ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.989.760 RON | -146.447 RON | 909.464 RON | 232.667 RON | 1.855.106 RON | 1.178.309 RON | 17 |
| 2024 | 2.132.403 RON | -130.322 RON | 350.758 RON | 113.394 RON | 1.481.944 RON | 1.244.580 RON | 20 |
| 2023 | 2.322.113 RON | -140.973 RON | 74.546 RON | 64.125 RON | 1.420.530 RON | 1.509.309 RON | 26 |
| 2022 | 3.090.468 RON | 1.505.922 RON | 117.066 RON | 205.419 RON | 1.732.927 RON | 1.812.282 RON | 24 |
| 2021 | 865.487 RON | 53.677 RON | 280.264 RON | 251.531 RON | 625.222 RON | 309.246 RON | 15 |
| 2020 | 161.448 RON | -517.691 RON | 251.077 RON | 279.479 RON | 227.167 RON | 255.569 RON | 15 |
| 2019 | 3.247.647 RON | 449.923 RON | 139.039 RON | 244.601 RON | 636.386 RON | 805.948 RON | 60 |
| 2018 | 2.951.015 RON | 127.365 RON | 221.261 RON | 332.809 RON | 400.234 RON | 559.782 RON | 60 |
| 2017 | 2.956.233 RON | 339.407 RON | 299.330 RON | 275.249 RON | 558.398 RON | 582.317 RON | 42 |
| 2016 | 2.370.487 RON | 112.165 RON | 379.182 RON | 287.367 RON | 285.719 RON | 357.904 RON | 40 |
| 2015 | 2.009.456 RON | 250.258 RON | 278.951 RON | 345.685 RON | 179.005 RON | 245.739 RON | 36 |
| 2014 | 880.170 RON | 1.870 RON | 318.449 RON | 184.146 RON | 129.783 RON | -4.520 RON | 26 |
| 2013 | 363.440 RON | -684 RON | 247.501 RON | 145.428 RON | 95.684 RON | -6.389 RON | 26 |
| 2012 | 525.562 RON | -20.305 RON | 278.022 RON | 142.606 RON | 92.711 RON | -42.705 RON | 34 |
| 2011 | 553.075 RON | -25.291 RON | 229.688 RON | 130.828 RON | 66.461 RON | -32.399 RON | 18 |
| 2010 | 382.250 RON | 1.306 RON | 269.379 RON | 148.524 RON | 115.053 RON | -5.802 RON | 15 |
| 2009 | 312.908 RON | -6.433 RON | 196.323 RON | 138.720 RON | 52.120 RON | -5.483 RON | 15 |
| 2008 | 393.888 RON | -32.247 RON | 283.714 RON | 162.531 RON | 89.886 RON | -31.297 RON | 20 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.989.760 RON | 2.132.403 RON | 2.322.113 RON | 3.090.468 RON | 865.487 RON | 161.448 RON | 3.247.647 RON | 2.951.015 RON | 2.956.233 RON | 2.370.487 RON | 2.009.456 RON | 880.170 RON | 363.440 RON | 525.562 RON | 553.075 RON | 382.250 RON | 312.908 RON | 393.888 RON |
| Venituri totale | 2.071.575 RON | 2.132.429 RON | 2.326.958 RON | 3.764.072 RON | 1.036.481 RON | 323.403 RON | 3.256.865 RON | 2.958.699 RON | 2.956.813 RON | 2.370.526 RON | 2.011.307 RON | 887.791 RON | 373.780 RON | 541.298 RON | 620.295 RON | 496.110 RON | 312.908 RON | 393.888 RON |
| Cheltuieli totale | 2.218.022 RON | 2.198.793 RON | 2.444.528 RON | 2.226.996 RON | 974.167 RON | 839.617 RON | 2.774.374 RON | 2.801.747 RON | 2.603.756 RON | 2.250.084 RON | 1.741.145 RON | 884.626 RON | 374.332 RON | 561.603 RON | 645.586 RON | 489.929 RON | 315.613 RON | 426.135 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.537.076 RON | 62.314 RON | 0 RON | 482.491 RON | 156.952 RON | 353.057 RON | 120.442 RON | 270.162 RON | 3.165 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.181 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 146.447 RON | 66.364 RON | 117.570 RON | 0 RON | 0 RON | 516.214 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 552 RON | 20.305 RON | 25.291 RON | — | 2.705 RON | 32.247 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.505.922 RON | 53.677 RON | 0 RON | 449.923 RON | 127.365 RON | 339.407 RON | 112.165 RON | 250.258 RON | 1.870 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.306 RON | — | — |
