ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
comuna Broșteni
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Amana judecarea cauzei si acorda termen de judecata la data de 25.11.2026 ora 11.00 pentru a se introduce si cita in cauza cele doua societati . Pronuntata in sedinta publica azi 24.06.2026, la Judecatoria Motru
Amana judecarea cauzei si acorda termen de judecata la data de 24.11.2026, ora 11:00. pentru a se reveni cu adresa la Primaria Catunele .Pronuntata in sedinta publica azi 22.04.2026, la Judecatoria Motru
Amana judecarea cauzei si acorda termen de judecata la data de 22.04.2026 ora 11.00 pentru administrare de probe. Pronuntata in sedinta publica azi 04.02.2026, la Judecatoria Motru
Admite cererea de abţinere formulată de domnul judecător Aldulescu ?tefan din cadrul Judecătoriei Motru, pre?edintele completului cu indicativul 1, în solu?ionarea dosarului nr.909/263/2021*. Men?ine actele îndeplinite în cauză. Dispune înaintarea prezentului dosar către Compartimentul Registratură, spre repartizare aleatorie, cu blocarea completului C1, conform Regulamentului de ordine interioară al instanţelor judecătoreşti. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor, prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 23.10.2025.
Respinge cererea de emitere a ordonanţei de plată, ca rămasă fără obiect. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se depune la Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 06.02.2026.
În baza Hotărârii nr. 3/27.08.2025, a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Sectorului 2 Bucureşti, dispune suspendarea soluţionării prezentei cauze.
Respinge cererea petentei SCPEJ Albu Ionu?-Elian ?i Mu?at Marina, prin executor judecătoresc Mu?at Marian, cu sediul în Craiova, strada Ion Maiorescu, nr.3, bl.2-4, parter, jude?ul Dolj, în contradictoriu cu debitorul urmărit Ceuranu Constantin, şi terţul poprit KAUFOF COM, ca rămasă fără obiect. Respinge cererea de obligare a ter?ului poprit la plata unei amenzi judiciare, ca neîntemeiată. Obligă terţul poprit KAUFOF COM la plata către petentă a sumei de 20 de lei cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Motru. Pronunţată azi, 30.01.2025, la sediul Judecătoriei Motru, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.972.313 RON | 12.281 RON | 7.163.093 RON | 3.221.696 RON | 8.720.674 RON | 4.779.277 RON | 26 |
| 2024 | 8.469.309 RON | 49.121 RON | 5.899.251 RON | 2.785.667 RON | 7.906.857 RON | 4.793.273 RON | 25 |
| 2023 | 4.854.604 RON | 4.872 RON | 2.823.854 RON | 3.789.865 RON | 4.822.141 RON | 5.788.152 RON | 20 |
| 2022 | 7.487.142 RON | 1.009.424 RON | 2.069.835 RON | 4.464.516 RON | 4.530.717 RON | 6.925.398 RON | 36 |
| 2020 | 2.241.218 RON | 11.294 RON | 1.113.697 RON | 3.258.233 RON | 5.808.273 RON | 7.952.809 RON | 25 |
| 2019 | 5.691.388 RON | -1.318.112 RON | 1.365.714 RON | 3.012.430 RON | 6.540.681 RON | 8.187.397 RON | 24 |
| 2018 | 2.459.843 RON | 91.257 RON | 6.307.768 RON | 2.640.165 RON | 14.673.112 RON | 11.005.509 RON | 19 |
| 2017 | 3.536.760 RON | 450.720 RON | 6.404.311 RON | 2.571.648 RON | 14.792.048 RON | 10.959.385 RON | 32 |
| 2016 | 4.818.943 RON | 610.067 RON | 6.751.596 RON | 3.026.137 RON | 14.325.392 RON | 10.599.933 RON | 36 |
| 2015 | 6.147.229 RON | -84.172 RON | 6.292.829 RON | 3.337.472 RON | 12.945.222 RON | 9.989.865 RON | 50 |
| 2014 | 2.609.207 RON | 81.008 RON | 5.090.489 RON | 3.801.682 RON | 11.300.389 RON | 10.011.582 RON | 63 |
| 2013 | 8.294.517 RON | 24.995 RON | 4.561.394 RON | 4.811.951 RON | 10.535.017 RON | 10.785.574 RON | 44 |
| 2012 | 16.679.656 RON | 5.089.010 RON | 7.411.325 RON | 4.130.032 RON | 14.141.872 RON | 10.860.579 RON | 44 |
| 2011 | 13.084.724 RON | 4.331.777 RON | 6.718.764 RON | 2.575.103 RON | 11.893.715 RON | 7.771.569 RON | 20 |
| 2010 | 6.741.882 RON | 1.792.220 RON | 2.828.774 RON | 2.604.778 RON | 4.516.620 RON | 4.314.139 RON | 19 |
| 2009 | 5.493.690 RON | 2.147.245 RON | 2.207.970 RON | 1.607.679 RON | 4.306.453 RON | 3.727.677 RON | 7 |
| 2008 | 2.161.973 RON | 122.453 RON | 2.148.460 RON | 1.212.560 RON | 2.526.663 RON | 1.612.278 RON | 18 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 13.972.313 RON | 8.469.309 RON | 4.854.604 RON | 7.487.142 RON | 2.241.218 RON | 5.691.388 RON | 2.459.843 RON | 3.536.760 RON | 4.818.943 RON | 6.147.229 RON | 2.609.207 RON | 8.294.517 RON | 16.679.656 RON | 13.084.724 RON | 6.741.882 RON | 5.493.690 RON | 2.161.973 RON |
