ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.972.084 RON | 345.121 RON | 740.420 RON | 383.480 RON | 1.166.174 RON | 809.234 RON | 3 |
| 2024 | 1.708.001 RON | 810.672 RON | 234.302 RON | 405.729 RON | 1.570.465 RON | 1.741.892 RON | 5 |
| 2023 | 2.082.297 RON | 757.910 RON | 235.302 RON | 505.524 RON | 1.095.780 RON | 1.366.002 RON | 4 |
| 2022 | 1.364.745 RON | 287.690 RON | 242.118 RON | 641.037 RON | 807.001 RON | 1.205.920 RON | 7 |
| 2021 | 2.005.539 RON | 397.504 RON | 102.317 RON | 731.639 RON | 1.552.065 RON | 2.181.387 RON | 8 |
| 2020 | 2.269.835 RON | 824.616 RON | 121.325 RON | 763.150 RON | 1.352.583 RON | 1.994.408 RON | 10 |
| 2019 | 1.978.960 RON | 33.898 RON | 405.212 RON | 638.538 RON | 936.466 RON | 1.169.792 RON | 18 |
| 2018 | 1.489.433 RON | 85.668 RON | 300.954 RON | 669.460 RON | 767.388 RON | 1.135.894 RON | 22 |
| 2017 | 1.868.701 RON | 282.869 RON | 405.607 RON | 551.648 RON | 904.185 RON | 1.050.226 RON | 19 |
| 2016 | 1.594.903 RON | 176.930 RON | 578.937 RON | 573.799 RON | 773.395 RON | 768.257 RON | 16 |
| 2015 | 1.250.957 RON | 145.172 RON | 391.563 RON | 574.756 RON | 408.133 RON | 591.326 RON | 14 |
| 2014 | 912.533 RON | -180.749 RON | 235.071 RON | 458.108 RON | 223.117 RON | 446.154 RON | 15 |
| 2013 | 988.705 RON | 139.246 RON | 333.436 RON | 488.068 RON | 471.906 RON | 626.538 RON | 23 |
| 2012 | 763.567 RON | 61.497 RON | 237.300 RON | 457.171 RON | 283.805 RON | 503.676 RON | 16 |
| 2011 | 506.755 RON | -104.181 RON | 224.704 RON | 377.595 RON | 287.551 RON | 440.442 RON | 11 |
| 2010 | 412.986 RON | -134.619 RON | 165.029 RON | 444.485 RON | 246.685 RON | 526.141 RON | 8 |
| 2009 | 715.566 RON | -43.979 RON | 83.163 RON | 519.434 RON | 216.703 RON | 652.974 RON | 11 |
| 2008 | 1.072.703 RON | 270.189 RON | 143.037 RON | 566.604 RON | 285.058 RON | 708.625 RON | 14 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.972.084 RON | 1.708.001 RON | 2.082.297 RON | 1.364.745 RON | 2.005.539 RON | 2.269.835 RON | 1.978.960 RON | 1.489.433 RON | 1.868.701 RON | 1.594.903 RON | 1.250.957 RON | 912.533 RON | 988.705 RON | 763.567 RON | 506.755 RON | 412.986 RON | 715.566 RON | 1.072.703 RON |
| Venituri totale | 2.989.206 RON | 1.709.063 RON | 2.123.024 RON | 1.386.439 RON | 2.057.567 RON | 2.273.487 RON | 2.030.386 RON | 1.515.926 RON | 1.881.898 RON | 1.602.049 RON | 1.268.480 RON | 916.479 RON | 1.021.832 RON | 792.546 RON | 521.799 RON | 457.782 RON | 717.795 RON | 1.121.329 RON |
| Cheltuieli totale | 2.618.818 RON | 848.144 RON | 1.344.696 RON | 1.085.523 RON | 1.643.655 RON | 1.428.010 RON | 1.976.333 RON | 1.415.814 RON | 1.580.584 RON | 1.391.646 RON | 1.092.463 RON | 1.097.228 RON | 856.514 RON | 712.997 RON | 625.980 RON | 585.952 RON | 754.315 RON | 786.575 RON |
| Profit brut | 370.388 RON | 860.919 RON | 778.328 RON | 300.916 RON | 413.912 RON | 845.477 RON | 54.053 RON | 100.112 RON | 301.314 RON | 210.403 RON | 176.017 RON | 0 RON | 165.318 RON | 79.549 RON | 0 RON | — | — | 334.754 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 180.749 RON | 0 RON | 0 RON | 104.181 RON | 128.170 RON | 36.520 RON | — |
