ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sat Mesteacăn, comuna Valea Chioarului
comuna Valea Chioarului
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În baza art. 318 alin. 15 Cod de procedură penală, admite cererea formulată de Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare şi confirmă soluţia de renunţare la urmărire penală dispusă prin Ordonanţa nr. 1559/197/P/2024 din data de 03.03.2025, privind pe suspecta SC MERLASANA SRL, , pentru săvârşirea infracţiunilor de furt, prev. de art. 228 alin. 1 ?i 3 C.pen. şi folosirea de instala?ii clandestine pentru racordarea directă la re?ea sau pentru ocolirea sistemelor de măsurare, prev. de art. 92 alin. 2 din Legea nr. 12/2012, cu aplicarea art. 38 alin. 2 C.pen.. În baza art. 275 alin. 3 Cod de procedură penală, cheltuielile judiciare avansate de stat rămân în sarcina acestuia. Definitivă. Pronunţată în şedinţa camerei de consiliu, azi, 23.04.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 913.639 RON | -134.519 RON | 449.661 RON | 231.823 RON | 328.662 RON | 110.824 RON | 12 |
| 2024 | 1.138.360 RON | 4.178 RON | 454.641 RON | 293.528 RON | 402.392 RON | 245.344 RON | 13 |
| 2023 | 996.866 RON | 9.487 RON | 358.714 RON | 283.185 RON | 316.695 RON | 241.166 RON | 13 |
| 2022 | 875.500 RON | 759 RON | 412.124 RON | 335.049 RON | 308.754 RON | 231.679 RON | 12 |
| 2021 | 466.281 RON | 15.294 RON | 666.532 RON | 279.953 RON | 617.499 RON | 230.920 RON | 13 |
| 2020 | 562.336 RON | -46.509 RON | 714.195 RON | 552.459 RON | 330.853 RON | 169.117 RON | 8 |
| 2019 | 909.090 RON | -103.598 RON | 878.002 RON | 614.848 RON | 375.181 RON | 112.027 RON | 21 |
| 2018 | 627.232 RON | -141.553 RON | 601.954 RON | 504.333 RON | 313.247 RON | 215.626 RON | 20 |
| 2017 | 580.241 RON | -53.754 RON | 379.872 RON | 458.038 RON | 279.012 RON | 357.178 RON | 19 |
| 2016 | 548.417 RON | 1.520 RON | 336.953 RON | 485.660 RON | 262.226 RON | 410.933 RON | 13 |
| 2015 | 480.432 RON | 1.023 RON | 366.324 RON | 499.632 RON | 275.885 RON | 409.193 RON | 13 |
| 2014 | 386.724 RON | -45.397 RON | 443.514 RON | 589.635 RON | 262.049 RON | 408.170 RON | 13 |
| 2013 | 290.080 RON | -49.833 RON | 577.871 RON | 723.924 RON | 307.514 RON | 453.567 RON | 10 |
| 2012 | 360.398 RON | -3.501 RON | 527.386 RON | 878.636 RON | 303.893 RON | 655.143 RON | 8 |
| 2011 | 350.755 RON | 1.067 RON | 1.253.768 RON | 911.632 RON | 300.781 RON | -41.355 RON | 12 |
| 2010 | 315.829 RON | -67.225 RON | 942.471 RON | 673.297 RON | 226.752 RON | -42.422 RON | 9 |
| 2009 | 443.826 RON | -10.201 RON | 654.789 RON | 538.916 RON | 143.971 RON | 28.098 RON | 8 |
| 2008 | 464.741 RON | 1.289 RON | 439.034 RON | 357.618 RON | 119.715 RON | 38.299 RON | 14 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 913.639 RON | 1.138.360 RON | 996.866 RON | 875.500 RON | 466.281 RON | 562.336 RON | 909.090 RON | 627.232 RON | 580.241 RON | 548.417 RON | 480.432 RON | 386.724 RON | 290.080 RON | 360.398 RON | 350.755 RON | 315.829 RON | 443.826 RON | 464.741 RON |
| Venituri totale | 913.641 RON | 1.138.660 RON | 1.011.866 RON | 875.500 RON | 870.387 RON | 612.790 RON | 932.366 RON | 658.795 RON | 585.641 RON | 557.571 RON | 481.260 RON | 483.498 RON | 290.097 RON | 360.410 RON | 352.530 RON | 343.271 RON | 443.826 RON | 468.100 RON |
