministrator | 4,55% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
4 contracte atribuite, in valoare de 52.420 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 155 lei.
Achizitii directe
3 contracte
152 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
52.268 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.784 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.946.520 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.784 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.247.323 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 13:36).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.