ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Hala Centrală - spaţiu comercial 313
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoană | 20% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 792.638 RON | -22.154 RON | 772.183 RON | 2.529.144 RON | 1.185.127 RON | 2.887.319 RON | 2 |
| 2024 | 4.108.808 RON | -165.345 RON | 229.701 RON | 2.687.912 RON | 1.100.622 RON | 3.546.515 RON | 6 |
| 2023 | 5.341.278 RON | 111.076 RON | 2.032.092 RON | 2.905.570 RON | 2.970.875 RON | 3.833.510 RON | 9 |
| 2022 | 5.024.687 RON | -187.568 RON | 1.763.100 RON | 3.088.977 RON | 2.408.214 RON | 3.711.858 RON | 10 |
| 2021 | 5.568.626 RON | 32.678 RON | 2.358.739 RON | 3.278.516 RON | 3.009.281 RON | 3.899.427 RON | 13 |
| 2020 | 7.558.275 RON | 199.616 RON | 3.394.689 RON | 3.478.509 RON | 3.999.081 RON | 4.054.309 RON | 17 |
| 2019 | 7.998.564 RON | 117.060 RON | 4.241.846 RON | 3.260.123 RON | 4.778.957 RON | 3.802.083 RON | 20 |
| 2018 | 7.836.376 RON | 213.574 RON | 3.573.235 RON | 2.926.779 RON | 4.527.715 RON | 3.884.946 RON | 20 |
| 2017 | 6.986.772 RON | 60.440 RON | 3.492.823 RON | 2.583.877 RON | 4.601.499 RON | 3.722.304 RON | 21 |
| 2016 | 8.932.788 RON | 260.457 RON | 3.815.596 RON | 2.666.874 RON | 4.985.666 RON | 3.861.864 RON | 25 |
| 2015 | 7.163.383 RON | 63.135 RON | 2.616.877 RON | 2.627.145 RON | 3.472.031 RON | 3.760.892 RON | 27 |
| 2014 | 7.219.197 RON | 100.356 RON | 3.226.776 RON | 2.726.084 RON | 4.178.142 RON | 3.792.234 RON | 26 |
| 2013 | 6.437.356 RON | 452.224 RON | 2.606.784 RON | 2.474.444 RON | 3.797.419 RON | 3.668.213 RON | 22 |
| 2012 | 5.652.880 RON | 277.586 RON | 3.620.746 RON | 2.496.367 RON | 4.515.875 RON | 3.346.593 RON | 17 |
| 2011 | 3.968.083 RON | 144.956 RON | 2.560.421 RON | 2.581.663 RON | 2.945.734 RON | 3.029.225 RON | 18 |
| 2010 | 3.895.036 RON | 831 RON | 2.171.149 RON | 2.621.992 RON | 2.340.767 RON | 2.884.270 RON | 19 |
| 2009 | 5.683.626 RON | 26.138 RON | 2.538.631 RON | 3.301.042 RON | 2.717.579 RON | 3.521.613 RON | 17 |
| 2008 | 8.519.389 RON | 162.253 RON | 3.599.528 RON | 3.366.082 RON | 3.725.045 RON | 3.495.475 RON | 22 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 792.638 RON | 4.108.808 RON | 5.341.278 RON | 5.024.687 RON | 5.568.626 RON | 7.558.275 RON | 7.998.564 RON | 7.836.376 RON | 6.986.772 RON | 8.932.788 RON | 7.163.383 RON | 7.219.197 RON | 6.437.356 RON | 5.652.880 RON | 3.968.083 RON | 3.895.036 RON | 5.683.626 RON | 8.519.389 RON |
| Venituri totale | 931.532 RON | 4.237.736 RON | 5.487.513 RON | 5.082.715 RON | 5.725.048 RON | 7.746.657 RON | 8.159.537 RON | 7.981.886 RON | 7.136.484 RON | 9.073.767 RON | 7.364.640 RON | 7.334.186 RON | 6.635.864 RON | 5.835.748 RON | 4.155.553 RON | 4.043.602 RON | 5.906.224 RON | 8.768.368 RON |
| Cheltuieli totale | 953.686 RON | 4.403.081 RON | 5.351.801 RON | 5.259.708 RON | 5.674.836 RON | 7.505.381 RON | 8.018.331 RON | 7.737.265 RON | 7.067.014 RON | 8.774.407 RON | 7.291.649 RON | 7.218.584 RON | 6.109.995 RON | 5.509.654 RON | 4.010.597 RON | 4.032.769 RON | 5.872.753 RON | 8.577.381 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 135.712 RON | 0 RON | 50.212 RON | 241.276 RON | 141.206 RON | 244.621 RON | 69.470 RON | 299.360 RON | 72.991 RON | 115.602 RON | 525.869 RON | 326.094 RON | 144.956 RON | 10.833 RON | 33.471 RON | 190.987 RON |
