ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
zona secţiei Fluide Energetice
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.154.933 RON | 1.544.622 RON | 3.188.756 RON | 247.602 RON | 4.711.776 RON | 1.770.622 RON | 18 |
| 2024 | 5.864.183 RON | 1.897.680 RON | 2.180.797 RON | 374.451 RON | 3.930.026 RON | 2.123.680 RON | 20 |
| 2023 | 5.528.078 RON | 1.988.505 RON | 431.834 RON | 504.683 RON | 3.116.581 RON | 3.189.430 RON | 22 |
| 2022 | 5.713.739 RON | 2.435.325 RON | 157.342 RON | 76.064 RON | 2.742.603 RON | 2.661.325 RON | 23 |
| 2021 | 4.865.286 RON | 1.857.529 RON | 145.708 RON | 72.965 RON | 3.678.599 RON | 3.528.999 RON | 23 |
| 2020 | 3.535.519 RON | 1.429.517 RON | 140.386 RON | 73.552 RON | 2.955.041 RON | 2.888.207 RON | 22 |
| 2019 | 3.189.151 RON | 1.415.707 RON | 132.764 RON | 72.490 RON | 2.281.912 RON | 2.221.638 RON | 20 |
| 2018 | 2.303.130 RON | 897.183 RON | 133.283 RON | 54.972 RON | 1.337.042 RON | 1.258.731 RON | 18 |
| 2017 | 1.859.304 RON | 374.597 RON | 155.883 RON | 66.383 RON | 867.574 RON | 778.074 RON | 19 |
| 2016 | 1.443.341 RON | 307.161 RON | 179.859 RON | 63.787 RON | 649.233 RON | 533.161 RON | 18 |
| 2015 | 1.130.318 RON | 276.385 RON | 168.748 RON | 63.942 RON | 618.352 RON | 513.546 RON | 17 |
| 2014 | 1.000.726 RON | -34.604 RON | 81.473 RON | 62.458 RON | 312.983 RON | 293.968 RON | 17 |
| 2013 | 639.382 RON | -159.950 RON | 174.404 RON | 65.409 RON | 473.283 RON | 364.288 RON | 12 |
| 2012 | 675.459 RON | -60.084 RON | 138.085 RON | 120.249 RON | 552.074 RON | 534.238 RON | 18 |
| 2011 | 1.219.718 RON | 119.528 RON | 230.827 RON | 145.019 RON | 686.227 RON | 600.419 RON | 26 |
| 2010 | 1.141.522 RON | 144.435 RON | 171.471 RON | 181.761 RON | 569.261 RON | 580.707 RON | 24 |
| 2009 | 648.026 RON | -35.622 RON | 86.175 RON | 156.689 RON | 349.064 RON | 422.218 RON | 24 |
| 2008 | 1.308.693 RON | 237.141 RON | 129.611 RON | 182.775 RON | 599.685 RON | 657.840 RON | 25 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.154.933 RON | 5.864.183 RON | 5.528.078 RON | 5.713.739 RON | 4.865.286 RON | 3.535.519 RON | 3.189.151 RON | 2.303.130 RON | 1.859.304 RON | 1.443.341 RON | 1.130.318 RON | 1.000.726 RON | 639.382 RON | 675.459 RON | 1.219.718 RON | 1.141.522 RON | 648.026 RON | 1.308.693 RON |
| Venituri totale | 5.210.029 RON | 5.934.976 RON | 5.592.327 RON | 5.733.166 RON | 4.868.929 RON | 3.535.520 RON | 3.189.151 RON | 2.303.137 RON | 1.859.304 RON | 1.444.015 RON | 1.166.434 RON | 1.001.015 RON | 779.298 RON | 675.477 RON | 1.220.071 RON | 1.141.748 RON | 670.252 RON | 1.329.369 RON |
| Cheltuieli totale | 3.357.136 RON | 3.721.347 RON | 3.263.566 RON | 3.218.104 RON | 2.962.708 RON | 2.073.147 RON | 1.741.550 RON | 1.382.922 RON | 1.466.629 RON | 1.078.187 RON | 882.718 RON | 1.035.619 RON | 939.248 RON | 735.561 RON | 1.076.831 RON | 967.224 RON | 700.141 RON | 1.047.056 RON |
| Profit brut | 1.852.893 RON | 2.213.629 RON | 2.328.761 RON | 2.515.062 RON | 1.906.221 RON | 1.462.373 RON | 1.447.601 RON | 920.215 RON | 392.675 RON | 365.828 RON | 283.716 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 143.240 RON | 174.524 RON | — | 282.313 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 34.604 RON | 159.950 RON | 60.084 RON | 0 RON | — | 29.889 RON | — |
