ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sat Cornu de Jos
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 230.599 RON | 3.176 RON | 242.169 RON | 39.943 RON | 40.138 RON | -162.088 RON | 0 |
| 2024 | 222.572 RON | -879 RON | 242.695 RON | 41.931 RON | 35.500 RON | -165.264 RON | — |
| 2023 | 222.588 RON | 7.047 RON | 244.316 RON | 43.919 RON | 36.012 RON | -164.385 RON | — |
| 2022 | 216.714 RON | -31.480 RON | 246.319 RON | 45.907 RON | 28.980 RON | -171.432 RON | — |
| 2021 | 185.903 RON | -24.590 RON | 266.281 RON | 47.894 RON | 78.435 RON | -139.952 RON | — |
| 2020 | 146.860 RON | 2.384 RON | 243.498 RON | 49.882 RON | 78.254 RON | -115.362 RON | — |
| 2018 | 74.325 RON | -1.361 RON | 210.421 RON | 53.858 RON | 43.206 RON | -113.357 RON | 1 |
| 2017 | 100.748 RON | -44.229 RON | 209.888 RON | 55.845 RON | 42.047 RON | -111.996 RON | 1 |
| 2016 | 246.046 RON | -41.841 RON | 162.351 RON | 57.888 RON | 36.696 RON | -67.767 RON | 1 |
| 2015 | 319.861 RON | -107.691 RON | 222.097 RON | 82.104 RON | 114.067 RON | -25.926 RON | 2 |
| 2014 | 440.311 RON | -97.927 RON | 314.861 RON | 106.925 RON | 289.702 RON | 81.766 RON | 3 |
| 2013 | 973.447 RON | -65.695 RON | 263.849 RON | 137.995 RON | 306.438 RON | 180.584 RON | 5 |
| 2012 | 1.924.204 RON | 24.013 RON | 312.929 RON | 172.702 RON | 386.506 RON | 246.279 RON | 10 |
| 2011 | 2.033.943 RON | 34.444 RON | 306.792 RON | 203.003 RON | 323.224 RON | 222.266 RON | — |
| 2010 | 2.255.354 RON | -2.749 RON | 309.650 RON | 238.300 RON | 254.106 RON | 193.180 RON | 9 |
| 2009 | 2.654.136 RON | 80.348 RON | 222.222 RON | 195.363 RON | 217.156 RON | 215.930 RON | 10 |
| 2008 | 2.100.946 RON | 80.507 RON | 231.032 RON | 181.868 RON | 173.302 RON | 146.322 RON | 7 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 230.599 RON | 222.572 RON | 222.588 RON | 216.714 RON | 185.903 RON | 146.860 RON | 74.325 RON | 100.748 RON | 246.046 RON | 319.861 RON | 440.311 RON | 973.447 RON | 1.924.204 RON | 2.033.943 RON | 2.255.354 RON | 2.654.136 RON | 2.100.946 RON |
| Venituri totale | 230.599 RON | 222.572 RON | 222.588 RON | 216.714 RON | 185.903 RON | 146.860 RON | 74.325 RON | 131.840 RON | 246.046 RON | 320.103 RON | 453.931 RON | 991.268 RON | 1.946.523 RON | 2.060.439 RON | 2.278.748 RON | 2.666.070 RON | 2.105.235 RON |
| Cheltuieli totale | 226.445 RON | 223.107 RON | 212.730 RON | 241.693 RON | 204.916 RON | 140.199 RON | 73.457 RON | 172.113 RON | 280.561 RON | 427.794 RON | 551.858 RON | 1.056.963 RON | 1.917.318 RON | 2.020.447 RON | 2.275.047 RON | 2.568.434 RON | 2.008.889 RON |
| Profit brut | 4.154 RON | 0 RON | 9.858 RON | 0 RON | 0 RON | 6.661 RON | 868 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.205 RON | 39.992 RON | 3.701 RON | 97.636 RON | 96.346 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 535 RON | 0 RON | 24.979 RON | 19.013 RON | 0 RON | 0 RON | 40.273 RON | 34.515 RON | — | 97.927 RON | 65.695 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 3.176 RON | 0 RON | 7.047 RON | 0 RON | 0 RON | 2.384 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.013 RON | 34.444 RON | — | 80.348 RON | 80.507 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 879 RON | 0 RON | 31.480 RON | 24.590 RON | 0 RON | 1.361 RON | 44.229 RON | 41.841 RON | 107.691 RON | 97.927 RON | 65.695 RON | 0 RON | 0 RON | 2.749 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 39.943 RON | 41.931 RON | 43.919 RON | 45.907 RON | 47.894 RON | 49.882 RON | 53.858 RON | 55.845 RON | 57.888 RON | 82.104 RON | 106.925 RON | 137.995 RON | 172.702 RON | 203.003 RON | 238.300 RON | 195.363 RON | 181.868 RON |
| Active circulante | 40.138 RON | 35.500 RON | 36.012 RON | 28.980 RON | 78.435 RON | 78.254 RON | 43.206 RON | 42.047 RON | 36.696 RON | 114.067 RON | 289.702 RON | 306.438 RON | 386.506 RON | 323.224 RON | 254.106 RON | 217.156 RON | 173.302 RON |
| Stocuri | 12.582 RON | 19.204 RON | 19.741 RON | 21.220 RON | 46.979 RON | 59.443 RON | 26.278 RON | 41.811 RON | 20.743 RON | 47.265 RON | 259.729 RON | 276.582 RON | 201.388 RON | 223.092 RON | 211.960 RON | 122.123 RON | 63.096 RON |
| Creante | 9.802 RON | 13.611 RON | 11.994 RON | 6.921 RON | 13.714 RON | 7.211 RON | 3.050 RON | — | 14.536 RON | 66.288 RON | 29.655 RON | 11.647 RON | 4.598 RON | 10.018 RON | 6.298 RON | 9.310 RON | 7.561 RON |
| Casa si conturi la banci | 17.754 RON | 2.685 RON | 4.277 RON | 839 RON | 17.742 RON | 11.600 RON | 13.878 RON | 236 RON | 1.417 RON | 514 RON | 318 RON | 18.209 RON | 180.520 RON | 90.114 RON | 35.848 RON | 85.723 RON | 102.645 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.831 RON | 10.424 RON | 25.633 RON | 22.184 RON |
| Datorii totale | 242.169 RON | 242.695 RON | 244.316 RON | 246.319 RON | 266.281 RON | 243.498 RON | 210.421 RON | 209.888 RON | 162.351 RON | 222.097 RON | 314.861 RON | 263.849 RON | 312.929 RON | 306.792 RON | 309.650 RON | 222.222 RON | 231.032 RON |
| Capitaluri proprii | -162.088 RON | -165.264 RON | -164.385 RON | -171.432 RON | -139.952 RON | -115.362 RON | -113.357 RON | -111.996 RON | -67.767 RON | -25.926 RON | 81.766 RON | 180.584 RON | 246.279 RON | 222.266 RON | 193.180 RON | 215.930 RON | 146.322 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | — | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | 10 | — | 9 | 10 | 7 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 7.551 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 7.552 lei.
Achizitii directe
1 contract
7.551 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 04:34).