ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.126.183 RON | -151.138 RON | 635.026 RON | 162.934 RON | 164.960 RON | -307.132 RON | 5 |
| 2024 | 1.222.988 RON | -58.012 RON | 735.092 RON | 196.501 RON | 382.597 RON | -155.994 RON | 7 |
| 2023 | 1.235.690 RON | 51.320 RON | 612.381 RON | 191.668 RON | 322.731 RON | -97.982 RON | 7 |
| 2022 | 1.159.878 RON | 2.401 RON | 539.704 RON | 3.665 RON | 386.737 RON | -149.302 RON | 7 |
| 2021 | 1.195.804 RON | 5.073 RON | 514.342 RON | 6.690 RON | 355.949 RON | -151.703 RON | 8 |
| 2020 | 1.108.570 RON | 2.848 RON | 520.417 RON | 0 RON | 363.640 RON | -156.777 RON | 8 |
| 2019 | 1.037.645 RON | 5.983 RON | 572.306 RON | 14.451 RON | 398.230 RON | -159.625 RON | 8 |
| 2018 | 942.036 RON | 4.117 RON | 515.085 RON | 32.644 RON | 316.833 RON | -165.608 RON | 8 |
| 2017 | 979.022 RON | -36.516 RON | 499.340 RON | 50.498 RON | 279.117 RON | -169.725 RON | 0 |
| 2016 | 900.697 RON | -24.878 RON | 527.742 RON | 71.377 RON | 323.156 RON | -133.209 RON | 7 |
| 2015 | 727.587 RON | 2.573 RON | 558.615 RON | 95.073 RON | 355.211 RON | -108.331 RON | 7 |
| 2014 | 718.225 RON | -1.657 RON | 445.624 RON | 2.384 RON | 332.337 RON | -110.903 RON | 7 |
| 2013 | 635.224 RON | -35.982 RON | 489.587 RON | 3.464 RON | 376.877 RON | -109.246 RON | — |
| 2012 | 905.828 RON | -45.560 RON | 522.739 RON | 22.446 RON | 427.029 RON | -73.264 RON | 7 |
| 2011 | 934.301 RON | -62.461 RON | 540.340 RON | 51.462 RON | 458.906 RON | -27.705 RON | 7 |
| 2010 | 1.044.165 RON | -30.008 RON | 540.670 RON | 76.528 RON | 490.175 RON | 34.757 RON | 11 |
| 2009 | 1.044.338 RON | -94.584 RON | 501.848 RON | 95.566 RON | 457.101 RON | 64.765 RON | 11 |
| 2008 | 1.147.205 RON | 11.060 RON | 500.222 RON | 144.343 RON | 491.376 RON | 159.349 RON | 11 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.126.183 RON | 1.222.988 RON | 1.235.690 RON | 1.159.878 RON | 1.195.804 RON | 1.108.570 RON | 1.037.645 RON | 942.036 RON | 979.022 RON | 900.697 RON | 727.587 RON | 718.225 RON | 635.224 RON | 905.828 RON | 934.301 RON | 1.044.165 RON | 1.044.338 RON | 1.147.205 RON |
| Venituri totale | 1.124.410 RON | 1.224.437 RON | 1.235.693 RON | 1.159.879 RON | 1.195.806 RON | 1.111.168 RON | 1.037.648 RON | 942.041 RON | 979.033 RON | 900.723 RON | 731.196 RON | 723.727 RON | 635.225 RON | 905.874 RON | 940.556 RON | 1.044.270 RON | 1.044.381 RON | 1.158.604 RON |
| Cheltuieli totale | 1.275.548 RON | 1.250.667 RON | 1.172.016 RON | 1.148.426 RON | 1.178.775 RON | 1.097.122 RON | 1.021.059 RON | 928.386 RON | 1.006.198 RON | 925.601 RON | 728.623 RON | 724.309 RON | 671.207 RON | 951.434 RON | 1.003.017 RON | 1.067.828 RON | 1.133.232 RON | 1.144.865 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 63.677 RON | 11.453 RON | 17.031 RON | 14.046 RON | 16.589 RON | 13.655 RON | 0 RON | 0 RON | 2.573 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 13.739 RON |