| Profit net | 1.544.622 RON | 1.897.680 RON | 1.988.505 RON | 2.435.325 RON | 1.857.529 RON | 1.429.517 RON | 1.415.707 RON | 897.183 RON | 374.597 RON | 307.161 RON | 276.385 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 119.528 RON | 144.435 RON | — | 237.141 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.604 RON | 159.950 RON | 60.084 RON | 0 RON | — | 35.622 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 247.602 RON | 374.451 RON | 504.683 RON | 76.064 RON | 72.965 RON | 73.552 RON | 72.490 RON | 54.972 RON | 66.383 RON | 63.787 RON | 63.942 RON | 62.458 RON | 65.409 RON | 120.249 RON | 145.019 RON | 181.761 RON | 156.689 RON | 182.775 RON |
| Active circulante | 4.711.776 RON | 3.930.026 RON | 3.116.581 RON | 2.742.603 RON | 3.678.599 RON | 2.955.041 RON | 2.281.912 RON | 1.337.042 RON | 867.574 RON | 649.233 RON | 618.352 RON | 312.983 RON | 473.283 RON | 552.074 RON | 686.227 RON | 569.261 RON | 349.064 RON | 599.685 RON |
| Stocuri | 14.636 RON | — | — | — | — | 171 RON | 10.146 RON | 33.589 RON | 30.485 RON | 1.534 RON | 33.154 RON | 4.150 RON | 43.067 RON | 11.982 RON | 80.587 RON | 6.474 RON | 2.077 RON | 4.216 RON |
| Creante | 1.969.409 RON | 1.577.999 RON | 679.427 RON | 609.406 RON | 588.126 RON | 810.220 RON | 401.207 RON | 240.381 RON | 200.420 RON | 62.869 RON | 116.394 RON | 103.533 RON | 350.591 RON | 539.838 RON | 538.895 RON | 410.458 RON | 260.355 RON | 217.558 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.727.731 RON | 2.352.027 RON | 2.437.154 RON | 2.133.197 RON | 3.090.473 RON | 2.144.650 RON | 1.870.559 RON | 1.063.072 RON | 636.669 RON | 584.830 RON | 468.804 RON | 205.300 RON | 79.625 RON | 254 RON | 66.745 RON | 152.329 RON | 86.632 RON | 377.911 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.156 RON | 2.640 RON | 4.991 RON |
| Datorii totale | 3.188.756 RON | 2.180.797 RON | 431.834 RON | 157.342 RON | 145.708 RON | 140.386 RON | 132.764 RON | 133.283 RON | 155.883 RON | 179.859 RON | 168.748 RON | 81.473 RON | 174.404 RON | 138.085 RON | 230.827 RON | 171.471 RON | 86.175 RON | 129.611 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 76.857 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.770.622 RON | 2.123.680 RON | 3.189.430 RON | 2.661.325 RON | 3.528.999 RON | 2.888.207 RON | 2.221.638 RON | 1.258.731 RON | 778.074 RON | 533.161 RON | 513.546 RON | 293.968 RON | 364.288 RON | 534.238 RON | 600.419 RON | 580.707 RON | 422.218 RON | 657.840 RON |
| Capital subscris varsat | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | — | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 18 | 20 | 22 | 23 | 23 | 22 | 20 | 18 | 19 | 18 | 17 | 17 | 12 | 18 | 26 | 24 | 24 | 25 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 5.202 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 3.001 lei.
Achizitii directe
1 contract
3.000 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
2.202 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 15:41).