| Profit net | 345.121 RON | 810.672 RON | 757.910 RON | 287.690 RON | 397.504 RON | 824.616 RON | 33.898 RON | 85.668 RON | 282.869 RON | 176.930 RON | 145.172 RON | 0 RON | 139.246 RON | 61.497 RON | 0 RON | — | — | 270.189 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 180.749 RON | 0 RON | 0 RON | 104.181 RON | 134.619 RON | 43.979 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 383.480 RON | 405.729 RON | 505.524 RON | 641.037 RON | 731.639 RON | 763.150 RON | 638.538 RON | 669.460 RON | 551.648 RON | 573.799 RON | 574.756 RON | 458.108 RON | 488.068 RON | 457.171 RON | 377.595 RON | 444.485 RON | 519.434 RON | 566.604 RON |
| Active circulante | 1.166.174 RON | 1.570.465 RON | 1.095.780 RON | 807.001 RON | 1.552.065 RON | 1.352.583 RON | 936.466 RON | 767.388 RON | 904.185 RON | 773.395 RON | 408.133 RON | 223.117 RON | 471.906 RON | 283.805 RON | 287.551 RON | 246.685 RON | 216.703 RON | 285.058 RON |
| Stocuri | 1.381 RON | 290.047 RON | 7.731 RON | 21.291 RON | 22.569 RON | 15.746 RON | 13.424 RON | 12.718 RON | 12.718 RON | 7.224 RON | 31.263 RON | 6.636 RON | 19.226 RON | 7.018 RON | 7.018 RON | — | 10.846 RON | 8.218 RON |
| Creante | 378.210 RON | 434.308 RON | 439.909 RON | 532.075 RON | 483.933 RON | 317.093 RON | 346.879 RON | 331.483 RON | 775.844 RON | 748.682 RON | 285.913 RON | 164.405 RON | 340.959 RON | 162.654 RON | 144.192 RON | 163.971 RON | 85.693 RON | 183.006 RON |
| Casa si conturi la banci | 786.583 RON | 846.110 RON | 648.140 RON | 253.635 RON | 1.045.563 RON | 1.019.744 RON | 576.163 RON | 423.187 RON | 115.623 RON | 17.489 RON | 90.957 RON | 52.076 RON | 111.721 RON | 114.133 RON | 136.341 RON | 82.714 RON | 120.164 RON | 93.834 RON |
| Datorii totale | 740.420 RON | 234.302 RON | 235.302 RON | 242.118 RON | 102.317 RON | 121.325 RON | 405.212 RON | 300.954 RON | 405.607 RON | 578.937 RON | 391.563 RON | 235.071 RON | 333.436 RON | 237.300 RON | 224.704 RON | 165.029 RON | 83.163 RON | 143.037 RON |
| Capitaluri proprii | 809.234 RON | 1.741.892 RON | 1.366.002 RON | 1.205.920 RON | 2.181.387 RON | 1.994.408 RON | 1.169.792 RON | 1.135.894 RON | 1.050.226 RON | 768.257 RON | 591.326 RON | 446.154 RON | 626.538 RON | 503.676 RON | 440.442 RON | 526.141 RON | 652.974 RON | 708.625 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 5 | 4 | 7 | 8 | 10 | 18 | 22 | 19 | 16 | 14 | 15 | 23 | 16 | 11 | 8 | 11 | 14 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 25.117 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 25.118 lei.
Achizitii directe
1 contract
25.117 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:15).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
DRUPO GRUP SRLCUI 15131985 | 5 | ofertant · l-a avut subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
| 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ | |
A.F. CONSULTING SRLCUI 12972517 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
MTA STRUCTURAL ENGINEERS SRLCUI 35141924 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
MCG SMART PROJECT S.R.L.CUI 39292431 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
KAZINST GRUP SRLCUI 26849469 | 5 | co-subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
GAZINSTAL ENERGY SRLCUI 28103812 | 4 | co-subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
AD MEP ENGINEERING SRLCUI 36628570 | 3 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
LEX PROTECT BUZĂU SRLCUI 4595335 | 3 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
| 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 14 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.