| Pierdere bruta | 22.154 RON | 165.345 RON | 0 RON | 176.993 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 111.076 RON | 0 RON | 32.678 RON | 199.616 RON | 117.060 RON | 213.574 RON | 60.440 RON | 260.457 RON | 63.135 RON | 100.356 RON | 452.224 RON | 277.586 RON | 144.956 RON | 831 RON | 26.138 RON | 162.253 RON |
| Pierdere neta | 22.154 RON | 165.345 RON | 0 RON | 187.568 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 2.529.144 RON | 2.687.912 RON | 2.905.570 RON | 3.088.977 RON | 3.278.516 RON | 3.478.509 RON | 3.260.123 RON | 2.926.779 RON | 2.583.877 RON | 2.666.874 RON | 2.627.145 RON | 2.726.084 RON | 2.474.444 RON | 2.496.367 RON | 2.581.663 RON | 2.621.992 RON | 3.301.042 RON | 3.366.082 RON |
| Active circulante | 1.185.127 RON | 1.100.622 RON | 2.970.875 RON | 2.408.214 RON | 3.009.281 RON | 3.999.081 RON | 4.778.957 RON | 4.527.715 RON | 4.601.499 RON | 4.985.666 RON | 3.472.031 RON | 4.178.142 RON | 3.797.419 RON | 4.515.875 RON | 2.945.734 RON | 2.340.767 RON | 2.717.579 RON | 3.725.045 RON |
| Stocuri | 83.758 RON | 216.811 RON | 782.211 RON | 831.397 RON | 1.124.186 RON | 992.384 RON | 1.203.795 RON | 1.305.369 RON | 1.362.072 RON | 1.111.811 RON | 1.050.888 RON | 1.031.561 RON | 1.343.338 RON | 1.390.384 RON | 1.099.476 RON | 1.011.703 RON | 969.556 RON | 1.046.782 RON |
| Creante | 58.530 RON | 507.176 RON | 2.184.076 RON | 1.165.636 RON | 1.757.010 RON | 2.891.212 RON | 3.011.271 RON | 3.185.159 RON | 3.172.613 RON | 3.841.021 RON | 2.402.734 RON | 3.104.503 RON | 2.446.943 RON | 3.087.920 RON | 1.827.459 RON | 1.251.436 RON | 1.687.030 RON | 2.606.584 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.042.839 RON | 376.635 RON | 4.588 RON | 411.181 RON | 128.085 RON | 115.485 RON | 563.891 RON | 37.187 RON | 66.814 RON | 32.834 RON | 18.409 RON | 42.078 RON | 7.138 RON | 37.571 RON | 18.799 RON | 77.628 RON | 60.993 RON | 71.679 RON |
| Cheltuieli in avans | 231 RON | 3.538 RON | 8.532 RON | 4.642 RON | 4.744 RON | 15.158 RON | 4.849 RON | 3.687 RON | 29.751 RON | 24.920 RON | 278.593 RON | 114.784 RON | 25.899 RON | 3.093 RON | 62.249 RON | 92.660 RON | 41.623 RON | 5.876 RON |
| Datorii totale | 772.183 RON | 229.701 RON | 2.032.092 RON | 1.763.100 RON | 2.358.739 RON | 3.394.689 RON | 4.241.846 RON | 3.573.235 RON | 3.492.823 RON | 3.815.596 RON | 2.616.877 RON | 3.226.776 RON | 2.606.784 RON | 3.620.746 RON | 2.560.421 RON | 2.171.149 RON | 2.538.631 RON | 3.599.528 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.044 RON | 3.226 RON | — | — | — | 2.000 RON |
| Venituri in avans | 55.000 RON | 15.856 RON | 19.375 RON | 26.875 RON | 34.375 RON | 43.750 RON | — | — | — | — | — | — | 20.721 RON | 44.770 RON | 0 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.887.319 RON | 3.546.515 RON | 3.833.510 RON | 3.711.858 RON | 3.899.427 RON | 4.054.309 RON | 3.802.083 RON | 3.884.946 RON | 3.722.304 RON | 3.861.864 RON | 3.760.892 RON | 3.792.234 RON | 3.668.213 RON | 3.346.593 RON | 3.029.225 RON | 2.884.270 RON | 3.521.613 RON | 3.495.475 RON |
| Capital subscris varsat | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON | 950.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 6 | 9 | 10 | 13 | 17 | 20 | 20 | 21 | 25 | 27 | 26 | 22 | 17 | 18 | 19 | 17 | 22 |
59 de contracte atribuite, in valoare de 106.410 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 104.773 lei.
Achizitii directe
56 de contracte
104.717 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
1.693 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 14:31).