| Cheltuieli totale | 1.022.468 RON | 1.102.456 RON | 992.260 RON | 863.087 RON | 849.328 RON | 653.171 RON | 1.026.640 RON | 793.760 RON | 622.985 RON | 555.793 RON | 480.001 RON | 528.895 RON | 339.930 RON | 363.911 RON | 351.463 RON | 404.046 RON | 451.160 RON | 466.566 RON |
| Profit brut | 0 RON | 36.204 RON | 19.606 RON | 12.413 RON | 21.059 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.778 RON | 1.259 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.067 RON | — | — | 1.534 RON |
| Pierdere bruta | 108.827 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.381 RON | 94.274 RON | 134.965 RON | 37.344 RON | 0 RON | 0 RON | 45.397 RON | 49.833 RON | 3.501 RON | 0 RON | 60.775 RON | 7.334 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 4.178 RON | 9.487 RON | 759 RON | 15.294 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.520 RON | 1.023 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.067 RON | — | — | 1.289 RON |
| Pierdere neta | 134.519 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 46.509 RON | 103.598 RON | 141.553 RON | 53.754 RON | 0 RON | 0 RON | 45.397 RON | 49.833 RON | 3.501 RON | 0 RON | 67.225 RON | 10.201 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 231.823 RON | 293.528 RON | 283.185 RON | 335.049 RON | 279.953 RON | 552.459 RON | 614.848 RON | 504.333 RON | 458.038 RON | 485.660 RON | 499.632 RON | 589.635 RON | 723.924 RON | 878.636 RON | 911.632 RON | 673.297 RON | 538.916 RON | 357.618 RON |
| Active circulante | 328.662 RON | 402.392 RON | 316.695 RON | 308.754 RON | 617.499 RON | 330.853 RON | 375.181 RON | 313.247 RON | 279.012 RON | 262.226 RON | 275.885 RON | 262.049 RON | 307.514 RON | 303.893 RON | 300.781 RON | 226.752 RON | 143.971 RON | 119.715 RON |
| Stocuri | 131.210 RON | 176.728 RON | 278.367 RON | 235.533 RON | 183.365 RON | 246.733 RON | 262.088 RON | 252.912 RON | 237.929 RON | 241.066 RON | 253.907 RON | 217.262 RON | 222.357 RON | 223.891 RON | 180.307 RON | 154.336 RON | 111.961 RON | 102.755 RON |
| Creante | 175.412 RON | 188.306 RON | 24.024 RON | 70.344 RON | 400.507 RON | 62.104 RON | 42.598 RON | 31.848 RON | 8.052 RON | 18.622 RON | 19.143 RON | 38.514 RON | 85.106 RON | 66.962 RON | 113.453 RON | 70.243 RON | 31.643 RON | 15.849 RON |
| Casa si conturi la banci | 22.040 RON | 37.358 RON | 14.304 RON | 2.877 RON | 33.627 RON | 22.016 RON | 70.495 RON | 28.487 RON | 33.031 RON | 2.538 RON | 2.835 RON | 6.273 RON | 51 RON | 13.040 RON | 7.021 RON | 2.173 RON | 367 RON | 1.111 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 4.065 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 449.661 RON | 454.641 RON | 358.714 RON | 412.124 RON | 666.532 RON | 714.195 RON | 878.002 RON | 601.954 RON | 379.872 RON | 336.953 RON | 366.324 RON | 443.514 RON | 577.871 RON | 527.386 RON | 1.253.768 RON | 942.471 RON | 654.789 RON | 439.034 RON |
| Capitaluri proprii | 110.824 RON | 245.344 RON | 241.166 RON | 231.679 RON | 230.920 RON | 169.117 RON | 112.027 RON | 215.626 RON | 357.178 RON | 410.933 RON | 409.193 RON | 408.170 RON | 453.567 RON | 655.143 RON | -41.355 RON | -42.422 RON | 28.098 RON | 38.299 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | 13 | 13 | 12 | 13 | 8 | 21 | 20 | 19 | 13 | 13 | 13 | 10 | 8 | 12 | 9 | 8 | 14 |