| Pierdere bruta | 151.138 RON | 26.230 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 27.165 RON | 24.878 RON | — | 582 RON | 35.982 RON | 45.560 RON | 62.461 RON | 23.558 RON | 88.851 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 51.320 RON | 2.401 RON | 5.073 RON | 2.848 RON | 5.983 RON | 4.117 RON | 0 RON | 0 RON | 2.573 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 11.060 RON |
| Pierdere neta | 151.138 RON | 58.012 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 36.516 RON | 24.878 RON | 0 RON | 1.657 RON | 35.982 RON | 45.560 RON | 62.461 RON | 30.008 RON | 94.584 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 162.934 RON | 196.501 RON | 191.668 RON | 3.665 RON | 6.690 RON | 0 RON | 14.451 RON | 32.644 RON | 50.498 RON | 71.377 RON | 95.073 RON | 2.384 RON | 3.464 RON | 22.446 RON | 51.462 RON | 76.528 RON | 95.566 RON | 144.343 RON |
| Active circulante | 164.960 RON | 382.597 RON | 322.731 RON | 386.737 RON | 355.949 RON | 363.640 RON | 398.230 RON | 316.833 RON | 279.117 RON | 323.156 RON | 355.211 RON | 332.337 RON | 376.877 RON | 427.029 RON | 458.906 RON | 490.175 RON | 457.101 RON | 491.376 RON |
| Stocuri | 154.162 RON | 375.072 RON | 292.950 RON | 359.809 RON | 309.221 RON | 327.400 RON | 380.319 RON | 293.215 RON | 256.256 RON | 273.878 RON | 344.031 RON | 303.120 RON | 365.948 RON | 415.853 RON | 449.598 RON | 472.564 RON | 432.977 RON | 458.166 RON |
| Creante | 2.266 RON | 0 RON | 12.284 RON | 14.838 RON | 34.497 RON | 21.266 RON | 4.704 RON | 14.113 RON | 14.136 RON | 15.745 RON | 6.025 RON | 10.134 RON | 8.134 RON | 1.779 RON | 7.845 RON | 13.445 RON | 14.176 RON | 29.146 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.532 RON | 7.525 RON | 17.497 RON | 12.090 RON | 12.231 RON | 14.974 RON | 13.207 RON | 9.505 RON | 8.725 RON | 33.533 RON | 5.155 RON | 19.083 RON | 2.795 RON | 9.397 RON | 1.463 RON | 4.166 RON | 9.948 RON | 4.064 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 2.267 RON | 8.724 RON | 13.946 RON | 23.852 RON |
| Datorii totale | 635.026 RON | 735.092 RON | 612.381 RON | 539.704 RON | 514.342 RON | 520.417 RON | 572.306 RON | 515.085 RON | 499.340 RON | 527.742 RON | 558.615 RON | 445.624 RON | 489.587 RON | 522.739 RON | 540.340 RON | 540.670 RON | 501.848 RON | 500.222 RON |
| Capitaluri proprii | -307.132 RON | -155.994 RON | -97.982 RON | -149.302 RON | -151.703 RON | -156.777 RON | -159.625 RON | -165.608 RON | -169.725 RON | -133.209 RON | -108.331 RON | -110.903 RON | -109.246 RON | -73.264 RON | -27.705 RON | 34.757 RON | 64.765 RON | 159.349 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 0 | 7 | 7 | 7 | — | 7 | 7 | 11 | 11 | 11 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
363 de contracte atribuite, in valoare de 660.602 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 571.003 lei.
Achizitii directe
331 de contracte
570.672 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
32 de contracte
89.930 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 00:41).