ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Complex Comercial Săcele-Cernatu, parter
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Amână judecarea cauzei la data de 16.11.2026.
Admite cererea formulată petentul Biroul Executorului Judecătoresc Strugariu Ana Mihaela, formulată în contradictoriu cu terţul poprit GABOCIMP COM S.R.L, privind pe creditorul BT Direct IFN S.A., şi pe debitorul Vrabie Laura Nicoleta. Validează poprirea înfiinţată prin adresa de poprire din data de 09.01.2025 emisă de către B.E.J. Strugariu Ana Mihaela, în dosarul execuţional nr.531/2022, destinată terţului poprit Gabocimp Com S.R.L., cu privire la o cotă de 1/3 parte din venitul net primit de debitor de la terţul poprit, până la concurenţa sumei de 2.338,91 lei, ce urmează a se actualiza până la data încetării urmării. Respinge cererea de amendare a terţului poprit ca fiind neîntemeiată. Dispune obligarea terţului poprit la plata către creditoare a sumei de 20 lei cu titlul de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Braşov. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 10.07.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 10.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.06.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 24.06.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.06.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 09.06.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 23.05.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.405.593 RON | 51.662 RON | 1.746.445 RON | 1.010.896 RON | 999.022 RON | 263.473 RON | 21 |
| 2024 | 14.656.566 RON | 125.347 RON | 1.677.902 RON | 1.083.501 RON | 956.212 RON | 361.811 RON | 21 |
| 2023 | 13.330.018 RON | 281.029 RON | 1.374.598 RON | 885.434 RON | 826.251 RON | 337.087 RON | 20 |
| 2022 | 11.534.672 RON | 119.757 RON | 1.104.307 RON | 478.324 RON | 761.092 RON | 135.109 RON | 22 |
| 2021 | 10.345.692 RON | 67.364 RON | 1.169.397 RON | 507.888 RON | 747.006 RON | 103.351 RON | 21 |
| 2020 | 10.435.842 RON | 51.237 RON | 1.189.325 RON | 437.413 RON | 815.409 RON | 63.497 RON | 22 |
| 2019 | 9.955.804 RON | 51.924 RON | 1.326.938 RON | 474.420 RON | 769.630 RON | 20.660 RON | 26 |
| 2018 | 9.573.918 RON | 123.822 RON | 1.247.174 RON | 492.351 RON | 971.417 RON | 242.184 RON | 27 |
| 2017 | 8.948.669 RON | 136.569 RON | 1.172.998 RON | 570.101 RON | 834.808 RON | 267.774 RON | 27 |
| 2016 | 9.113.600 RON | 251.463 RON | 1.191.563 RON | 633.369 RON | 779.080 RON | 263.463 RON | 27 |
| 2015 | 8.293.930 RON | 124.553 RON | 1.065.760 RON | 585.868 RON | 729.001 RON | 256.452 RON | 26 |
| 2014 | 6.394.122 RON | 5.757 RON | 1.289.290 RON | 639.000 RON | 760.933 RON | 131.899 RON | 24 |
| 2013 | 6.264.966 RON | 48.556 RON | 929.186 RON | 446.769 RON | 564.362 RON | 116.342 RON | 23 |
| 2012 | 6.291.178 RON | 67.546 RON | 859.043 RON | 403.291 RON | 502.033 RON | 67.786 RON | 25 |
| 2011 | 5.675.906 RON | 25.388 RON | 624.930 RON | 157.780 RON | 480.963 RON | 25.628 RON | 28 |
| 2010 | 5.560.980 RON | 37.294 RON | 423.113 RON | 61.813 RON | 401.757 RON | 40.457 RON | 28 |
| 2009 | 5.370.981 RON | 44.800 RON | 337.536 RON | 62.132 RON | 320.443 RON | 45.039 RON | 25 |
| 2008 | 5.250.645 RON | 57.815 RON | 311.351 RON | 81.134 RON | 288.272 RON | 58.055 RON | 24 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 15.405.593 RON | 14.656.566 RON | 13.330.018 RON | 11.534.672 RON | 10.345.692 RON | 10.435.842 RON | 9.955.804 RON | 9.573.918 RON | 8.948.669 RON | 9.113.600 RON | 8.293.930 RON | 6.394.122 RON | 6.264.966 RON | 6.291.178 RON | 5.675.906 RON | 5.560.980 RON | 5.370.981 RON | 5.250.645 RON |
