Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59.925 RON | -85.693 RON | 132.110 RON | 66.814 RON | 114.005 RON | 48.709 RON | 2 |
| 2024 | 52.673 RON | -52.335 RON | 86.965 RON | 70.811 RON | 150.556 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
| 134.402 RON |
| 2 |
| 2023 | 267.127 RON | -28.683 RON | 3.990 RON | 74.808 RON | 115.920 RON | 186.738 RON | 2 |
| 2022 | 946.045 RON | 43.153 RON | 25.197 RON | 78.806 RON | 161.811 RON | 215.420 RON | 5 |
| 2021 | 485.680 RON | -26.041 RON | 432.427 RON | 79.968 RON | 524.727 RON | 172.268 RON | 3 |
| 2020 | 182.394 RON | -85.825 RON | 319.910 RON | 249.677 RON | 268.542 RON | 198.309 RON | 3 |
| 2019 | 449.140 RON | 8.104 RON | 335.169 RON | 253.843 RON | 365.460 RON | 284.134 RON | 3 |
| 2018 | 336.931 RON | -33.712 RON | 349.453 RON | 258.437 RON | 367.046 RON | 276.030 RON | 3 |
| 2017 | 378.523 RON | -3.714 RON | 773.455 RON | 263.554 RON | 419.843 RON | -90.058 RON | 3 |
| 2016 | 389.483 RON | -62.391 RON | 950.694 RON | 269.068 RON | 595.282 RON | -86.344 RON | 3 |
| 2015 | 360.980 RON | -55.695 RON | 892.136 RON | 275.937 RON | 592.246 RON | -23.953 RON | 3 |
| 2014 | 451.054 RON | 1.319 RON | 912.957 RON | 282.806 RON | 661.892 RON | 31.741 RON | 3 |
| 2013 | 500.522 RON | 2.552 RON | 714.114 RON | 289.874 RON | 454.663 RON | 30.423 RON | 3 |
| 2012 | 533.072 RON | 3.604 RON | 671.613 RON | 295.824 RON | 403.660 RON | 27.871 RON | 3 |
| 2011 | 531.682 RON | 5.040 RON | 644.635 RON | 241.162 RON | 427.740 RON | 24.267 RON | 7 |
| 2010 | 389.946 RON | 16.935 RON | 476.087 RON | 236.214 RON | 259.100 RON | 19.227 RON | 5 |
| 2009 | 195.582 RON | -90.306 RON | 326.121 RON | 236.617 RON | 91.796 RON | 2.292 RON | 5 |
| 2008 | 159.785 RON | 2.109 RON | 275.325 RON | 245.185 RON | 122.738 RON | 92.598 RON | 6 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 59.925 RON | 52.673 RON | 267.127 RON | 946.045 RON | 485.680 RON | 182.394 RON | 449.140 RON | 336.931 RON | 378.523 RON | 389.483 RON | 360.980 RON | 451.054 RON | 500.522 RON | 533.072 RON | 531.682 RON | 389.946 RON | 195.582 RON | 159.785 RON |
| Venituri totale | 58.591 RON | 92.877 RON | 267.214 RON | 942.048 RON | 625.683 RON | 182.396 RON | 451.840 RON | 337.947 RON | 385.338 RON | 396.124 RON | 361.164 RON | 486.292 RON | 503.922 RON | 610.573 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 144.284 RON | 143.197 RON | 293.225 RON | 889.435 RON | 645.467 RON | 266.397 RON | 439.245 RON | 368.290 RON | 385.096 RON | 453.653 RON | 416.859 RON | 483.846 RON | 500.146 RON | 605.855 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 52.613 RON | 0 RON | 0 RON | 12.595 RON | 0 RON | 242 RON | 0 RON | 0 RON | 2.446 RON | 3.776 RON | 4.718 RON | ||||
| Pierdere bruta | 85.693 RON | 50.320 RON | 26.011 RON | 0 RON | 19.784 RON | 84.001 RON | 0 RON | 30.343 RON | 0 RON | 57.529 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 43.153 RON | 0 RON | 0 RON | 8.104 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.319 RON | 2.552 RON | 3.604 RON | ||||
