ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 196.256 RON | -43.749 RON | 754.917 RON | — | 420.528 RON | -334.389 RON | 2 |
| 2022 | 266.602 RON | -9.172 RON | 733.976 RON | — | 443.336 RON | -290.640 RON | 2 |
| 2021 | 254.853 RON | -30.938 RON | 709.645 RON | — | 449.339 RON | -260.306 RON | 2 |
| 2020 | 299.515 RON | -36.328 RON | 675.786 RON | — | 446.418 RON | -229.368 RON | 3 |
| 2019 | 288.926 RON | -39.381 RON | 615.283 RON | — | 422.242 RON | -193.041 RON | 2 |
| 2018 | 215.853 RON | -28.359 RON | 578.925 RON | — | 425.265 RON | -153.660 RON | 3 |
| 2017 | 201.750 RON | -39.461 RON | 525.940 RON | — | 400.639 RON | -125.301 RON | 2 |
| 2016 | 171.100 RON | -27.276 RON | 454.134 RON | 187 RON | 368.107 RON | -85.840 RON | 3 |
| 2015 | 117.475 RON | -27.331 RON | 440.366 RON | 1.218 RON | 348.084 RON | -91.064 RON | 3 |
| 2014 | 149.351 RON | -10.223 RON | 393.507 RON | 2.343 RON | 327.432 RON | -63.732 RON | 3 |
| 2013 | 135.655 RON | -6.070 RON | 317.932 RON | 3.469 RON | 260.954 RON | -53.509 RON | 2 |
| 2012 | 114.555 RON | -1.910 RON | 238.635 RON | — | 191.196 RON | -47.439 RON | 2 |
| 2011 | 115.474 RON | -6.452 RON | 212.431 RON | — | 166.902 RON | -45.529 RON | 2 |
| 2010 | 101.115 RON | -10.435 RON | 165.413 RON | — | 126.314 RON | -39.099 RON | 2 |
| 2009 | 140.765 RON | -9.084 RON | 115.147 RON | 211 RON | 86.272 RON | -28.664 RON | 3 |
| 2008 | 182.146 RON | -4.910 RON | 67.228 RON | 575 RON | 47.073 RON | -19.580 RON | 3 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 196.256 RON | 266.602 RON | 254.853 RON | 299.515 RON | 288.926 RON | 215.853 RON | 201.750 RON | 171.100 RON | 117.475 RON | 149.351 RON | 135.655 RON | 114.555 RON | 115.474 RON | 101.115 RON | 140.765 RON | 182.146 RON |
| Venituri totale | 196.256 RON | 266.602 RON | 254.853 RON | 299.515 RON | 288.926 RON | 215.853 RON | 201.750 RON | 171.100 RON | 117.475 RON | 149.351 RON | 135.655 RON | 114.555 RON | 115.474 RON | 101.115 RON | 140.765 RON | 182.146 RON |
| Cheltuieli totale | 238.043 RON | 273.108 RON | 285.134 RON | 333.078 RON | 325.418 RON | 242.053 RON | 239.193 RON | 196.665 RON | 141.282 RON | 155.094 RON | 137.992 RON | 116.465 RON | 121.926 RON | 108.325 RON | 145.203 RON | 182.503 RON |
| Pierdere bruta | 41.787 RON | 6.506 RON | 30.281 RON | 33.563 RON | 36.492 RON | 26.200 RON | 37.443 RON | 25.565 RON | — | 5.743 RON | 2.337 RON | 1.910 RON | 6.452 RON | 7.210 RON | 4.438 RON | 357 RON |
| Pierdere neta | 43.749 RON | 9.172 RON | 30.938 RON | 36.328 RON | 39.381 RON | 28.359 RON | 39.461 RON | 27.276 RON | 27.331 RON | 10.223 RON | 6.070 RON | 1.910 RON | 6.452 RON | 10.435 RON | 9.084 RON | 4.910 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | 187 RON | 1.218 RON | 2.343 RON | 3.469 RON | — | — | — | 211 RON | 575 RON |
| Active circulante | 420.528 RON | 443.336 RON | 449.339 RON | 446.418 RON | 422.242 RON | 425.265 RON | 400.639 RON | 368.107 RON | 348.084 RON | 327.432 RON | 260.954 RON | 191.196 RON | 166.902 RON | 126.314 RON | 86.272 RON | 47.073 RON |
| Stocuri | 417.159 RON | 438.779 RON | 447.921 RON | 443.624 RON | 419.211 RON | 418.148 RON | 399.734 RON | 367.079 RON | 344.286 RON | 326.681 RON | 259.327 RON | 190.754 RON | 166.590 RON | 125.634 RON | 85.085 RON | 46.315 RON |
| Creante | 1.508 RON | 1.029 RON | 1.028 RON | 992 RON | 852 RON | 852 RON | 545 RON | 545 RON | 602 RON | 83 RON | 98 RON | 117 RON | 127 RON | 110 RON | 31 RON | 145 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.861 RON | 3.528 RON | 390 RON | 1.802 RON | 2.179 RON | 6.265 RON | 360 RON | 483 RON | 3.196 RON | 668 RON | 1.529 RON | 325 RON | 185 RON | 570 RON | 1.156 RON | 613 RON |
| Datorii totale | 754.917 RON | 733.976 RON | 709.645 RON | 675.786 RON | 615.283 RON | 578.925 RON | 525.940 RON | 454.134 RON | 440.366 RON | 393.507 RON | 317.932 RON | 238.635 RON | 212.431 RON | 165.413 RON | 115.147 RON | 67.228 RON |
| Capitaluri proprii | -334.389 RON | -290.640 RON | -260.306 RON | -229.368 RON | -193.041 RON | -153.660 RON | -125.301 RON | -85.840 RON | -91.064 RON | -63.732 RON | -53.509 RON | -47.439 RON | -45.529 RON | -39.099 RON | -28.664 RON | -19.580 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.