| Pierdere neta | 146.447 RON | 130.322 RON | 140.973 RON | 0 RON | 0 RON | 517.691 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 684 RON | 20.305 RON | 25.291 RON | — | 6.433 RON | 32.247 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 232.667 RON | 113.394 RON | 64.125 RON | 205.419 RON | 251.531 RON | 279.479 RON | 244.601 RON | 332.809 RON | 275.249 RON | 287.367 RON | 345.685 RON | 184.146 RON | 145.428 RON | 142.606 RON | 130.828 RON | 148.524 RON | 138.720 RON | 162.531 RON |
| Active circulante | 1.855.106 RON | 1.481.944 RON | 1.420.530 RON | 1.732.927 RON | 625.222 RON | 227.167 RON | 636.386 RON | 400.234 RON | 558.398 RON | 285.719 RON | 179.005 RON | 129.783 RON | 95.684 RON | 92.711 RON | 66.461 RON | 115.053 RON | 52.120 RON | 89.886 RON |
| Stocuri | 1.427.537 RON | 414.614 RON | 322.111 RON | 155.895 RON | 82.337 RON | 110.818 RON | 33.445 RON | 30.943 RON | 17.610 RON | 12.842 RON | 965 RON | 126.777 RON | 90.703 RON | 90.222 RON | 66.347 RON | 90.620 RON | 39.321 RON | 88.231 RON |
| Creante | 273.925 RON | 88.170 RON | 157.896 RON | 8.853 RON | 61.015 RON | 77.460 RON | 82.685 RON | 2.259 RON | 87.152 RON | 28.689 RON | 28.023 RON | 1.248 RON | 2.153 RON | 947 RON | 97 RON | 23.987 RON | 11.494 RON | 1.374 RON |
| Casa si conturi la banci | 153.644 RON | 979.160 RON | 940.523 RON | 1.568.179 RON | 481.870 RON | 38.889 RON | 520.256 RON | 367.032 RON | 453.636 RON | 244.188 RON | 150.017 RON | 1.758 RON | 2.828 RON | 1.542 RON | 17 RON | 446 RON | 1.305 RON | 281 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 99.200 RON | — | — | — | 64.000 RON | 48.000 RON | 48.000 RON | 164.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 909.464 RON | 350.758 RON | 74.546 RON | 117.066 RON | 280.264 RON | 251.077 RON | 139.039 RON | 221.261 RON | 299.330 RON | 379.182 RON | 278.951 RON | 318.449 RON | 247.501 RON | 278.022 RON | 229.688 RON | 269.379 RON | 196.323 RON | 283.714 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 8.998 RON | 287.243 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.178.309 RON | 1.244.580 RON | 1.509.309 RON | 1.812.282 RON | 309.246 RON | 255.569 RON | 805.948 RON | 559.782 RON | 582.317 RON | 357.904 RON | 245.739 RON | -4.520 RON | -6.389 RON | -42.705 RON | -32.399 RON | -5.802 RON | -5.483 RON | -31.297 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 17 | 20 | 26 | 24 | 15 | 15 | 60 | 60 | 42 | 40 | 36 | 26 | 26 | 34 | 18 | 15 | 15 | 20 |
2 contracte atribuite, in valoare de 2.753 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
2.753 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 10:56).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.