| Venituri totale | 15.405.593 RON | 14.667.095 RON | 13.338.421 RON | 11.590.788 RON | 10.459.622 RON | 10.514.777 RON | 10.042.404 RON | 9.646.885 RON | 9.017.226 RON | 9.189.690 RON | 8.335.990 RON | 6.426.324 RON | 6.293.425 RON | 6.329.319 RON | 5.697.759 RON | 5.567.378 RON | 5.399.460 RON | 5.257.984 RON |
| Cheltuieli totale | 15.307.151 RON | 14.491.107 RON | 13.012.373 RON | 11.450.970 RON | 10.381.558 RON | 10.458.425 RON | 9.979.344 RON | 9.498.916 RON | 8.855.974 RON | 8.898.751 RON | 8.188.478 RON | 6.418.770 RON | 6.235.522 RON | 6.249.064 RON | 5.667.288 RON | 5.520.810 RON | 5.344.356 RON | 5.189.176 RON |
| Profit brut | 98.442 RON | 175.988 RON | 326.048 RON | 139.818 RON | 78.064 RON | 56.352 RON | 63.060 RON | 147.969 RON | 161.252 RON | 290.939 RON | 147.512 RON | 7.554 RON | 57.903 RON | 80.255 RON | 30.471 RON | 46.568 RON | 55.104 RON | 68.808 RON |
| Profit net | 51.662 RON | 125.347 RON | 281.029 RON | 119.757 RON | 67.364 RON | 51.237 RON | 51.924 RON | 123.822 RON | 136.569 RON | 251.463 RON | 124.553 RON | 5.757 RON | 48.556 RON | 67.546 RON | 25.388 RON | 37.294 RON | 44.800 RON | 57.815 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.010.896 RON | 1.083.501 RON | 885.434 RON | 478.324 RON | 507.888 RON | 437.413 RON | 474.420 RON | 492.351 RON | 570.101 RON | 633.369 RON | 585.868 RON | 639.000 RON | 446.769 RON | 403.291 RON | 157.780 RON | 61.813 RON | 62.132 RON | 81.134 RON |
| Active circulante | 999.022 RON | 956.212 RON | 826.251 RON | 761.092 RON | 747.006 RON | 815.409 RON | 769.630 RON | 971.417 RON | 834.808 RON | 779.080 RON | 729.001 RON | 760.933 RON | 564.362 RON | 502.033 RON | 480.963 RON | 401.757 RON | 320.443 RON | 288.272 RON |
| Stocuri | 816.169 RON | 818.802 RON | 700.913 RON | 716.657 RON | 666.108 RON | 709.099 RON | 696.050 RON | 915.466 RON | 755.733 RON | 687.405 RON | 634.967 RON | 615.756 RON | 424.502 RON | 340.131 RON | 288.137 RON | 261.950 RON | 196.701 RON | 178.478 RON |
| Creante | 92.992 RON | 62.810 RON | 39.006 RON | 9.592 RON | 41.452 RON | 49.729 RON | 23.150 RON | 24.789 RON | 10.601 RON | 6.138 RON | 61.521 RON | 97.388 RON | 97.784 RON | 121.874 RON | 131.698 RON | 105.142 RON | 90.723 RON | 81.786 RON |
| Casa si conturi la banci | 89.861 RON | 74.600 RON | 86.332 RON | 34.843 RON | 39.446 RON | 56.581 RON | 50.430 RON | 31.162 RON | 68.474 RON | 85.537 RON | 30.399 RON | 45.708 RON | 40.153 RON | 39.163 RON | 61.128 RON | 34.665 RON | 33.019 RON | 28.008 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 17.854 RON | 0 RON | 103.548 RON | 25.590 RON | 35.863 RON | 42.577 RON | 7.343 RON | 21.256 RON | 34.397 RON | 21.505 RON | 11.815 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 1.746.445 RON | 1.677.902 RON | 1.374.598 RON | 1.104.307 RON | 1.169.397 RON | 1.189.325 RON | 1.326.938 RON | 1.247.174 RON | 1.172.998 RON | 1.191.563 RON | 1.065.760 RON | 1.289.290 RON | 929.186 RON | 859.043 RON | 624.930 RON | 423.113 RON | 337.536 RON | 311.351 RON |
| Capitaluri proprii | 263.473 RON | 361.811 RON | 337.087 RON | 135.109 RON | 103.351 RON | 63.497 RON | 20.660 RON | 242.184 RON | 267.774 RON | 263.463 RON | 256.452 RON | 131.899 RON | 116.342 RON | 67.786 RON | 25.628 RON | 40.457 RON | 45.039 RON | 58.055 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 21 | 21 | 20 | 22 | 21 | 22 | 26 | 27 | 27 | 27 | 26 | 24 | 23 | 25 | 28 | 28 | 25 | 24 |
1 contract atribuit, in valoare de 362 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
362 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 16:15).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.