ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.039.281 RON | 19.920 RON | 171.121 RON | 76.220 RON | 219.823 RON | 124.922 RON | 6 |
| 2024 | 1.798.552 RON | 53.490 RON | 93.176 RON | 5.272 RON | 192.906 RON | 105.002 RON | 6 |
| 2023 | 1.558.912 RON | 1.139 RON | 101.659 RON | 8.474 RON | 125.697 RON | 51.512 RON | 6 |
| 2022 | 1.336.036 RON | 1.212 RON | 104.690 RON | 21.655 RON | 100.062 RON | 130.373 RON | 7 |
| 2021 | 1.076.696 RON | 1.097 RON | 99.847 RON | 28.430 RON | 123.335 RON | 121.918 RON | 7 |
| 2020 | 1.134.771 RON | 2.623 RON | 69.933 RON | 37.570 RON | 119.324 RON | 140.661 RON | 7 |
| 2019 | 1.069.346 RON | 1.632 RON | 118.351 RON | 45.904 RON | 107.863 RON | 165.416 RON | 8 |
| 2018 | 895.216 RON | 1.700 RON | 51.788 RON | 1.307 RON | 214.265 RON | 163.784 RON | 8 |
| 2017 | 743.410 RON | 87.367 RON | 49.416 RON | 4.795 RON | 206.705 RON | 162.084 RON | 4 |
| 2016 | 725.709 RON | 102.361 RON | 9.532 RON | 9.383 RON | 74.866 RON | 74.717 RON | 4 |
| 2015 | 555.622 RON | 57.720 RON | 76.235 RON | 5.499 RON | 43.092 RON | -27.644 RON | 4 |
| 2014 | 361.137 RON | 14.499 RON | 116.200 RON | 7.106 RON | 28.825 RON | -80.269 RON | 5 |
| 2013 | 275.101 RON | -59.355 RON | 131.081 RON | 9.596 RON | 26.718 RON | -94.767 RON | 7 |
| 2012 | 221.739 RON | 2.933 RON | 75.516 RON | 19.783 RON | 20.320 RON | -35.413 RON | 6 |
| 2011 | 223.900 RON | 7.964 RON | 91.325 RON | 35.369 RON | 17.611 RON | -38.345 RON | 6 |
| 2010 | 295.544 RON | 30.592 RON | 52.402 RON | — | 5.926 RON | -46.309 RON | 3 |
| 2009 | 209.030 RON | 7.529 RON | 126.185 RON | 5.800 RON | 41.860 RON | -76.901 RON | 3 |
| 2008 | 273.356 RON | -71.449 RON | 126.803 RON | 22.607 RON | 16.199 RON | -84.430 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.039.281 RON | 1.798.552 RON | 1.558.912 RON | 1.336.036 RON | 1.076.696 RON | 1.134.771 RON | 1.069.346 RON | 895.216 RON | 743.410 RON | 725.709 RON | 555.622 RON | 361.137 RON | 275.101 RON | 221.739 RON | 223.900 RON | 295.544 RON | 209.030 RON | 273.356 RON |
| Venituri totale | 2.079.229 RON | 1.842.656 RON | 1.562.740 RON | 1.336.036 RON | 1.076.696 RON | 1.152.342 RON | 1.080.226 RON | 896.786 RON | 743.410 RON | 725.709 RON | 559.655 RON | 401.137 RON | 275.101 RON | 276.389 RON | 295.900 RON | 358.544 RON | 289.030 RON | 273.358 RON |
| Cheltuieli totale | 2.056.016 RON | 1.779.816 RON | 1.547.067 RON | 1.321.731 RON | 1.065.047 RON | 1.139.201 RON | 1.067.916 RON | 886.134 RON | 649.248 RON | 623.348 RON | 501.935 RON | 383.876 RON | 326.817 RON | 273.456 RON | 287.936 RON | 323.077 RON | 277.168 RON | 344.807 RON |
| Profit brut | 23.213 RON | 62.840 RON | 15.673 RON | 14.305 RON | 11.649 RON | 13.141 RON | 12.310 RON | 10.652 RON | 94.162 RON | 102.361 RON | 57.720 RON | 17.261 RON | 0 RON | 2.933 RON | 7.964 RON | 35.467 RON | 11.862 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.716 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 71.449 RON |
| Profit net | 19.920 RON | 53.490 RON | 1.139 RON | 1.212 RON | 1.097 RON | 2.623 RON | 1.632 RON | 1.700 RON | 87.367 RON | 102.361 RON | 57.720 RON | 14.499 RON | 0 RON | 2.933 RON | 7.964 RON | 30.592 RON | 7.529 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 59.355 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 71.449 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 76.220 RON | 5.272 RON | 8.474 RON | 21.655 RON | 28.430 RON | 37.570 RON | 45.904 RON | 1.307 RON | 4.795 RON | 9.383 RON | 5.499 RON | 7.106 RON | 9.596 RON | 19.783 RON | 35.369 RON | — | 5.800 RON | 22.607 RON |
| Active circulante | 219.823 RON | 192.906 RON | 125.697 RON | 100.062 RON | 123.335 RON | 119.324 RON | 107.863 RON | 214.265 RON | 206.705 RON | 74.866 RON | 43.092 RON | 28.825 RON | 26.718 RON | 20.320 RON | 17.611 RON | 5.926 RON | 41.860 RON | 16.199 RON |
| Stocuri | 189.386 RON | 139.977 RON | 81.993 RON | 95.756 RON | 101.314 RON | 111.365 RON | 67.006 RON | 64.306 RON | 28.779 RON | 24.139 RON | 23.098 RON | 23.181 RON | 26.172 RON | 19.618 RON | 12.473 RON | 5.733 RON | 41.622 RON | 14.776 RON |
| Creante | 7.825 RON | 1.940 RON | 3.824 RON | 1.317 RON | 412 RON | 1.279 RON | 12.465 RON | 140.704 RON | 150.082 RON | — | — | 5.096 RON | — | — | 3.597 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 22.612 RON | 50.989 RON | 39.880 RON | 2.989 RON | 21.609 RON | 6.680 RON | 28.392 RON | 9.255 RON | 27.844 RON | 50.727 RON | 19.994 RON | 548 RON | 546 RON | 702 RON | 1.541 RON | 193 RON | 238 RON | 1.423 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 19.000 RON | 113.346 RON | 70.000 RON | 53.700 RON | 130.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 167 RON | 1.624 RON | 3.567 RON |
| Datorii totale | 171.121 RON | 93.176 RON | 101.659 RON | 104.690 RON | 99.847 RON | 69.933 RON | 118.351 RON | 51.788 RON | 49.416 RON | 9.532 RON | 76.235 RON | 116.200 RON | 131.081 RON | 75.516 RON | 91.325 RON | 52.402 RON | 126.185 RON | 126.803 RON |
| Capitaluri proprii | 124.922 RON | 105.002 RON | 51.512 RON | 130.373 RON | 121.918 RON | 140.661 RON | 165.416 RON | 163.784 RON | 162.084 RON | 74.717 RON | -27.644 RON | -80.269 RON | -94.767 RON | -35.413 RON | -38.345 RON | -46.309 RON | -76.901 RON | -84.430 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 4 | 4 | 4 | 5 | 7 | 6 | 6 | 3 | 3 | 6 |
3 contracte atribuite, in valoare de 146 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
146 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 01:24).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.