| Venituri totale | 13.769.187 RON | 12.297.609 RON | 5.692.882 RON | 8.918.602 RON | 2.422.266 RON | 10.768.804 RON | 2.579.802 RON | 4.360.168 RON | 4.802.504 RON | 5.325.452 RON | 4.294.585 RON | 8.739.187 RON | 16.822.953 RON | 13.299.738 RON | 6.762.813 RON | 5.326.167 RON | 2.274.665 RON |
| Cheltuieli totale | 13.746.116 RON | 12.184.461 RON | 5.660.923 RON | 7.505.826 RON | 2.397.493 RON | 11.950.781 RON | 2.462.669 RON | 3.817.762 RON | 4.036.757 RON | 5.409.624 RON | 4.213.577 RON | 8.699.828 RON | 10.707.988 RON | 8.112.883 RON | 4.622.541 RON | 2.754.474 RON | 2.112.327 RON |
| Profit brut | 23.071 RON | 113.148 RON | 31.959 RON | 1.412.776 RON | 24.773 RON | 0 RON | 117.133 RON | 542.406 RON | 765.747 RON | 0 RON | 81.008 RON | 39.359 RON | 6.114.965 RON | 5.186.855 RON | 2.140.272 RON | 2.571.693 RON | 162.338 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.181.977 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 84.172 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 12.281 RON | 49.121 RON | 4.872 RON | 1.009.424 RON | 11.294 RON | 0 RON | 91.257 RON | 450.720 RON | 610.067 RON | 0 RON | 81.008 RON | 24.995 RON | 5.089.010 RON | 4.331.777 RON | 1.792.220 RON | 2.147.245 RON | 122.453 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.318.112 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 84.172 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 3.221.696 RON | 2.785.667 RON | 3.789.865 RON | 4.464.516 RON | 3.258.233 RON | 3.012.430 RON | 2.640.165 RON | 2.571.648 RON | 3.026.137 RON | 3.337.472 RON | 3.801.682 RON | 4.811.951 RON | 4.130.032 RON | 2.575.103 RON | 2.604.778 RON | 1.607.679 RON | 1.212.560 RON |
| Active circulante | 8.720.674 RON | 7.906.857 RON | 4.822.141 RON | 4.530.717 RON | 5.808.273 RON | 6.540.681 RON | 14.673.112 RON | 14.792.048 RON | 14.325.392 RON | 12.945.222 RON | 11.300.389 RON | 10.535.017 RON | 14.141.872 RON | 11.893.715 RON | 4.516.620 RON | 4.306.453 RON | 2.526.663 RON |
| Stocuri | 3.408.646 RON | 3.416.669 RON | 500.061 RON | 728.205 RON | 788.796 RON | 403.795 RON | 329.410 RON | 327.686 RON | 157.603 RON | 428.364 RON | 1.189.377 RON | 338.842 RON | 393.779 RON | 203.789 RON | 86.142 RON | 38.897 RON | 199.648 RON |
| Creante | 5.273.405 RON | 4.481.245 RON | 4.291.565 RON | 2.631.082 RON | 4.780.356 RON | 5.948.710 RON | 14.063.253 RON | 14.051.038 RON | 13.755.788 RON | 12.177.825 RON | 10.047.639 RON | 9.930.814 RON | 13.459.778 RON | 10.774.549 RON | 3.407.417 RON | 3.920.289 RON | 2.098.695 RON |
| Casa si conturi la banci | 38.623 RON | 8.943 RON | 30.515 RON | 1.171.430 RON | 239.121 RON | 188.176 RON | 280.449 RON | 413.324 RON | 412.001 RON | 339.033 RON | 63.373 RON | 265.361 RON | 288.315 RON | 915.377 RON | 1.023.061 RON | 347.267 RON | 228.320 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 21.515 RON | 21.515 RON | 21.515 RON | 21.515 RON |
| Datorii totale | 7.163.093 RON | 5.899.251 RON | 2.823.854 RON | 2.069.835 RON | 1.113.697 RON | 1.365.714 RON | 6.307.768 RON | 6.404.311 RON | 6.751.596 RON | 6.292.829 RON | 5.090.489 RON | 4.561.394 RON | 7.411.325 RON | 6.718.764 RON | 2.828.774 RON | 2.207.970 RON | 2.148.460 RON |
| Capitaluri proprii | 4.779.277 RON | 4.793.273 RON | 5.788.152 RON | 6.925.398 RON | 7.952.809 RON | 8.187.397 RON | 11.005.509 RON | 10.959.385 RON | 10.599.933 RON | 9.989.865 RON | 10.011.582 RON | 10.785.574 RON | 10.860.579 RON | 7.771.569 RON | 4.314.139 RON | 3.727.677 RON | 1.612.278 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON |
| Nr. mediu salariati | 26 | 25 | 20 | 36 | 25 | 24 | 19 | 32 | 36 | 50 | 63 | 44 | 44 | 20 | 19 | 7 | 18 |
5 contracte atribuite, in valoare de 24.752 lei
Valoarea insumeaza achizitiile directe si pe cele offline. Licitatiile publice intra la numar, dar nu la valoare: plafonul unui acord-cadru nu e bani incasati.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 3 lei.
Achizitii directe
3 contracte
0 lei
Licitatii publice
1 contract
valoare nepublicata
Achizitii offline
1 contract
24.752 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 16:14).