| Pierdere neta | 85.693 RON | 52.335 RON | 28.683 RON | 0 RON | 26.041 RON | 85.825 RON | 0 RON | 33.712 RON | 3.714 RON | 62.391 RON | 55.695 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 66.814 RON | 70.811 RON | 74.808 RON | 78.806 RON | 79.968 RON | 249.677 RON | 253.843 RON | 258.437 RON | 263.554 RON | 269.068 RON | 275.937 RON | 282.806 RON | 289.874 RON | 295.824 RON | ||||
| Active circulante | 114.005 RON | 150.556 RON | 115.920 RON | 161.811 RON | 524.727 RON | 268.542 RON | 365.460 RON | 367.046 RON | 419.843 RON | 595.282 RON | 592.246 RON | 661.892 RON | 454.663 RON | 403.660 RON | ||||
| Stocuri | 93.265 RON | 96.690 RON | 50.666 RON | 53.983 RON | 373.392 RON | 253.586 RON | 297.678 RON | 326.592 RON | 370.501 RON | 443.643 RON | 411.023 RON | 324.222 RON | 137.621 RON | 113.433 RON | ||||
| Creante | 0 RON | 50.313 RON | 4.834 RON | 3.034 RON | 4.829 RON | 11.107 RON | 15.865 RON | 40.251 RON | 45.748 RON | 148.314 RON | 178.953 RON | 336.543 RON | 311.740 RON | 290.059 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 20.740 RON | 3.553 RON | 60.420 RON | 104.794 RON | 146.506 RON | 3.849 RON | 51.917 RON | 203 RON | 3.594 RON | 3.325 RON | 2.270 RON | 1.127 RON | 5.302 RON | 168 RON | ||||
| Datorii totale | 132.110 RON | 86.965 RON | 3.990 RON | 25.197 RON | 432.427 RON | 319.910 RON | 335.169 RON | 349.453 RON | 773.455 RON | 950.694 RON | 892.136 RON | 912.957 RON | 714.114 RON | 671.613 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 48.709 RON | 134.402 RON | 186.738 RON | 215.420 RON | 172.268 RON | 198.309 RON | 284.134 RON | 276.030 RON | -90.058 RON | -86.344 RON | -23.953 RON | 31.741 RON | 30.423 RON | 27.871 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 400.000 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 7 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 539.179 RON |
| 389.954 RON |
| 182.988 RON |
| 221.570 RON |
| 532.275 RON |
| 365.305 RON |
| 267.199 RON |
| 214.445 RON |
| 6.904 RON |
| 24.649 RON |
| — |
| 7.125 RON |
| 0 RON |
| — |
| 84.211 RON |
| — |
| 5.040 RON |
| 16.935 RON |
| — |
| 2.109 RON |
| 0 RON |
| — |
| 90.306 RON |
| — |
| 241.162 RON |
| 236.214 RON |
| 236.617 RON |
| 245.185 RON |
| 427.740 RON |
| 259.100 RON |
| 91.796 RON |
| 122.738 RON |
| 85.105 RON |
| 63.355 RON |
| 24.900 RON |
| 56.440 RON |
| 298.628 RON |
| 193.367 RON |
| 66.892 RON |
| 63.133 RON |
| 44.007 RON |
| 2.378 RON |
| 4 RON |
| 3.165 RON |
| 644.635 RON |
| 476.087 RON |
| 326.121 RON |
| 275.325 RON |
| 24.267 RON |
| 19.227 RON |
| 2.292 RON |
| 92.598 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 5 |
| 5 |
| 6 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
21 de contracte atribuite, in valoare de 297.885 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 297.401 lei.
Achizitii directe
20 de contracte
297.381 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
504 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.225 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.650 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 135 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 10:33).
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.